Мамина квіточка• 20 сентября 2024
Підкажіть, будь ласка, який треба чек-ап у 40+
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, який список обстежень та аналізів варто пройти.
Дано: жінка, 45 років, перенесений рак щитовидки, є проблеми з тиском ( періодично сильно падає, зазвичай на погоду і перевтому), анемія ( некритично, багато років).
Зверталася до сімейного лікаря, але , на жаль, не дуже професійне ставлення. Просто питає, куди дати направлення.
Не хочеться впадати в іпохондричний пошук і чухати там де не чухається, але й пропустити якусь проблему теж стрьомно. Які потенційні ризики можуть бути?
Щороку роблю обстеження у гінеколога ( мазки, УЗД), мамографію, ЕКГ, УЗД черевної порожнини+нирки, рентген грудної клітини, стоматолог, двічі на рік -загальний аналіз крові, біохімію, віт.Д, скрінінг щитовидки ( повністю на замісних гормонах).
Особливо вдячна, якщо відгукнуться лікарі або люди в подібній з моєю ситуацією.
Зоркая Зорро• 20 сентября 2024
По списку как будто более чем достаточно. Вы же наблюдаетесь регулярно, зачем вам чекап?
Ваша прЭлесть• 20 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Я бы сказала даже чересчур. Зачем делать УЗИ брюшной полости и почек каждый год, если ничего не беспокоит?
Физрукая• 20 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
- Доктор , какие проблемы вы у меня видите ?
- Милочка , я вижу, что у вас много времени и денег
Мамина квіточка
• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Кльово, що вам весело. В мене пухлину виявили при рутинному огляді. Без симптомів все було.
Мамина квіточка
• 20 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Може я невірно сформулювала. Що я можу пропускати? Хотіла б мати лікаря, який би займався і скеровував весь «техогляд», але поки не знайшла. Теоретично це сімейний/терапевт, але поки той що є, функції свої не виконує. Тому питаю, бо можна тут отримати якісні поради, щось важливе «підсвітять». Якось так
Зоркая Зорро• 20 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Тогда я думаю рационально сосредоточиться на поиске комфортного вам терапевта.
Мамина квіточка
• 20 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Поки пошуки тривають
Физрукая• 20 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Поки пошуки тривають
Автор, дам вам пораду. Шукайте здоров´я, а не хвороби. Зосередьтесь на хороших емоціях , подіях і очикуваннях. Не можливо собі всюди підстелити солому і про все подбати заздалегідь.
Можно померти за одну ніч уві сні і при цьому по аналізах бути здоровим.
А можно жити своє цікаве і повне життя, а проблеми вирішувати по мірі їх виникнення
Мамина квіточка
• 20 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Дякую, але порада не в площині питання
Ваша прЭлесть• 21 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Яку саме пухлину?
Ваша прЭлесть• 21 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дякую, але порада не в площині питання
В площині питання порадила б психіатра - іпохондрія лікується
Мамина квіточка
• 21 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Яку саме пухлину?
Рак ( карцинома) щитовидки. На УЗД виявили вузол, рекомендували ендокринолога. Ендокринологу не сподобалася щільність , але сказав, що 90% все доброякісне. Про всяк випадок зробив пункцію. Гістологічна підтвердили злоякісне новоутворення. Видалили всю щитовидку. Повторюся, але скарг ніяких не було взагалі. Гормони всі були в нормі. Тому зараз дмухаю і на холодне.
Мамина квіточка
• 21 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Повз пройти вище ваших сил
Ваша прЭлесть• 21 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
На узд черевної порожнини й нирок в вас виявили вузол в щитоподібній залозі? Я в вас питала, нащо ви робите регулярно ці дослідження без потреби.