Анонимушка• 21 сентября 2024

Чоловік не розмовляє зі мною, але подарував

квіти ( сьогодні річниця весілля).
Ну як подарував. Залишив на столі, а сам поїхав на роботу. Але ми не спілкуємося і наврядчи взагалі ще будемо. Більше того частина моїх речей вже переїхала на квартиру.
Питання, нафіг всі ці мутки з квітами? Впевнена, що він їх сьогодні демонстративно викене в смітник. І ще більше губи надає.
У нас є серйозна проблема, навіть дві. Але він собі думає, що він ідеальний, а мені все чогось не вистачає. Ну і звісно ж, у мене хтось є раз я так вчиняю. Так не хотілося мені розходитися ворогами, але по іншому, бачу, не буде.
Дама-мадама• 21 сентября 2024
Мы в разводе с бывшим 5 лет как, в браке были 10, он и эти 5 лет после развода присылает курьера с цветами в день нашей свадьбы. На мой охреневший вопрос в первый год после развода он ответил так: в этот день у меня появилась семья (он детдомовский), ты и дети моя семья навсегда, как бы между нами не было, но этот день навсегда изменил мою жизнь и я буду его праздновать.
Может и Вашему все же важен этот день, хотя бы как дань былым чувствам...

Калинові вуста• 21 сентября 2024
Поставьте в вазу
автор Анонимушка • 21 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
В мого таких глибоких сенсів немає. Людина егоїст та нарцис. Все робиться для можливості подальших докорів.
Залізна тьотя• 21 сентября 2024
Чого вас так тригерять його квіти? Ви вже прийняли рішення? - він те, чого немає у вашому майбутньому. Це його вавки з квітами, і його проблеми. Вже не ваші. Не аналізуйте.
автор Анонимушка • 21 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Поставьте в вазу
Та то орхідея.
Калинові вуста• 21 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Та то орхідея.
На подоконник значит
Весотехник• 21 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
Какой замечательный муж, а чего вы с ним развелись ?

автор Анонимушка • 21 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Прийняла, накінець то.
Тригерить, бо все це буде використано проти мене.
Дама-мадама• 21 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Ну если так, то забейте.
Он просто купил цветы, не берите на свой счет.
Начнет попрекать - скажите в лоб, что цветы он купил для себя, а не для Вас и нефиг манипулировать.
Дама-мадама• 21 сентября 2024
Ответ дляВесотехник
Полюбила другого.
вре_Динка• 21 сентября 2024
Ответ дляВесотехник
Ви по одним квітам і фразі визначили що чоловік хороший?)
Дама-мадама• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
На самом деле очень неплохой.
Конечно, были свои минусы, как у человека, выросшего ’в системе’, но то уже такое.
Мать драконов• 21 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Самі відповіли на своє питання, бо він нарцис, вони так роблять, чергова маніпуляція
Летюча помилка• 21 сентября 2024
Якщо ви не хочете розходитись ворогами, то це чудова нагода так і зробити. Подякуйте за квіти,як знак ваших відносин і років, що ви прожили в шлюбі. Якщо ж ви залишите їх просто стояти на столі, то це ваш вибір так закінчувати відносини.
Весотехник• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Да, но не по цветам, а скорее по фразе :)
Залізна тьотя• 21 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
Прийняла, накінець то.
Ну буде то й буде. Ви на його маніпуляції можете впливати - ні. Так людина самостверджується і не знає як по іншому бути значимим і ʼхорошимʼ в цьому житті.
вре_Динка• 21 сентября 2024
Ответ дляВесотехник
А якщо при цьрму:
- він сидить на шиї у автора, і нічого не робить
- або зраджує
- абʼюзить
Та багато чого ще, через що від чоловіка йдуть.
Слова казати не мішки ворочати
Та і почуття вони не вічні, якщо жінка знайшла іншого -не зобовʼязана бути привʼязаною до чоловіка, яким хорошим він не був би. Не тільки ж чоловіки можуть закохатися в іншу вкінці кінців
Пошаманю• 21 сентября 2024
Ответ дляАнонимушка
тогда сами и ответили, зачем ему это надо: на привязи держать, пока не найдет новый ресурс, круче вашего.
ПоЗиТиВнАя• 21 сентября 2024
Квіти як квіти, подякуйте й живіть далі. Не куні ж поліз робити
Ви визнаєте свою частину провини й те добре. Може він своє визнає

Весотехник• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А якщо при цьрму:
- або зраджує
- абʼюзить
Слова казати не мішки ворочати
Обычно когда человек говорит ( пишет ) я ему верю, но да вы правы нужно смотреть в оба, и тут как раз тот случай когда он разводиться не собирался :)
Коленная ложечка• 21 сентября 2024
может муж хочет наладить отношения ? а вы уже цветы в мусорку. развестись всегда успеете.
Мать драконов• 21 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ви з тих жінок що від квітів розтане та абюз продовжиться? ідеальна жертва для нарциса
вре_Динка• 21 сентября 2024
Ответ дляВесотехник
Ой. Я знаю ситуацію де чоловік одній жінці на вуха лапшичку вішав, що її кохає, а паралельно дитину дружині клепав, дружина навіть не підозрює що її чоловік по іншим шляється, чоловіка зробила виїзним, двох(другу і третю дитину народила Під час повномасштабної) і це мурло від спідниці дружини не піде. Для неї і її сімʼї він образцовий чоловік. Все в сімʼю. Всім розповідає як важлива сімʼя для нього і сімейні цінності. А за стінами бігає в пошуках нової одруженої жінки, щоб їй про кохання розказувати але ж ти від чоловіка не йди, бо сімʼя це головне.
Пошаманю• 21 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
не просто абьюз, а месть за уход и утилизация: уничтожить уже самому, бросить на взлете обновленных чувств женщины.
вре_Динка• 21 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Поки жертва не зміниться, вона завжди найде свого абʼюзера.
Весотехник• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А женщина эта не знала что он женат ?
Коленная ложечка• 21 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
за собой смотрите, из каких вы жинок. попривыкали тут всем развод советовать. это самый легкий путь. наладить, построить отношения и их сохранить- намного сложнее. и тем ценнее.
Пошаманю• 21 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Вы страстно желаете встретиться с перверзным нарциссом, а потом создать здесь тему как оно? ))) Так только на Советчице десятки тем от женщин, кто были их женами или в отношениях.

Хотя да. Если судить по фразе ПОПРИВЫКАЛИ, то вам 60+. Хотя он вас и такую подберет ради дома и машины. Есть чем с с ним поделиться?
Мать драконов• 21 сентября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Зберегти такі відносини і стати пацієнтом психіатра та онколога, мрія
МаринаХ28• 21 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
Я мурахами покрылась…