сою не люблю• 20 сентября 2024
Не воспринимаю женские штучки
Девушки, у вас есть такое, что вы не хотите выглядеть полностью как женщина? Ну вот надевать платья, каблуки, кружевное белье, делать себе брови, ресницы, губы, ногти.
Вот будто вообще не воспринимаю это, не вижу в этом смысла, оно мне не идет, а все пытаются словно носом ткнуть на мой стиль. По всяким мероприятиям не хожу, в рестораны тоже, на пляж/бассейн так же, да и некогда, работаю в айти, загружена иногда по 7 дней в неделю. Нравится одеваться в спортивные костюмы(желательно черные), кроссовки, кроссовки. Не люблю период лета, когда нужно выглядеть как милая девочка. Не говорите что у меня просто на это денег нет. Деньги есть, но мои ухаживания за собой это мытые волосы, чистая кожа, побритое тело, чистая и опрятная одежда, ну то есть основное все. Да и выгляжу я моложе своих лет, как подросток, так что вообще не вижу смысла выглядеть как надувная кукла, посмешище же.
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляChaterbox
Только тут читаю, что людям нет ни до кого дела. В реальности очень много даже посторонних людей, у которых абсолютно отсутствует чувство такта. Лезут со своим мнением/советами, когда их не просят
Ну вот, и я про что
Зроблено у 80-х• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
у меня его точно нет
Ах-хах-ха, та весь ваш текст такий. Я нітакуся, не така як оті всі жінки)
Нічого нового
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Не може здравлмисляча людина цього хотіти. Підбори незручні, а іноді навіть травмуючі. Жіночий одяг вигаданий чоловіками для їх задоволення, а не для зручності жінок. Всі ’належні’ косметологічні процедури створені теж для підвищення рівня єбабельності, а не для самих жінок. То ж не дивно, якщо ви незалежна фінансово, самодостатня, не отримуєте гроші, продаючи зовнішність, то нахіба воно вам здалося. Чоловіки і без усіх цих витребеньок, які потребують дофіга ресурсів, відчувають себе достатніми. От родився такий, що ще треба?
Ви повністю праві! І це все робиться щоб саме приваблювати чоловіків найбільше, бо вважається, що без цього всього ти нікому не потрібна і не гарна. Ось так люди і ведуться на пропаганду.
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Нічого нового
у вас всі хто відрізняються pick me?
Зроблено у 80-х• 20 сентября 2024
Виглядати ’як жінка’ це вдягати, що хочеться і як хочеться. І це необов´язково сукні. І це не про зроблені нігті чи губи.
пьЯНА• 20 сентября 2024
Вы самая обычная, таких как вы на улицах 9/10.
Не представляю чего б вам ’указывали’ на ваш ’стиль’
так одеваются большинство женщин
Мания-Величия• 20 сентября 2024
Вы странная, вам нужно разбираться с головой, макияж и платье не равно надувная кукла.
Что значит - летом нужно быть милой?
А осенью уже не нужно?)
Я всегда милая, но не потому что я фуфырюсь)))
Что значит - летом нужно быть милой?
А осенью уже не нужно?)
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Но, 9/10 женщин не носят ни каблуки, ни ’женственную’ одежду, многие не красятся вообще.
Очень странно что автор этого не видит на улицах.
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляМания-Величия
Что значит - летом нужно быть милой?
А осенью уже не нужно?)
Что значит - летом нужно быть милой?
А осенью уже не нужно?)
Летом в шортах, майках, купальниках, осенью дожди, холод, ветер - одеваешься во все закрытое и темное, и уже не выглядит как летняя барби
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Вижу, но чаще вижу как раз то что описала в посте
НаливайКа• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Так. Жінка завжди недостатня.
Недостатньо струнка, недостатньо молода, недостатньо хозяйновита, недостатньо доглянута. Можна перелічувати до вечора.
Зроблено у 80-х• 20 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Вона не хоче це бачити.
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Так. Жінка завжди недостатня.
Зате чоловік завжди такий і має тільки заробляти гроші, ось як зручно їм по життю)
Мания-Величия• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Не знаю, у меня на осень кроссовки и зеленое пальто, выгляжу все так же мило )
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Что то плохо ведутся если на улицах на большинстве женщин кроссовки и оверсайз.
Если б женщины ’велись’ на пропаганду то все б ходили на шпильках и в обтягивающих платьях. А таких я не видела на улицах уже лет 30
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
А с чего вы взяли что кто то летом выглядит как ’Барби’?
Молчавочка• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
у меня его точно нет
сплошной, нравится всем только долар.
где ваш психолог?
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Что именно? Где вы живёте что чаще видите каблуки чем кроссовки?
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляМолчавочка
сплошной, нравится всем только долар.
где ваш психолог?
психологи сами себя навязали людям, чтобы вы им деньги платили за разговоры о ни о чем и годами их посещали
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Если вы видите то чего нет, то вам уже к психиатру.
Зроблено у 80-х• 20 сентября 2024
Ответ дляМолчавочка
сплошной, нравится всем только долар.
где ваш психолог?
Таке ж питання до авторки. Але вона в супротиві, ви ж бачите.
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
сами сходить туда не желаете? я ментально и физически здорова
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
С чего вы это взяли?
Ответьте : вы на улицах на женщинах видите чаще каблуки чем кроссовки?
сою не люблю
• 20 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
С чего вы это взяли?
летом и весной да, особенно на крещатике, контрактовой, печерске
Лялькодзьоб• 20 сентября 2024
Теж не відповідаю комерційним стандартам сучасної жінки. І ніколи не прагнула до них. Це як людині з аналітичним складом розуму почати малювати аквареллю — можливо, але навіщо, коли можна написати гру і заробити тисячі $? Це як приклад.
Я не фарбую нічого (волосся, обличчя, нігті), не роблю нічого з волоссям (тільки шампунь), сушу природним шляхом (саме висихає). Пластичних операцій не було. Підбори ніколи не носила, бо маю плоскостопість, але на щастя, довгі ноги і високий зріст.
Із того, що роблю: зволожую шкіру обличчя й тіла (після лікування ретиноїдами), масажую м´язи валиком, раз на рік курс масажу. Спорт 2-4 рази/тиждень. Дієта через особливості ШКТ. Спідниці, сарафани ношу. Вважаю, що влітку зручніше спідниця, ніж шорти або штани.
Лялькодзьоб• 20 сентября 2024
А, до речі, згадала про гоління: голю пахви, зону бікіні з міркувань гігієни. Бактерії мені там не потрібні, як і запах. Я все ж соціальна людина. Живу серед людей, а не на острові безлюдному. Окрім цього голю ікри по коліно, але не повністю, бо навіть на ікрах волосся росте не всюди. Тільки цей пунктик у мене вписується в соціально нав´язані стандарти
Лялькодзьоб• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Це робиться ще й для заробітку різноманітних компаній і ’експертів’. Звичайний маркетинг і комерція. Це я кажу як працівниця сфери продажів
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Не врите . Летом большинство в босоножках без каблука, а весной 99% в кроссовках и кедах.
пьЯНА• 20 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Те вы как большинство современных женщин...
ЖенаАйтишнеГа• 20 сентября 2024
Ответ длясою не люблю
Рідним і друзям є чомусь справа
Ну то скажіть їм прямо, що то не їхня справа