Директриссимо• 19 сентября 2024
Порадьте чи варто переживати за зараження сказом
Якщо дитина погладила вуличного кота а потім їла булочку, не знаю чи в роті не було ранок бо іноді зубною щіткою ранить десна.Ситуація була в садочку, сам розказав що гладив кота, кіт видно з сусідніх будинків Руки ж зрозуміло що не мив, а потім їв.Щось я себе накрутила
Кили и Манджаро• 19 сентября 2024
Не варто.
Автор ви заганяєтесь, ви так довго не витримаєте, а таких ситуацій попереду ще огого
Гладиолус• 19 сентября 2024
Мы в детстве шелковицу из земли не мытую ели, а там котик или собачка мог походить.
И ничего, не подцепили никакой заразы, а Вы волнуетесь из-за того что ребёнок погладил уличного кота, Ваш ребёнок что, с теплички в садик ходит?
Фея_3уровень• 19 сентября 2024
Якщо не було контакту слини (котячої) з раною (дитини) не бачу причини для хвилювання, навіть якщо кіт хворий сказом (що малоймовірно)
Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Мене в дитинстві не раз кусали собаки і коти, бо я їх дуже любила і намагалася обнімати. Ніхто з дорослих не додумався сказати, що тварини по іншому розуміють обійми. І до тварин треба інший підхід. І нікому і в голову не приходило взагалі обробляти подряпини і покуси. Короче кажучи, у вас одна крайність, а в моєму дитинстві була інша. Зі мною нічого не сталося.
КарамбОлька• 19 сентября 2024
Невелика вірогідність самого сказу, а ось лишаї, токсоплазмоз і інше - ризик також є. Хтось постійно гладить собак котів, і все добре, а хтось один раз погладив - і на тобі.. Ви вже нічого не можете вдіяти, то забудьте і розслабтесь. Якщо щось буде - тоді будете вирішувати питання по мірі надходження проблем. 95-98 відсотків нашого хвилювання - взагалі марна витрата часу. Ви взагалі могли б нічого не знати, якби не розповіла дитина. Скоріш за все - все буде добре. Але дитинці розкажіть, що краще на вуличних кицьок дивитись зі сторони, не торкаючись)))
Инста_Богиня• 19 сентября 2024
Коти рідко боліють сказом - це раз. 70% домашніх котів не привиті - це два. Розслабтесь і пийте заспокійливе.
Ольга.Д.О.• 19 сентября 2024
1. Вірогідність того, що кіт був із сказом близька нулю.
2. Кіт дитину не кусав.
Вірогідність, що ваша дитина захворіє чимось іншим, не пов´язаним з котом, значно більша, ніж в даному випадку сказом. Життя - це мінне поле. З цим мусимо змиритись. Але, на щастя, ’міни’ зустрічаються значно рідше, ніж ви себе накрутили.
2. Кіт дитину не кусав.
Бабуся Бетман• 20 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Не варто. Але вам потрібно працювати над своєю тривожністю
может у мамы проблемы с щитовдкой, тогда тревожность норм.
Или просто не знает как распространяется бешенство?
Котов часто выбрасывают из за страха токсоплазмоза беременные - это от неграмотности исключительно.