Рятівник Малібу• 20 сентября 2024

Поругалась в львовском паблике за мову.

Мда...в шоке
Кросівки оригінал• 20 сентября 2024
Не брешіть, була у Львові в кінці серпня, всюди чути російську мову і вдень і ввечері. Більшість звісно українською. В мене син розмовляє тільки російською, я спочатку напряглась, а потім зрозуміла, що це дійсно срач тільки в марафоні, на порадниці і в ФБ
Семицветка• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Я из Одессы сюда приехала)))
Ну вас и занесло
nataeva2010• 20 сентября 2024
Ответ дляРву и мечу
в насилии.
Люди инстинктивно сопротивляются насилию.
Когда заставляют - хочется сказать не буду.

Нет добровольности и уважения.
так парашинську мову людям насильно нав’язали - Харків, Слобожанщина - були повністю україномовними регіонами. На Курщині старі жителі ще і зараз україномовні. Вашим бабусям-прабабусям насильно насадили чужу мову. Якось не до демократії було, ніхто на насилля не міг поскаржитися. А вам зараз нєхочєцца... За 30 років незалежності люди не спромоглися вивчити мову рідної країни, а коли виїхали в Польщу-Нічеччину за пів року осилюють чужі мови, і якось не говорять, що їх заставляють
rainbow2018• 20 сентября 2024
Какой неожиданный профиль в авторах темы, не так ли? Имя - буквоцифры, 24 год регистрации. Откуда вы лезете?
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Так, всіх москалів проклятих !!!
Удалено администрацией...
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
А ну да,я поищите,вам же самой некогда))
Удалено администрацией...
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Третья тема с утра.. совпадение?
Серйозно. Значить атака консерв
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ви в них паспорти перевірте, перш ніж стверджувати, а то бачу у Вас багато вільного часу, як для приїжджої... І алкашню встигаєте поганяти, і в центрі потусити, і в пабліках посилатися... І все за кацапську мову
Я в центр вообще не езжу, а алкашей гоняю после 24.00.
И да, время есть, работа позволяет. А что, у приезжих не должно быть времени?)))
Abrado• 20 сентября 2024
Що ви хочете донести своєю темою тут на порадниці? Навіщо ви створили цю тему? Яка ціль?
Ну, не люблять львів´яни російську мову і що? Мають право... А ви маєте право розмовляти російською...
ivareka• 20 сентября 2024
недавно были во Львове, везде слышали русскую речь, нормально все реагировали, никто с кулаками не кидался. вы им чего там наговорили, что они взбесились? гадости?
Незламна• 20 сентября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я же и говорю что с такими своими и врагов не надо.
Ваші відповіді - прям класичний набір кліше) Уже б щось свіженьке придумали, я не знаю. Все б сратися було веселіше
А то наче с чат-ботом говориш. Ні душі, ні ідеї)
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
истинная правда)
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляnataeva2010
Саме на Харківщині науковці царської рашки виділили , описали і визнали українську мову. була в них філологічна експедиція.
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляnataeva2010
Все претензии к государству что за 30 лет не избавились от русского и школы были на руском и ТВ и тп
Кросівки оригінал• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Нє, ну якщо ви на такій козі підʼїхали як і сюди, то людей можна зрозуміти. Тут он ви теж допроситесь у деяких
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Де у Вас стільки ненависті? Невже в Одесі вчать ненавидіти українців?
Odetta Furs• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Я из Одессы сюда приехала)))
приезжайте в Харьков
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляrainbow2018
Буквоцифры выдает алгоритм при регистрации. Советчица только для тех кто ранее успел, новым места нет? Так это не ко мне, а к админам
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляAbrado
Возмущаюсь, разозлили
Shocolad• 20 сентября 2024
Тупая провокация
rainbow2018• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
А еще вас очень туго банят. В отличие от более «старых». Прям слишком туго, на мой взгляд.
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляivareka
Удалено администрацией...
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
ааа, так то ж интернет, все с ног на голову, в реале все по другому)
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляivareka
И кстати, я их тоже здесь так же выгораживала в какой то подобной теме, пока не прозрела сегодня
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
То ви на львівських кухнях були? Пляцки з кавусею пили, а тепер прибігли сюди пліткувати знову?
автор Julia -e9ee • 20 сентября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
А скріни будуть?
ok1904• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Ну от докази цього маєте?