Рятівник Малібу• 20 сентября 2024
Поругалась в львовском паблике за мову.
Мда...в шоке
Ответ дляХелицера
А разве нужны чьи -то советы для этого,вы просто не понимаете значения слово родное.
Я сама україномовна. Друзі, які все життя спілкуються російською, не переходять бо в них дійсно смішно поки що получається. В побуті часто говорять фразами українськими, я з ними говорю на українчькі, вони все розуміють , але перейти на українську з чужими не можуть, кажуть стикаються бо не зовсім правильно вимовляють слова. В них самих і так стрес, ще і слова підбирати. Я їх повністю розумію і підтримую. Українську люблять і поважають, діти говорять їхні майже завжди на українській навіть з ними. Вони сприймають добре, ніколи не скажуть що не будуть категорично вчити чи розмовляти, але примушувати людей тупо переходити на українську не має ні сенсу ні права.
nabludatel• 03 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
в насилии.
Люди инстинктивно сопротивляются насилию.
Когда заставляют - хочется сказать не буду.
Нет добровольности и уважения.
А хіба руські поважають нашу мову? В окупованих Запорізькій і Херсонській областях цілі райони переважно україномовні. Є якась повага до бажання говорити укр мовою? Ні. Перше, що робили руські в окупації - це палили всі книжки українською: в школах, в бібліотеках, забирали на підвал тих, у кого знаходили укр книжки.