Язикувата Хвеська• 20 сентября 2024

Звертання "жіночка", звучить зневажливо, правда?

Буквально позавчора, зі мною знайомився якийсь студент, коли я посміялася і сказала, що я набагато старша за нього, він гордо відповів, що йому вже третій десяток пішов, на що я сказала, що мені давно вже четвертий десяток пішов) а тут мене раптом жіночкою сьогоді назвала якась тьотя) ні, я адекватно приймаю свій вік (мені 34), доглядаю за собую, у німфетки не пруся і не хочу - мені подобається стан дорослості, але це "жіночка" ріже вуха -, уявляю якусь габаритну жінку з кошиками років 50+. Мені подобається, як у Львові і взагалі на заході звертаються до жінок "пані", приємно, а жіночка якось ні.
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Так, зневажливо.
Просто огидно.
Як ’собачка’
Лялька в колисці• 20 сентября 2024
А я очень люблю Жиночка, так только в Украине могут сказать, нежно, и нет нигде такого. Вот женщинка это реально не уважительно
Лялька в колисці• 20 сентября 2024
Ответ дляВишиванка
жіночка переводится как женщинка?
Не переводится
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Пані та панове, на урочистих заходах і в Україні так звертаються до людей, а не жінки і чоловіки.
Так вимагає протокол заходу.
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я живу у Львові з народження. Пані, це не ви і не я. Це зовсім інші люди.
я обращаюсь пани и по имени, никто не обижался пока)
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляivareka
То вам просто не подали вигляду)
Атятя_тётя• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Для мене ’ пані’ це нащадки панів польських - вчителі, лікарі, професорки і так далі. Заможна інтеліґенція
А тут в трамвай 2 натрамбуються і хочуть бути ’ панями’
До мого визначення додайте «польська». Якраз у Польщі всі бомжихи і наркомани пані та пани, і в трамваї так само трамбуються, і без білетів зайцями катаються, як справжні пані.
Хочу в БАНю• 20 сентября 2024
«Жіночка» і «хозяюшка» це прям - буеее…(((((
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
То вам просто не подали вигляду)
та не, в глазах читается радость)
ПешитеБесАшипок• 20 сентября 2024
Впервые меня так назвали в 22. Я стояла в очереди. Это было сразу после свадьбы, кольцо на пальце. Ну, вот меня женщиной и обозвала дамочка, стоящая позади . Сугубо за счет кольца, похоже.
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я зараз навчаюсь у Львові. Мене і моїх одногрупників викладачі на заняттях називають: пані і ім´я. Наприклад: пані Наталя, пан Віталій тощо. Мені дуже подобається таке звернення!
Я не ’жіночка’, я Пані.
Я сама з Дніпра.
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Так воно з Польщі і прийшло в Україну.
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляivareka
та не, в глазах читается радость)
Лестять собі)
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я не ’жіночка’, я Пані.
Я сама з Дніпра.
вот вы же не обижаетесь, правда приятно такое обращение?
ПешитеБесАшипок• 20 сентября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Господиня. Меня от этого слова долгое время прям трясло))
Белая и пушистая• 20 сентября 2024
Это не обращение, а последнее предупреждение
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Лестять собі)
главное, что я их вважаю панянками)
автор Язикувата Хвеська • 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ну от я відпочивала у Славсько. Мене відправили на вокзал до пані Наталії,пані Наталія сиділа за касою і обміняла мені квитки на той потяг на який я хотіла. У Польщі теж всі пани і пані - це не соціальний статус.
Стефанія• 20 сентября 2024
Нажаль у нас в культурі не причепилоя культурне звернення пані, пан, досі з того сміятися і це щось типу жартів і немає всяких містер, місіс, господже, мадам, сеньйор, то ото жіночка, маладой чєловєк, мужчіна.
По темі ні не образилась. Я коли була студенткою, 43 кг живої ваги на той час, 18 років, в трамваї пані своєму чоловіку сказала, давай обходь жінку(на мене) нам на наступній виходити))
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Ответ дляivareka
Пані- приємно.
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Я не ’жіночка’, я Пані.
Я сама з Дніпра.
А в Дніпрі теж використовуєте таке звернення?
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Схоже на те
Секс-Бомба• 20 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну у Львові ок. А в Києві, Харкові, Сумах і так далі. Теж пані?
В Одесі теж пані?
ivareka• 20 сентября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
китайское)
Ответ дляЗ горіха зерня
Так, зневажливо.
Просто огидно.
Як ’собачка’
Так, просто жінка набагато краще. Жіночка - це щось або карикатурне або мізерне. Але жінка українською грубо, російською женщина ще нормально.
Как нефиг делать• 20 сентября 2024
До мене ’пані’ звертається найулюбленіший кур´єр з доставки продуктів. Обожнюю його!)
Пані, вітаю Вас! Пані, Ваш чек, прошу!
Хочу в БАНю• 20 сентября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та вже краще «господиня»). Бо в мене сьогодні був майстер по посудомийці, весь такий щирий красень україномовний і постійно кричав мені: «хозяюшкаааа»…((((((
Ответ дляСекс-Бомба
В Одесі теж пані?
Ну от шкода, що немає слів як гарно назвати дорослих чоловіка і жінку - товариши канули в забуття, громадяни - по міліцейському.
Белая и пушистая• 20 сентября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Звертаються ’пані’, а если ’жіночка’, то тикайте это курва³
Хвильоватиша• 20 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Нормально звучить. А хто ви ? Мужчинка чи шо
Ненормально