КротоТо• Изменено 19 сентября 2024
Дівчата так хотіли у Європу )
Є у мене знайома, переїхала за кордон на початку війни. Гарно вивчила мову, знайшла роботу, друзів і вважала себе європейкою на 1000%. Інтегрувалась, як то кажуть. Познайомилась з чоловіком, вони зустрічались, почали обговорювати сумісне проживання (вона на оренді (зі зрозумілих причин) і він також живе у невеликій квартирі, так як відписав житло колишній дружині). Вона натхненна передивлялась оголошення, ходили на перегляди, обрали нарешті велику квартиру. Дійшло до оренди і тут коханий почав розпитувати, як вони будуть платити: запропонував завести окрему картку і туди скидатись 50 на 50, а ще так само туди ж скидати кошти, щоб купити меблі, техніку, обставити квартиру, так як вона здається без нічого.
І тут моя люба знайома-«європейка» згадала, що вона таки жінка перш за все 🤣 і розірвала з ним відносини. Розповідала у розмові: «чому це я маю платити за житло?». Згадувала колишніх «козлів» з України (але мабуть вже не таких козлів, як здавалось раніше), які водили за власний рахунок в кафе/ресторани та орендували житло, а вона своє зароблене складала у скарбничку 😁
Не так вже й захотілось бути європейкою
Творческий типаж• 19 сентября 2024
Автор , не все европейцы такие , просто вашей знакомой попался шлак жлобковитый , найдет нормального .
Две знакомых , одна в Дании , другая в Англии , тоже беженки , не работают , учат язык третий год , обе уже вышли замуж , содержат мужья , хорошо обеспеченные .
Немцы не очень народ , жадные и на деньги и на чувства .
Кидстаффовна• 19 сентября 2024
Ответ длямиссАрфография
В мене чоловік з Нідерландів
Я не плачу ні за що :)
З півдня чи півночі країни, цікаво? :)
Марафетчица• 19 сентября 2024
Мой муж украинец , живем в Европе и тоже все расходы 50/50 включая квартиру, школу и кружки ребенка и его хотелки
Я тертий жук• 19 сентября 2024
Ответ дляМарафетчица
По расчету
Khmelnichanka• 19 сентября 2024
А до чого тут Ваше злорадство?
Ви особисто знаходитесь в Європі із власним чоловіком і глузуєте з того, що подруга ’ обламалась’ в пошуках особистого щастя?
Так, європейські і українські чоловіки можуть відрізнятись, так, менталітет і інше - мають певні розбіжності.
Але.
Йолки.
Я не часто пишу подібне на форумі, та після цієї теми захотілось помити руки.
Але.
Йолки.
Идеальная оптимистка• 19 сентября 2024
А чего вы так рады то?
Не волнуйтесь за нее, найдет и такого кто покроет все расходы, главное целью задаться, Европа тут не проблема в отличие от такие злорадных «подружек»