Оябунчик• Изменено 20 сентября 2024

Біль по середині грудей ніби голку віткнули

Зі вчорашнього дня таке відчуття ніби голку забили така маленька і воно болить.Не можу зрозуміти чи то серце чи неврологія.Змінювала положення все те ж саме.Зараз немає змоги вже і зразу піти на огляд.Може в кого таке було?
А то накрутила себе вже ,що і до панічки недалеко
НЛОша• 20 сентября 2024
Автор, продолжайте в том же духе и поедете к врачу на скорой.

автор Оябунчик • 20 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
Якщо Вам нема що по суті написати то пройдіть краще повз.Зараз я закордоном в Ураїні по лікарях бігала більше ніж треба
НЛОша• 20 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
И за границей с болью в груди врачи принимают. Но ,повторюсь,вы можете продолжать сидеть
автор Оябунчик • 20 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
В мене був тиск 180/120 то швидка відмовилась їхати..про що ви говорите.Так приймають через 3/3 тижні
НЛОша• 20 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
С вашими симптомами,вы совершенно спокойно доберётесь самостоятельно в приемный покой. И если бы вы обратились туда с давлением, то получили бы помощь. Да,наверняка пришлось бы сидеть в очереди, но это вам не Украина, где скорая катается сбивать температуру и ставить клизму.
А плановый прием тоже придется подождать, на то он и плановый
МастерЮля• 20 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
Нітрогліцерин є? Кажуть випити таблетку, якщо не пройде ваша колька, значить невралгія або щось защемило в шийно-грудному відділі.

Або просто встаньте, хвилин 10 помахайте руками типу зарядки. Якщо пройде, то защемило.
МастерЮля• 20 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
Де це в нас скора клізму ставить? Нащо ото брехати.
НЛОша• 20 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Там же где температуру сбивает
Свій варік• 20 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля

Обычно не проходит после махания, даже если защемило

МастерЮля• 20 сентября 2024
Ответ дляСвій варік
Мені проходить, давно маю остеохондроз, як здавить — чистий інфаркт. Пороблю вправи — о, попустило.
Слобожаночка• 20 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
Нащо швидкій на ваш тиск їхати? Тиск самій ліками треба збивати, для цього швидка не потрібна, так і на вашу голку в грудях звичайно ніхто не приїде. Але вам треба обовязково до лікаря, бо якщо це не невралгія, а серце, то тоді і до серйозних речей недовго доходитися. От тому вам про швидку і написали, як стає погано через серце швидка їде, якщо є кому викликати, навіть реанімаційна бригада виїжджає, але може бути вже піздно. А що просто написати чи подзвонити сімейному і хоч розпитати не варіант?Здоров´я вам і постарайтесь не затягувати з лікарем!
Свій варік• 20 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
И у меня остеохондроз. Без миорелаксантов и нпвс ничего не проходит. Все люди разные
ФсеСама• 20 сентября 2024
Тут двояко: у меня и невралгия болит так, и сердце с детства иголкой кололо
На границе• 20 сентября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Смішні і наївні поради подзвонити чи написати лікарю. Не дають лікарі навіть сімейні свій номер телефону. Кажуть записуйтесь на прийом і приходьте.
Слобожаночка• 20 сентября 2024
Ответ дляНа границе
Ну что тут скажешь, нормального врача нужно искать по возможности, и телефон как бы должны давать не хотят свой личный, тогда любой по которому с ними можно связаться в часы приема хотя бы.