Аноним ФЕЯ• 20 сентября 2024
Білет на виставку Інтершарм
Підкажіть будь ласка, якщо білет на виставку завантажено в телефон, можна пройти без роздруковування паперового формату? Якщо ні, на місці реєстрації можуть допомогти з друком?
Аноним ФЕЯ
• 20 сентября 2024
Ответ для_Вишенка_
Друкувати не обовʼязково
Дякую дуже, поїхала по роботі в столицю, раптом вийде по часу потрапити і на виставку.
Аноним ФЕЯ
• 20 сентября 2024
Я планую йти в нігтьовий відділ, судячи по відео в інстаграм, багато учасників