Туфли в чешуе• 20 сентября 2024
Цікаві місця в Києві для дитини 6 років
Накидайте варіантів куди зводити дитину у Києві? Місця, музеї, виставки, зоопарки, і тд.
Будемо у місті два наступних дні.
Не розглядаю ігрові центри, бо був вдосталь.
Запропонуйте варіанти.
Будемо у місті два наступних дні.
Запропонуйте варіанти.
ШобВам_КакНам• 20 сентября 2024
Ляльковий театр, планетарій, міський зоопарк, подивитись, що зараз на ВДНХ є. За два дні все це все одно не встигнете. Я б обирала перша половина дня активна - зоопарк або ВДНХ, друга половина спокійна - вистава в театрі або планетарій.