Язикувата Хвеська• 20 сентября 2024

Звертання "жіночка", звучить зневажливо, правда?

Буквально позавчора, зі мною знайомився якийсь студент, коли я посміялася і сказала, що я набагато старша за нього, він гордо відповів, що йому вже третій десяток пішов, на що я сказала, що мені давно вже четвертий десяток пішов) а тут мене раптом жіночкою сьогоді назвала якась тьотя) ні, я адекватно приймаю свій вік (мені 34), доглядаю за собую, у німфетки не пруся і не хочу - мені подобається стан дорослості, але це "жіночка" ріже вуха -, уявляю якусь габаритну жінку з кошиками років 50+. Мені подобається, як у Львові і взагалі на заході звертаються до жінок "пані", приємно, а жіночка якось ні.
автор Язикувата Хвеська • 21 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Та де ж, на заході. На сході і в центрі впливу поляків не було.
Польша і на Вінничину заходила.
Вилами по воде• 21 сентября 2024
Дивлячись на обставини і хто скаже . Якби напевно доросла жінка звернулась з проханням по типу « жіночка могли би підказати …», - нормально . Але себе жіночкою не вважаю , я ще дівчина 😄
СИРЕЛИ• 21 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Для мене ’ пані’ це нащадки панів польських - вчителі, лікарі, професорки і так далі. Заможна інтеліґенція
А тут в трамвай 2 натрамбуються і хочуть бути ’ панями’
пан Сало, пани Ковбаса, панянка Тягнирядно... та не... краще вже жиночка .
Шкідлива молекула• 19 октября 2024
Ответ дляМамин тріль
Мне не жиночка ни пани не нравится. Мне нравится девушка, мисс, или просто без этих обращений, можно же и без них.
А как без этих обращений окликнуть незнакомого человека? У нас нет никакой формы обращения. Женщина, жіночка, пані… все.
Мамин тріль• 19 октября 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Девушка. Ну я так привыкла. С детства..
Шкідлива молекула• 19 октября 2024
Ответ дляМамин тріль
Девушка. Ну я так привыкла. С детства..
Ну, девушка в определенном возрасте скорее уже насмешливо. Ну никак женщина в 40+ лет не тянет на девушку, тольк если обращающийся слепой…
Мамин тріль• 19 октября 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Зомби