Добрий день. Вперше буду їхати потягом в Прагу через Перемишль. Які документи потрібно для виїзду - паспорт, страхування, бронь готеля і квитка назад+ готівка? Поляки щось запитують про мету чи пропускають всіх? Можливо ще підскажете на якій колії знаходиться потяг на Прагу. Дякую всім хто відгукнеться!
Тримбулька• 19 сентября 2024
Господи, окрім діючого біометричного закордонного паспорта їх нічого не буде цікавити. Ну, ще звісно, окрім зброї, наркотиків та незадекларованих цінностей
Котогосподиня• 19 сентября 2024
Ничего, кроме паспортов. В прошлом месяце мои родители ехали с дочкой на этом поезде. Чуть не опоздали на пересадку на поезд до Праги. Они ехали в предпоследнем вагоне и пограничники долго проверяли документы. До Праги мы купили билеты в купейный вагон. . Некоторые люди не успели на этот поезд.
На паровозе• 19 сентября 2024
Из этого всего нужен только паспорт. Поезд на Прагу обычно уходит со второй платформы
Чесно брешу• 19 сентября 2024
Після укр. поїзда прикордонний контроль в спец. будинку, черга буде на вулиці прибл. годину, так що беріть теплий одяг
жар-птица Нюра• 19 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Не зовсім так. Виборочно можуть спитати і про мету поїздки, і коли обратно, і подивитися зворотні квитки, і попросити акомодейшенс букінг.
Те, що ви з України, вже не є індульгенцією від стандартних запитань, які можуть включати в себе що завгодно.
Чесно брешу• 19 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Ну чому, страховка теж потрібна, бо медицина дуже дорога
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Только паспорт биометрический, ничего не спрашивали.
Страховку обов´язково до виїзду за кордон!
На паровозе• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Я имела в виду, что пограничники не спрашивают страховку и тд
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Дивлячись на якого напоротися. Але страховку треба мати завжди і пограничник тут не до чого!
Веселуха Муха• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Страховка потрібна суто туристу, щоб самому не оплачувати медицинські послуги у разі хвороби, і зовсім не цікавить прикордонника. Тим більше страховка за бажанням, а не обов´язково
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Страховка по бажаню.
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Страховка по бажаню.
Нет, страховка обязательна для пересечения границы по биометрии. Законы изучите
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Страховка по бажаню.
Удалено администрацией...
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
паспорт обов.язково, а страховка по бажаню.
Без паспорта вас не пропустят, а без страховки- вперед.
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Спрашивают
иногда. И это пограничник решает пропустить вас или нет.
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Нет страховки по бажанню. На территории Евросоюза должен каждый иметь мед страховку
ну такое, катайтесь дальше, раз снимит с поезда - попустит
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Дякую, вже більше 20 років катаюсь.
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую, вже більше 20 років катаюсь.
Удалено администрацией...
Бутерброд з ікрою• 19 сентября 2024
Только паспорт, страховка не обязательно, у нас почти весь вагон ехал в Прагу, то страховка только у одной семьи была, цель поездки спрашивали и зачем-то сфотографировали. Я первый раз ехала, познакомилась с соседками и за ними шла . Одна женщина разные истории рассказывала с поездок, ржал весь вагон
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ще раз, немає страховки по бажанню. На території Евросоюзу кожна людина повинна бути застрахована. Їдучи без страховки- ви порушуєте закон.
Міряю від одиниці• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Нигде этого в правилах нет и при мене никто ее не спрашивал
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
у вас заїло?
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я ж пишу - катайтесь, але потім не плачте, особливо на кордоні з Німеччиною. Перевірять і матимете проблеми. А також не дай Бог що трапиться, то матиме космічні рахунки з лікарні і не всяка лікарня візьме без страховки людину на лікування навіть по швидкій
Міряю від одиниці• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ждем ссылку на норму закона
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
то ви на пособіях в німечині відпочиваєте?
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ждем ссылку на норму закона
Я вам не гугл, ідіть почитайте про шенген і правила перетину кордону.
Міряю від одиниці• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ааааа, та вы просто балаболка тогда