Кусачая Я• 21 сентября 2024
Чоловічий клімакс
Дівчата, якось потрапила на публікацію, що він існує, клімакс у чоловіків. Помітила по чоловіку симптоми, нервозність, пітливість. Про нас, жінок, написано-обговорено, кожна знає куди йти та що приймати.
Цікаво, що можна пропити чоловіку, не гормональне авжеж, бо це тільки з лікарем. Хтось може вивчав або стикався з таким. Розкажіть
ДваДваВісім• 21 сентября 2024
Он ещё этот климакс им по башке бьёт.
Типа вторая молодость. Пытаются нагнать ту молодость. А так да, там гормоны начинают тухнуть. Они бесятся. От того и нервные. Давление, простата, кишечник, ревматиды, и т.д.
У женщин просто явно это. А у них медленно происходит. Недавно смотрела видео на эту тему
Капитанша• 21 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
М-да, коментатори ще ті
Вы ж знали, куда написали) вряд ли тут посоветуют что-то. К врачу, анализы сдать. Витамины, гормоны проверить
Кусачая Я
• 21 сентября 2024
Ответ дляКапитанша
Чому, тут багато порад актуальних та корисних. Просто є % цинічних дівчат, яким х..ню написати як в воду пердн..ти. Від скудності розуму
Кусачая Я
• 21 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
а сколько лет мужу- автор?
Передпенсійний вік
Манкоголік• 21 сентября 2024
Ответ дляКусачая Я
Передпенсійний вік
Моему 55, пока никак не проявляется. У них это называется андропауза
Кусачая Я
• 21 сентября 2024
Ответ дляМанкоголік
О, погуглю. Дякую