Рятівник Малібу• 20 сентября 2024
Поругалась в львовском паблике за мову.
Мда...в шоке

Кросівки оригінал• 20 сентября 2024
Не брешіть, була у Львові в кінці серпня, всюди чути російську мову і вдень і ввечері. Більшість звісно українською. В мене син розмовляє тільки російською, я спочатку напряглась, а потім зрозуміла, що це дійсно срач тільки в марафоні, на порадниці і в ФБ

nataeva2010• 20 сентября 2024
Ответ дляРву и мечу
в насилии.
Люди инстинктивно сопротивляются насилию.
Когда заставляют - хочется сказать не буду.
Нет добровольности и уважения.
так парашинську мову людям насильно нав’язали - Харків, Слобожанщина - були повністю україномовними регіонами. На Курщині старі жителі ще і зараз україномовні. Вашим бабусям-прабабусям насильно насадили чужу мову. Якось не до демократії було, ніхто на насилля не міг поскаржитися. А вам зараз нєхочєцца... За 30 років незалежності люди не спромоглися вивчити мову рідної країни, а коли виїхали в Польщу-Нічеччину за пів року осилюють чужі мови, і якось не говорять, що їх заставляють

rainbow2018• 20 сентября 2024
Какой неожиданный профиль в авторах темы, не так ли?
Имя - буквоцифры, 24 год регистрации. Откуда вы лезете?

Ответ дляЯ в дамках
Так, всіх москалів проклятих !!!
Удалено администрацией...
Ответ дляНу ниче се
А ну да,я поищите,вам же самой некогда))
Удалено администрацией...
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ви в них паспорти перевірте, перш ніж стверджувати, а то бачу у Вас багато вільного часу, як для приїжджої... І алкашню встигаєте поганяти, і в центрі потусити, і в пабліках посилатися... І все за кацапську мову
Я в центр вообще не езжу, а алкашей гоняю после 24.00.
И да, время есть, работа позволяет. А что, у приезжих не должно быть времени?)))

Ответ дляКросівки оригінал
истинная правда)

Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...
Ответ дляnataeva2010
Саме на Харківщині науковці царської рашки виділили , описали і визнали українську мову. була в них філологічна експедиція.

Ответ дляnataeva2010
Все претензии к государству что за 30 лет не избавились от русского и школы были на руском и ТВ и тп

Кросівки оригінал• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Удалено администрацией...
Нє, ну якщо ви на такій козі підʼїхали як і сюди, то людей можна зрозуміти. Тут он ви теж допроситесь у деяких

Odetta Furs• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Я из Одессы сюда приехала)))
приезжайте в Харьков

Ответ дляrainbow2018

Буквоцифры выдает алгоритм при регистрации. Советчица только для тех кто ранее успел, новым места нет? Так это не ко мне, а к админам

Ответ дляAbrado
Що ви хочете донести своєю темою тут на порадниці? Навіщо ви створили цю тему? Яка ціль?
Ну, не люблять львів´яни російську мову і що? Мають право... А ви маєте право розмовляти російською...
Возмущаюсь, разозлили

rainbow2018• 20 сентября 2024
Ответ дляJulia -e9ee
А еще вас очень туго банят. В отличие от более «старых». Прям слишком туго, на мой взгляд.

Ответ дляivareka
недавно были во Львове, везде слышали русскую речь, нормально все реагировали, никто с кулаками не кидался. вы им чего там наговорили, что они взбесились? гадости?

Удалено администрацией...
Ответ дляivareka

И кстати, я их тоже здесь так же выгораживала в какой то подобной теме, пока не прозрела сегодня
Ответ дляКросівки оригінал
Удалено администрацией...