Мудрецыха мира• 20 сентября 2024

Болі в спині, між лопатками

Почались болі в спині, в більшості між лопатками, мені 24 роки,народила 7 місяців тому, і невропатологи як тільки чують за це, одразу ставлять діагноз перенапруження мʼязів через те що ношу дитину, не направляють на мрт навіть, планую сама зробити, можливо хтось стикався, це потрібно робити мрт цілого хребта? Не вірю що через носіння дитини може зʼявлятись біль
beril_он• 20 сентября 2024
грижа или остеохондроз. Делайте только того отдела в котором болит если нету денег и терпения. Но если сможите вытерпеть и деньги есть я бы все сделал, у меня так поясница болела, сделал МРТ всей спины а оказались в пояснице мелочь а вот серьезные рпоблемы вд ругих отделах

Дама с собачкой• 20 сентября 2024
На що схожа біль? Пече?
автор Мудрецыха мира • 20 сентября 2024
Ответ дляДама с собачкой
На що схожа біль? Пече?
Важко навіть пояснити, не скажу що прям пече, я б сказала болить з ноткою печіння😅
Дама с собачкой• 20 сентября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Тоді це зажими. Спробуйте меноаазином помазати або траумелем днів 5.
Українська зірочка• 20 сентября 2024
Обратитесь к остеопату, вам выйдет в разы дешевле и быстрее, чем ненужное мрт
яночка2506• 21 сентября 2024
В мене також біль між лопатками, народила півтора року тому, зазвичай біль більше зранку, трохи допомогає зробити якусь зарядку. Сама не знаю, чого є така біль
Найщасливіша• 30 сентября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Автор, как ваши дела ? Разобрались с проблемой ?)
автор Мудрецыха мира • 01 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Не змогла зробити мрт, виявилось боюсь замкнутого простору😅 але виявилось справа була в шлунку, взагалі неочікувано, пішла перевіряти все і на УЗД шлунку знайшла виразку в дванадцятипалій кишці, і ці біль ірродіювала в спину, лікуюсь і вже значно краще
Найщасливіша• 01 октября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
А есть узи желудка и 12 перстной кишки ? Я всегда думала только зонт глотать ..
и определили язву желудка ? У вас не было других симптомов ??
Хорошо что причина ясна ))

автор Роксолана-ebbc • 02 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Хорошо что причина ясна ))
Тепер є, це мало де роблять, гастроентерологи не одобрюють, кажуть що це брєд і ніде в світі таке не практикують, відправили на зонд, там підвердилось все точ в точ, гастроентеролог каже просто співпадіння і повезло😅
А узист каже що все можна бачити, але не можна було їсти 12 годин і пити 6 годин
Найщасливіша• 03 октября 2024
Ответ дляРоксолана-ebbc
Подскажите пожалуйста где делали, если Киев.
Были еще какие то симптомы кроме того, что отдавало в спину, между лопаток ?
автор Роксолана-ebbc • 03 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Не Київ, у Львові
Думаю в києві теж мають робити, але скоріш за все якщо є симптоми все одно направлять на гастроскопію
Крім болю в лопатках було відчуття голоду така голодна тошнота вже через години дві як поїла