Путающаяся• 19 сентября 2024

Новобудова. Ви б розглядали такий варіант?

Новий ЖК, в 5 км від Києва , 7 хв від кільцевої дороги. Квартира 28 тис $
Вже готова, з документами та ключами, є газове опалення, котел, який входить в вартість квартири, панорамні вікна, вхідні двері, усі лічильники (газ, вода, світло)
Розраховано на одну людину.
Але дуже дивне планування квартири, немає, як зазвичай зонування, стін. Щоб була кухня, санвузол, коридор. Є просто загальна площа, а ви самі собі вже там проектуйте. Відокремити ( звичайно ж) санвузол і зробити студію, або робити кухоньку окремо, маленьку прихожу…
Асталависта бэйби• 19 сентября 2024
Ответ дляЗначит надо
У мене це займало від 10 до 40 хвилин
Це пів дня?)

Асталависта бэйби• 19 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
Супер, лучше эконом новостроек
Навіщо інвестувати в старий житловий фонд?
Це така ностальгія за совком?
Кров з молоком• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це така ностальгія за совком?
Чтобы жить комфортнее, какие ещё причины нужны?
Асталависта бэйби• 19 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
Який комфорт в старому та вонючому будинку?
Значит надо• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це пів дня?)
Це може бути 1,5 години в 2 сторони. Для тих, хто цінує свій час, це триндець. А потім додайте дорогу з Кільцевої до пункту призначення в Києві. У мене дорога до м. Театральна займала більше 3 годин на день. Це на тиждень 15-21 годин у смітник.
Значит надо• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це така ностальгія за совком?
Щоб мати своє житло тут і зараз за адекватні гроші в співвідношенні до якості. У нашої сім´ї є квартира і в старому фонді, і в будинку 2013 року, знаю, про що кажу
Кров з молоком• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну, про запахи уже ваши фантазии
автор Путающаяся • 19 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Я бы рассматривала только Киев и желательно дом, а не квартиру.
В другую недвижимость в Украине сейчас бы деньги не вкладывала.
Я б теж розглянула дім, може навіть закордоном, десь в Іспанії, бажано недалеко від моря. Але боюсь не вкластися в 28тис$
Для драки• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Наприклад?
Рік?
Ми зараз живемо в будинку 2001 року ,однакімна ,район один із центральних,і от я дуже сумніваюсь ,що власник тільки і мріє її готову із ремонтом віддати за 60 тисяч, враховуючи ажіотаж зараз на ринку нерухомості )
Наприклад ось, менше, ніж 60, навіть частково з меблями https://vm.tiktok.com/ZMhNUaKUu/ до речі, цікавий акаунт, де реальні ціни угод називають. І передмістя за 30 там є з ремонтом, а не будувати постанови ще

Мизимец• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
За які ті ж?
За которые доведу до жилого состояния этот новострой. Или вы думаете, что это сейчас дешевле?
автор Путающаяся • 19 сентября 2024
Ответ дляГарні диньки
Якщо не секрет, в якому жк такі планування?
ЖК ’Sanville Park’
Асталависта бэйби• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
В Києві не існує за 28 ,а ви про Іспанію біля моря
Асталависта бэйби• 19 сентября 2024
Ответ дляКров з молоком
Ну, про запахи уже ваши фантазии
Ні
Кров з молоком• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ні
Да
Мизимец• 19 сентября 2024
Ответ дляЗначит надо
І відповідну вкладениим грошам якість самого життя
Для драки• 19 сентября 2024
або варіант - будинок не новий, але стан квартири ок і до метро дворами за потреби (не ріелтор суто підписана на дещо з особистих причин, прогорнула мало не найближчі оголошення)
автор Путающаяся • 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це був сарказм
Для драки• 19 сентября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Обычная студия, их сейчас пачками продают. Никогда не понимала этого идиотского жилья. Даже для одного - неудобно. Живёшь, как в гостиничном номере. Такое ..
для студента, молодої пари чи самотньої людини ок. Але ціна за студію без стін у передмісті зависока на сьогодні
Для драки• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
ЖК ’Sanville Park’
гм, а рекламуються вони з геть іншими цінами й видалися мені трохи підозрілими

Пез Году Неделя• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Вы фигню полную пишите.
Есть множество домов, где хорошее осбб - там заменено все - от коммуникаций до окон.
Самое главное преимущество старого фонда - это хороший район и инфраструктура. Жить у черта на рогах, зато в новом доме не все хотят.
А новострой в хорошем районе - это уже цена самолёта - малореальная для обычного человека.
кнопкодав• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
5 кілометрів це пів дня ?
5 км до окраины Киева. Смотря где работать. Люди по самому Киеву могут по 2 часа добираться.
кнопкодав• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
5 кілометрів це пів дня ?
Я живу в километре о Одессы, ходит городской транспорт ещё, то мне до Привоза полтора часа. С учётом минут 7 до трамвая, подождать трамвай.
Коплю на груди• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це така ностальгія за совком?
У Києві чимало однушок у гарному стані, з газом, до метро 15-20 хвилин транспортом, до 35 тис.
Переклеїти шпалери під свій смак і живи.
А та нова квартира невідомо, з чого будувалася, і ще тисяч 20 у неї вгепати треба.
Шальная коклетка• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
ну вот, в вашем бюджете
https://www.idealista.com/ru/inmueble/104221372/
Не на побережье, да) Но Испания. При чем 30 минут до Саламанки - большой город, где реально найти работу
500 км до моря (Валенсия), 250 до Овьедо (океан)
Шальная коклетка• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
а вот на побережье, не дом, конечно, но просторная квартира, 4к по-нашему) https://www.idealista.com/ru/inmueble/104757328/
Бюджет +\- ваш
месяцкие• 19 сентября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Це така ностальгія за совком?
Хоча би для того щоб стабільно мати газ, воду, інфраструктуру поруч, зручність пересування містом - замість годин простою у приміських заторах.
Коплю на груди• 19 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Повністю згодна.
Ось, наприклад, оголошення у групі району, свіже. Номери я затерла.
Газ, 2 поверх, тобто ліфт не треба, хоч і є. До метро червоної гілки автобус, трамваї, маршрутки 15-20 хвилин. До зеленої теж є маршрутка, десь 30 хвилин, але зранку буде довше, бо міст Патона тягнеться. До міської електрички можна пішки дійти за 15 хвилин або транспортом 3 зупинки.
Фора, Нова пошта поруч. Якщо у центрі працювати, то до роботи хвилин 40 буде їхати.
32 тисячі, вкладатися зовсім не обов´язково, навіть шпалери нейтральних кольорів.
Для драки• 19 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
ну вот, в вашем бюджете
Ні, ну, 500км до моря - це і по Україні до Одеси можна доїхати
ПуГоФФка• 20 сентября 2024
Ответ дляДля драки
Ну как бы на данный момент - лучше 500 км до Валенсии, чем до Одессы)
К тому же у автора был конкретный запрос - Испания :-)