lilul990• 19 апреля в 22:53

Поліція розбігається, росіяни наступають

Шось лякає тенденція побєга поліцейських від стрілків. На фоні того, що кацапи не дрємлют. І дестабілізуючий удар із спробою захода диверсійних груп - не за горами. Поліція розбігається яко зайчики перед вовком. Поки усі притомні сили далеко від столиці на лінії бойового зіткнення. Згадуючи тих хто не хоче воювати бо для цього ненароджений - а шо буде, як ще раз кацапам спробувать висадити десант десь біля Києва? Таке шось...
МЧСница• 19 апреля в 22:54
Та стреляли по людях не кацапы, а свои)

автор lilul990 • 19 апреля в 22:54
Ответ дляМЧСница
Та стреляли по людях не кацапы, а свои)
Яка разніца, поліція все одно тікає - шо від тих, шо від інших
МЧСница• 19 апреля в 22:55
Ответ дляlilul990
И полиция свои) какие вопросы?)
автор lilul990 • 19 апреля в 22:55
Ответ дляМЧСница
И полиция свои) какие вопросы?)
Хіба шо
МЧСница• 19 апреля в 22:55
Ответ дляlilul990
И кацапов тут бы не было, будь другой менталитет и другие люди у нас
Из Кукуева я• 19 апреля в 22:56
А у нас прям каждый день полиция с террористами сталкивается? Не оправдываю, но и им страшно за свою жизнь.
автор lilul990 • 19 апреля в 22:56
Ответ дляИз Кукуева я
Я ж не кажу їм вийти на лінію вогню і розстрілювати все в упор

Гарачий Чокалад• 19 апреля в 22:58
Хай висаджують той десант. Подивимось що буде
МЧСница• 19 апреля в 22:58
Ответ дляИз Кукуева я
Так о какой подготовке в полиции речь, если в кофейнях лежат буклеты с приглашением на работу к ним, и набирают с улицы. О какой подготовке речь?)
автор lilul990 • 19 апреля в 23:00
Ответ дляМЧСница
В зсу тоже з вулиці набирають, тим не менше...
Гарачий Чокалад• 19 апреля в 22:59
Ответ дляИз Кукуева я
Страшно за власне життя - шукай іншу роботу. Чи вони думали, що їхні посадові обовʼязки - тільки пити каву і кошмарити чоловіків?
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:00
Що саме вас вражає? Колона машин СБУ, які виїжджали з Херсона 23 лютого, нічого не навчила? Вся ментівська верхівка теж змилася, тільки середня і нижня ланка залишилися, їм сказали зняти форму, одягнутися по-цивільному і не відсвічувати. Ви ж чортів старожилів форуму, невже не пам´ятаєте дружину маріупольського СБУшника, яка з чистої випадковості виїхала звідти (не сама) за два тижні до. Потім писала тут під двома акаунтами.
МЧСница• 19 апреля в 23:00
Ответ дляlilul990
Да) пекаря, дворника, водителя) а кто в армии годы штаны протирал в тылу сидят))) во дворе типа военная живет, сидит вечерами бухает с мужем
автор lilul990 • 19 апреля в 23:02
Ответ дляБіток чи ефір?
Отож, в Києві лишилися тіки ненароджені для війни і такі поліцейські ’захисники’
Туся муся• 19 апреля в 23:01
Що буде? А теж саме, що і в 2022: Клименко в перших рядах здрисне у Львів, а за ним і його мундири побіжать. А ми сам на сам будемо зустрічать навалу, бо і чоловіків (реальних роботяг) прям скажімо майже всіх вигребли
МЧСница• 19 апреля в 23:01
Ответ дляlilul990
Нормальных людей повыбивали или повыезжали, остался сброд
автор lilul990 • 19 апреля в 23:02
Ответ дляТуся муся
Жінок на амбразуру?
Туся муся• 19 апреля в 23:04
Ответ дляlilul990
Жінок на амбразуру?
Скоріш на шашлик (з людей). Все,як заповідав наш сонцесяйний
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:03
Ответ дляГарачий Чокалад
Поліція – це свого роду податкова для нелегального бізнесу, що так було завжди. Все інше їх напружує, фінансово нецікаво, до того ж небезпечно. Ні, ну пакувати добровольців за винагороду – теж норм.

Мама Карло• 19 апреля в 23:04
Мене не лякає, якщо їм не буде з ким битися, то є шанси шо моє місто не ррзтрощать.
Бутербродница• 19 апреля в 23:08
Ответ дляlilul990
Там в соседней теме их оправдуют. Они просто за аптечкой мотнулись. Не успели
автор lilul990 • 19 апреля в 23:06
Ответ дляТуся муся
Я нінашо не намєкаю але з таким рівнем підготовки за Київ страшно
Бутербродница• 19 апреля в 23:06
Ответ дляГарачий Чокалад
Так подождите такое писать. Щаз клименко вещи спакует. Потом можно
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:06
Ответ дляТуся муся
Зараз прийде дівчина з молочно-коктейльним ником (десятий акк на форумі) і пояснить вам, що ви погано думаєте про Президента.
После шести ни-ни• 19 апреля в 23:08
Ответ дляИз Кукуева я
Так зачем они нужны? Военным тоже страшно за свою жизнь, воюют, умирают

А эти детей бросают и в рассыпную бегут. Не место им в полиции
Наташа_32• 19 апреля в 23:10
Это, к сожалению не Ваши фантазии, а на 80% реальность. В раше объявили полную, безоговорочную мобилизацию мужчин до 55 лет, и военно-обязанных женщин. В Белорусии Лукашенко мобилизовал всех офицеров-одставников возрастом до 55 лет.
Бутербродница• 19 апреля в 23:11
Ответ дляПосле шести ни-ни

Бідосі прям . Це ж в них тепер птср. Прийдеться дати учасника бойових дій
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:11
Ответ дляИз Кукуева я
Ніхто й не сперечається. І на фронт вони не йдуть, бо хочуть зберегти життя та здоров´я. А ті роботяги, сантехніки, електрики та будівельники, яких вони пакують на вулицях, своїм життям не дорожать. Якось так
МЧСница• 19 апреля в 23:11
Ответ дляБіток чи ефір?
Полиция это всего лишь один со срезов общества, просто на нем больше видно менталитет и отсутствие моральных принципов.
еліт• 19 апреля в 23:12
Вже поліцейські дали пояснення що коли побачили дитину в крові побігли за аптечкою причому зразу двоє