Душа компанії• 20 сентября 2024
Дівчатка, підпишіть будь-ласка петицію щоб нам не скасували літній час.
Залишилось 28 днів, а треба ще 9000 голосів. Вже у жовтні годинник переведуть на зимній час і так і залишать назавжди. Кому не байдуже виділіть хвилинку щоб підписати. А то влітку світати буде о 3 годині ночі, а увечері зарано темніти. Дякую всім хто відгукнеться 💐💐💐
Пліснявілий сир• 20 сентября 2024
а яка користь від петицій?
скоріше б жовтень і повернутись у нормальний час
Ух яка ж Я• 20 сентября 2024
ага,
на изменение гимна уже насобирали голоса,
и толку?
Зеленский отказал
и толку?
Зеленский отказал
Душа компанії
• 20 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Яка це вже петиція за рахунком? Бо вже були заклики підписати.
Та ж сама. Трошки голосів ще треба
ЦібаФу• 20 сентября 2024
Чому у мене завжди проблема з цим дія-підписом? Чомусь своє страшне обличчя в камеру навіть я не впізнаю
Телепузик• 20 сентября 2024
Переход на зимнее время никто не отменит. Потому что это наше нормальное время.
ЦібаФу• 20 сентября 2024
Ответ дляТелепузик
Я так зрозуміла, щоб взагалі ці переходи не скасовували. Бо дуже зручно з ними. І взимку з зимовим і влітку з літнім.
Душа компанії
• 20 сентября 2024
Ответ дляnabludatel
Підписала.
Дякую вам, авторе, за вашу позицію.
І вам дякую за небайдужість. Гарного та тихого вечора💐
Душа компанії
• 20 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Дійсно. Краще нехай і надалі переводять годинники ніж у нас не буде літа.
Душа компанії
• 20 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Не розумію зимового часу, тому підписала.
Дякую вам💐
ЦібаФу• 20 сентября 2024
Ответ дляДуша компанії
Тобто, недаремно мене дія не впізнала
Можу брикнути• 20 сентября 2024
Я так ненавиджу ці переводи, що краще влітку буду вночі гуляти на вулиці. От влітку мені все одно коли темніє.