Всміхайлик• 19 сентября 2024

Школа НУШ отличается в селах и городах?

Правильно ли что отдала ребенка в сельскую школу? Программа не слабее? В классе есть слабенькие совсем детки
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ну если у вас учебники без пометки ’для села’, то не слабее
Черговий по кухні• 19 сентября 2024
Вчителі відрізняються.
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Вчителі відрізняються.
Чем?
Анютины ласки• 19 сентября 2024
Від дитини залежить, а не від школи. В нашій сільській нуш 13, випускників з середнім балом НТМ 190.
Донька подруги• 19 сентября 2024
Нуш - це кілька програм. Програми однакові, рівень вчителів теж буль-менш. Щодо крнтингента в класі, то в початковій школі він теж бульш- менш однаковий. А в середню дитина, якщо захоче, в місто буде їздити.
Сиреневенькая• 19 сентября 2024
Не має різниці.
Програма та ж сама.
Класи менші. Вчителі менш нервові.
Сиреневая цапля• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Чем?
А вы думаете все учителя одинаковые?
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А вы думаете все учителя одинаковые?
Я хочу узнать принципиальное отличие сельских учителей от городских
Донька подруги• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А вы думаете все учителя одинаковые?
Питання про сильну кореляцію між рівнем вчителів і місцем викладання село/місто, про яку ви заявили.
Сиреневая цапля• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Не сельских и городских, а в принципе разные. Есть школы сильнее и слабее, село или город не при чем.
Донька подруги• 19 сентября 2024
В звичайній сільській школі вчителі точно не гірші за звичайну київську. Спеціалізовані школи не рахуємо.
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Вы вообще поняли о чем вопрос автора? Или просто решили высказаться без привязки к заданному вопросу?
Ms. Iphone• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Чем?
Всем.
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Всем.
Иногда лучше жевать, чем говорить (с)
Донька подруги• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Автор питає: чи відрізняються школи в селі і місті. Ви відповідаєте: відрізняються вчителі.
Тому всі це і зрозуміли, як відмінність вчителів в селі і в місті.
Кредитная• 19 сентября 2024
Отличается, чаще учителя хуже, и как итог знания в конце
Ms. Iphone• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Иногда лучше жевать, чем говорить (с)
Свой совет себе посоветуй.
Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Залежить від дитини і від вчителя. А не від місця розташування школи.
Мольфарочка• 19 сентября 2024
Може відрізнятися матеріальне забезпечення і це залежить не від сільської чи міської школи, а від спроможності відділу освіти забезпечити всім свої школи. Ті, хто в свій час встиг освоїти субвенції і закупили все для шкіл, що виділяла держава - ті мають гарне забезпечення, а хто «проспав», той продовжує «доїти» батьків.
Черговий по кухні• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Чем?
Звичайно залежить від конкретної людини, знаю і в селах дуже гарних вчителів. Але в більшості людина в селі більш завантажена домашньою роботою, город, господарство. І менше вкладає сил у викладення матеріалу, прийшли відсиділи, отримали ЗП і пішли. Я сама навчалась в сільській школі, то знаю як воно. Яскравий приклад як наша вчительки алгебри не прийшла на урок, бо її корови десь втекли, і вона їх пішла шукати. Та коли вона і приходила на урок, то сиділа бубніла собі щось під ніс, що ніхто нічого не розумів.
Свекруня• 19 сентября 2024
Син ходить в київську школу, 3 клас НУШ. Недавно сестра моя приїхала і гості, вона завуч в сільській школі на Прикарпатті. В них теж НУШ, деякі підручники співпадають, але є багато відмінностей. У них предмет Я досліджую світ включає читання, малювання, і ще декілька предметів. У нас це всі різні дисципліни, зошити. Плюс додатково до кожного предмету, на який є книга+робочий зошит ми докуповуємо збірник завдань. Це правила нашої вчительки, вона вже 47 років вчителює, їй пофіг на НУШ) з обов’язкового все є, а інше вона сама придумує.