Всміхайлик• 19 сентября 2024
Школа НУШ отличается в селах и городах?
Правильно ли что отдала ребенка в сельскую школу? Программа не слабее? В классе есть слабенькие совсем детки
Анютины ласки• 19 сентября 2024
Від дитини залежить, а не від школи. В нашій сільській нуш 13, випускників з середнім балом НТМ 190.
Донька подруги• 19 сентября 2024
Нуш - це кілька програм. Програми однакові, рівень вчителів теж буль-менш. Щодо крнтингента в класі, то в початковій школі він теж бульш- менш однаковий. А в середню дитина, якщо захоче, в місто буде їздити.
Сиреневенькая• 19 сентября 2024
Не має різниці.
Програма та ж сама.
Класи менші. Вчителі менш нервові.
Програма та ж сама.
Класи менші. Вчителі менш нервові.
Сиреневая цапля• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Чем?
А вы думаете все учителя одинаковые?
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А вы думаете все учителя одинаковые?
Я хочу узнать принципиальное отличие сельских учителей от городских
Донька подруги• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А вы думаете все учителя одинаковые?
Питання про сильну кореляцію між рівнем вчителів і місцем викладання село/місто, про яку ви заявили.
Сиреневая цапля• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Не сельских и городских, а в принципе разные. Есть школы сильнее и слабее, село или город не при чем.
Донька подруги• 19 сентября 2024
В звичайній сільській школі вчителі точно не гірші за звичайну київську. Спеціалізовані школи не рахуємо.
Пишна молодиця• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Вы вообще поняли о чем вопрос автора? Или просто решили высказаться без привязки к заданному вопросу?
Донька подруги• 19 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Автор питає: чи відрізняються школи в селі і місті. Ви відповідаєте: відрізняються вчителі.
Тому всі це і зрозуміли, як відмінність вчителів в селі і в місті.
Ms. Iphone• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Иногда лучше жевать, чем говорить (с)
Свой совет себе посоветуй.
Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Залежить від дитини і від вчителя. А не від місця розташування школи.
Мольфарочка• 19 сентября 2024
Може відрізнятися матеріальне забезпечення і це залежить не від сільської чи міської школи, а від спроможності відділу освіти забезпечити всім свої школи. Ті, хто в свій час встиг освоїти субвенції і закупили все для шкіл, що виділяла держава - ті мають гарне забезпечення, а хто «проспав», той продовжує «доїти» батьків.
Черговий по кухні• 19 сентября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Чем?
Звичайно залежить від конкретної людини, знаю і в селах дуже гарних вчителів. Але в більшості людина в селі більш завантажена домашньою роботою, город, господарство. І менше вкладає сил у викладення матеріалу, прийшли відсиділи, отримали ЗП і пішли. Я сама навчалась в сільській школі, то знаю як воно. Яскравий приклад як наша вчительки алгебри не прийшла на урок, бо її корови десь втекли, і вона їх пішла шукати. Та коли вона і приходила на урок, то сиділа бубніла собі щось під ніс, що ніхто нічого не розумів.
Свекруня• 19 сентября 2024
Син ходить в київську школу, 3 клас НУШ. Недавно сестра моя приїхала і гості, вона завуч в сільській школі на Прикарпатті. В них теж НУШ, деякі підручники співпадають, але є багато відмінностей. У них предмет Я досліджую світ включає читання, малювання, і ще декілька предметів. У нас це всі різні дисципліни, зошити. Плюс додатково до кожного предмету, на який є книга+робочий зошит ми докуповуємо збірник завдань. Це правила нашої вчительки, вона вже 47 років вчителює, їй пофіг на НУШ) з обов’язкового все є, а інше вона сама придумує.