я Кукарача• 18 сентября 2024
Куда можно отдать кроссовки и старые вещи?
В кроссовках поломанная подошва,и есть много джинс,перетерлись в паху,но если с длинной кофтой то не видно
Скіфська пектораль• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька
Якщо речі носибельні, то в Карітас або в бокси з одягом (такі бачила в Києві, в інших містах не знаю, як з ними справи). Неносибельні - викинути, якщо ви не займаєтеся шиттям. Можна ще закинути на ОЛХ - може, комусь буде треба) А взагалі джинси то дуже неекологічний вид матеріалу: на виготовлення однієї пари йде 6-8 тис. літрів води.
огоооо это как? 6-8 тысяч
Я весела булька• 18 сентября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
огоооо это как? 6-8 тысяч
Реально, погугліть. Сама в шоці) Але є фірми, які роблять джинс не так ’круто’
Лама_мама• 18 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Автор, я не знаю куда деть пальто Northland в идеальнейшем состоянии (надевала несколько раз), т.к. это устаревшая модель. А в мусор сегодня выбросила вещи в намного лучшем состоянии, чем ваше ’целое’.
Добрий вечір.
Підкажіть будь ласка, а ви його хочете віддати?
Бабка-байкерша• 18 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ну ви даете, я не могу купить себе куртку на осень,а вы в мусор.Предложите хоть на фейсбуке кому то
Бадабум• 18 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Віддайте краще переселенцям - думаю, що хтось із радістю забере Ваші речі і буде їх носити та Вам дякувати.
Ось є група в Телеграм, де діляться речами із тими, хто опинився у складній життєвій ситуації: