ЕлькиПальки• 19 сентября 2024

Як ви гадаєте. Чи є сенс накопичувати гроші в євро?

Зібрала певну сумму в доларах.
І задумалась що всі збереження в одній валюті.
Але глянула курс євро, і трохи піофігіла.
Щоб купити майже 47 грн.
Я звикла що курс євро = курс долара плюс 1-2 гривні.
І мені здається Євро більш лояльний в плані вимог до купюр.
І ще запитаю. Як в умовах війни купувати золото щоб зберегти мій малесенький капітал?
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Трохи бентежить, якщо потрібно потім щось купити, ( наприклад квартиру ) а в тебе половина в доларах, половина в євро. Це ж там на конвертації можна не мало загубити
Бритоножка• 19 сентября 2024
Так, багаті люди кажуть треба зберігати яйця в різних корзинах, в них є різні валюти в різних банках, тож є сенс
Солоденька цукОрка• 19 сентября 2024
Дивлячись яка мета збору валюти
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2024
Мы пожалели, что все в долларах было. Потом пришлось обменивать на евро и потеряли хорошенько
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
в любом случае выиграли - если бы сейчас просто гривну на евро меняли
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
Ну в банках зараз зберігати валюту мені геть не зрозуміло, менше 1 відсотка річних. Це українські банки
Анонім Секретар• 19 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Хіба що ви зберігали гроші коростроково. На довгострок нема різниці в чому зберігати, в євро, чи долларах
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ну нам была разница. Я говорю только за себя
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дивлячись яка мета збору валюти
Спочатку метою було купівля житла. Зараз мета зберегти капітал
Хомо_сапиенс• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Это понятно.
Бритоножка• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Якщо там мільйони, не під матрацом же зберігати, а так, якщо небагато, дійсно немає сенсу
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну в минулому році курс долара і євро майже зрівнявся. Не знаєш де виграєш де програєш.
Але в довгостроковій перспективі дійсно, валюта завжди виграє в порівнянні з гривнею
Анонім Секретар• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Так зберігати це не про множувати. Вдома завжди є ризик, що гроші вкоадуть
Чебураха з перцем• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
в иностранных платить нужно еще (*(
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
Ну от мені шкода що в мене немає таких знань.
Але я б вже краще б в ячейкі зберігала. Хоч прочитала що під час війни, якщо в банк попаде бомба - то сорямба.
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
та ладно - евро всегда был дороже
Трактор Віка• 19 сентября 2024
Я коли з України їхала, мала 10ку доларів, 10ку євро, і таку саму суму але в гривнях. Завжди тримала гроші в трьох валютах
Меня много• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Покупала квартиру месяца три назад. Вообще никакой проблемы, что часть в евро, часть в долларе было. Плюс еще немножко в гривне) Встречала объявления, где покупатель хочет получить строго в определенной валюте, но не часто. В основном разве что кто-то продает и за сертификаты, на счет, а кто-то предпочитает только в валюте.

Давно откладываю примерно в равных частях в обе валюты.
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
та ладно - евро всегда был дороже
Дійсно, подивилась курси за минулий рік. Якийсь обман пам´яті, чи що?
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
А далі? О ви виїхали в якусь країну, нащо вам там гривня?
автор ЕлькиПальки • 19 сентября 2024
Ответ дляМеня много

Дякую! Можливо мені морально легше було доллари купляти. Бо 4100 це майже 4000 а 4700 це майже 5000.
Трактор Віка• 19 сентября 2024
Не треба, тому я їх и витратила
dreamsunny• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
та ладно - евро всегда был дороже
Та ладно, евро был даже 0.82 к доллару....
Крию матом страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Доллар не нужен, я бы квартиру в евро продала и знакомые сейчас машины в евро продают, украинцы дурные какие то зачем в Европе доллар, вот когда мозги появятся перестанут перед америкосами вытанцовывать тогда и страна начнет процветать и войны не будет
Крию матом страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
В Европе вообще доллар на евро не выгодно менять
Трактор Віка• 19 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Та да, куди нам до русофашистів...
Крию матом страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Вы так этим заморачиваетесь живите сейчас завтра может не быть, поезжайте отдохните лучше
Оксана-004e• 19 сентября 2024
смотря с каким прицелом. В Европе евро, там доллар не нужен. Если Украина илии США - то доллар. лучше дифференцировать
dreamsunny• 19 сентября 2024
Какая цель накоплений?
Если на квартиру в Украине, то большинство сделок на бумаге в грн, а по факту в долларах.
Если в планах выдвигаться в Европу , то Евро.
А если думаете про Англию, то фунты.
Крию матом страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Та да, куди нам до русофашистів...
Бред, ну тогда мужей своих на передовую вы же патриоты)