КаРаКаТиЦа• Изменено 19 сентября 2024
Дитина не їсть піцц, ковбас. А все рівно після з калом трохи крові виходить
Чому так
Це капець дівчата
Я вже стрибаю , бігаю з тим меню
Все рівно не радує
Він дуже сильно дується, на дупці кров
2 роки
Це капець дівчата
Я вже стрибаю , бігаю з тим меню
Все рівно не радує
Він дуже сильно дується, на дупці кров
2 роки
Добро с Кулаками• 19 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
9 из 10 его есть не будут.
Киви, инжир, ягоды, сливы более реальный вариант
В мене їх троє
Всі їдять з дитинства
Взагалі майже всі овочі, крім картоплі можуть їсти сирими.
Буряк обожнюють запечений, порізаний кусочками, притрушений базиліком і политий оливковою
Всі їдять з дитинства
Девальвация• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Змініть лікаря краще
Бо саме не за лікується якщо вже є травма
Це шо жарти вам
Їжа як профілактика але не лікування однозначно
Почитайте про дієти та просто виключить білий хліб, макарони, мʼясо, солодке
Тепла водичка зранку обовʼязково
Йогурти з пробіл тиком або домашні з закваски
А те що він їсть або не їсть коли хвороба то це не ресторан, ваш обовʼязок пояснити та підібрати гідне харчування
Супи, овочі та фрукти, каші
Це шо жарти вам
Тепла водичка зранку обовʼязково
Супи, овочі та фрукти, каші
От ви радите лікаря, а в мене така ж проблема. Були в лікаря, сказав ставити обліпихові свічки і давати продукти які послаблюють. Все. Нічого ті лікарі зробити не можуть!! Авторе, розумію вас…. Сама борюсь
Сизоока бестія• 19 сентября 2024
Знайдіть нормального педіатра. Так, потрібне правильне харчування. Але закреп лікується тривалим прийманням того ж дуфалаку, наприклад. Це не тиждень і не два. Зараз стільки доказових лікарів і інформації є. Бажано, щоб ви хоч трохи при наявності дитини цим цікавились.
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Так а шо вас лікар ще теж каже?
Бо мій так само
Може якісь ліки
Я ситаю шо укропна водичка допомагає
Бо мій так само
Може якісь ліки
Я ситаю шо укропна водичка допомагає
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Я з дитинства страждала від такого, зараз була на операції, шкода, що в дитинстві цьому не було приділено уваги з боку батьків
Це може бути проблема з кішечником, яку просто харчування не змінить, багато чого
Девальвация• 19 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так а шо вас лікар ще теж каже?
Бо мій так само
Може якісь ліки
Я ситаю шо укропна водичка допомагає
Бо мій так само
Може якісь ліки
Я ситаю шо укропна водичка допомагає
Були у проктолога. Сказав ставити свічки після походу в туалет, лікувати тріщини ними. А стул сказав, що треба змінювати щоб дитина ходила кожен! день і ще й м’яким… чесно, не уявляю як це зробити…. Хліба не їмо, нічого, що кріпить і все одно не прям твердий стул, але і не м’який… не знаю що давати. Але моя любить кефір, молочку, буряк…. Все їмо, і результат такий собі.
AnettaGold• 19 сентября 2024
Давайте пити більше води , скоріше за все у нього запори
Але я б сходила до лікаря ,кров в калі не є нормою
AnettaGold• 19 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тому що лікар сказав що даватт їжу щоб не було запору
Більше овочів , води
Щоб нормалізувати роботу шлунка давайте живі бактерії ( біогая)
Девальвация• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
А яку ще увагу приділяти і як? У лікаря були.. мені здається я все роблю..
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
А скільки років дитині?
AnettaGold• 19 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
В 2 года? Буряк?
Буряк дають з початком прикорму , так сама як і цитрусові
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
2,6
А ви пробіотики даєте?
А шо лікар каже на те випадіння? Можна лікувати харчуванням чи тільки хірургічно?
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Здайте аналізи на паразитів та різні бактерії кишківника
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Йти до проктолога і не допускати стан до хронічного
Девальвация• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Ми були в нього. Я ж написала, що толку немає
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Є дитячий?
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
В неї почалось від крові? Чи випадіння є?
Karinka3445• 19 сентября 2024
Це може забивати місяць-півтора
Вам може здаватись що немає результату
Але рани загоюються довго а ті які ще травмуються під час загоєння ще довше
Вам може здаватись що немає результату
Девальвация• 19 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ви пробіотики даєте?
Ні, нічого не даю. Назначили свічки їх і даю. Можете щось порадити?
Що ви маєте під випадінням?
В неї є шишка як я її називаю, сильніше відтопирюється коли зразу після походу. Лікар сказав то не геморой, а просто шкіра так через постійно запори реагує, треба терміново виправляти стул і дивитися… надія є при умові зміни стула….
Що ви маєте під випадінням?
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Що ви маєте під випадінням?
Давайте на ніч легкі послаблюючі натуральні краплі
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Біогаю?
КаРаКаТиЦа
• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Що ви маєте під випадінням?
От і в мого теж шишка
Але вже випадає кишка
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Біогаю?
Краще з лікарем порадитись, бо я знаю тільки для дорослих ліки які :(
Бутерброд и я• 19 сентября 2024
Практически уверена, что цикл тем про мальчика с геморроем и недавняя тема про упавшего в ванной месячного ребенка - больные фантазии одного и того же извращенца.
Стрекоза любви• 19 сентября 2024
Ответ дляДевальвация
Як змінити консистенцію?
Сину дуже допомагало дитяче пюре в баночках з чорносливом, або з грушею та чорносливом є паучі.
Karinka3445• 19 сентября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Боже як вам таке в голову прийшло
Бутерброд и я• 19 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Боже як вам таке в голову прийшло
Действительно....И как мне только это в голову пришло? Просто заботливая мамочка открывает уже какую по счету тему, где все время акцентирует внимание на том, что у двухлетнего мальчика выпадает прямая кишка. И единственное, что «ее» интересует, не выпадает ли кишка еще у кого-то из присутствующих или у их детей....
Ну, совершенно же ничего странного, правда?