СкрипяСердцем• 19 сентября 2024

англійська мова - вивчення самостійно

в кого середній рівень, порадьте книги для самостійного вивчення.
на фільмах мову не підтягнеш)
сою не люблю• 19 сентября 2024
Автор, как человек который 2 иностранных языка знает на С1-С2, посоветую вам - на среднем уровне, хотя не знаю конечно что вы под ним подразумеваете, еще нужен хороший преподаватель. Самостоятельное изучение начиная с В2

автор СкрипяСердцем • 19 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
десь B2 і було, а потім рівень впав.
поки хочу для себе підтягнути, і не бачу сенсу платити по 400-500 грн / заняття, де половину часу буде говорити репетитор
сою не люблю• 19 сентября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
десь B2 і було, а потім рівень впав.
подивіться підручники Speakout, мені дуже подобаються
автор СкрипяСердцем • 19 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
можна самій по них займатись?
я дивлюь фільми на англійській, але на рівень мови це не впливає. тому що все ж треба і вивчати щось
сою не люблю• 19 сентября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
можна самій по них займатись?
ну що значить можна самій? підручник як підручник, такий самий як інші. Немає якихось спеціальних підручників для самостійного вивчення
автор СкрипяСердцем • 19 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
є підручники, де в комплекті ще тічер бук, де все детально розписано з інструкціями.
тому думаю, є підручники, по яких можна самому, а є по яких важче