Лакриця• 20 сентября 2024
Каким образом так сварить картофель, чтобы он был на вкус, будто запечённый?
То есть не только запечённый, но и томленный. Какие специи/приправы или способ готовки?
Пес Патрон• 20 сентября 2024
Ответ дляПолБатона
Напишу дивну річ, але спробуйте, результат здивує.
Виберіть невелику картоплю без пошкоджень шкірки, і поставте варити ’в мундирі’, але дуже посоліть воду. Прям зробіть ропу - столову ложку з великою гіркою на літр води. І варіть до готовності, але не протикайте картоплю зайвий раз, бо набереться солі.
Сіль витягує вологу з картоплі, і готова вона має смак, схожий на печену.
Столової ложки солі для такої картоплі мало. Там треба розсіл як на засолку риби, 250 гр на літр води.
Брехушечка• 20 сентября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Також в тлумачному словнику Даля можете знайти тлумачення цього слова
Цибайте дальше,