Зупка_цем• 21 сентября 2024
Хлопець 17 років, нічні перекуси
Вже рік як почав займатися спортом, і разом з цим почалися нічні дожори, інакше не назвеш. Встає вночі по 2 рази поїсти. Я не вважаю це нормальним.
За день може зʼїсти цілу курячу грудку, десь півкіло вареного рису, 2-3 актімелі, пачку вафлів або плитку шоколаду, щодня салат- 2 червоних болгарських перці, капуста. Фрукти сезонні, багато. За вийнятком винограду. Яйця, 2-5 на день. Літр молока 1%.
Це приблизно 1 день. Вночі носить собі молоко з печивом, фрукти. Не залежно, на скільки ситно поїв перед сном.
На вигляд худорлявий, ріст 186, вага 85кг.
Чим мені його нагодувати, щоб спав?
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Не пишите ерунды вы лучше. Это ненормально ночью вставать жрать и еще 2 раза. Одно дело сидишь полуночничаешь, в игры шаришься и идешь за вкусненьким, другое дело зубы почистить лечь спать и посреди ночи вставать, да еще 2 раза.
Потому, что у него нет нормального питания в течение дня.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мамо, йому 17 років. Він вас будить вночі, щоб його годувати? Ні, то відчепіттся від нього
Я сплю не чую його. Але чоловік любить посидіти ніч за роботою в компі то каже що не наідається син, сьогодні 2 рази ходив поісти. Чоловік саме на кухні працює то знає.
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
капець))) це мій тижневий раціон))))
Вы юноша 17 лет, растёте и спортом занимаетесь? Или домохозяйка 40+?
Сяду на шию, дорого!• 21 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
не угадали оба раза))))))
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
не угадали оба раза))))))
Дюймочка?
И_В_офигительных_штанах• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Автор, может ему протеин в банках купить...?
Ну по мимо увеличение калорийности, питательности. Хотя он у вас не худой как бы...
Сяду на шию, дорого!• 21 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дюймочка?
угадывать это не ваше, прекращайте зря силы тратить))
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Что Вы готовите? Рацион семьи?
Менее Более• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Вы поймите, что со спортом у него начала расти мышечная масса, а за счёт печенья и винограда её не построить. Мяса больше, творог, ну или протеиновый коктейль уже делать.
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
И сказки не ваше.
Стебель березы• 21 сентября 2024
Протеїн в порошку. Тільки купуйте без різних домішок. Протеїн+ банан+ молоко і не буде голодним. Я як почала в залі займатися теж почала вживати
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
В мене двоє займаються спортом, 17 і 21 рік, 70 і 98 кг (обидва високі, десь 188 і 192 см). Думала, що мої багато їдять, але ні, Ваш більше. Мої ще й каші, супи люблять, салати, а не сам з´їв два червоних перці.
А вночі вони голодні? Мене турбує не порціі, а нічні бродіння. Супи і каші він не ість, хліб ну дууже рідко. Може тому і голодний, в основному мясо салати. З круп лише рис. Так з дитинства.
Сяду на шию, дорого!• 21 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
И сказки не ваше.
отстаньте, вы как банный лист))
Инста_Богиня• 21 сентября 2024
Моєму 15, вночі, правда, спить, але їсть 5 разів в день повноцінно, жах якийсь...
Где тут 0?• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Вы спите,вы уверены,что и он спит?Я почему-то думаю,что он в телефоне сидит полночи,потому и есть бегает.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
З того, що бачу, їсть він нормально, не аж багато. Інша справа, чому вночі? Ну, вафлі - дивна їжа, крім цукру, маргарину й білого борошна, що там ще? Користі нуль
Певно, добирає калораж. Бо в одній курячій грудці не бачу аж так багато. Рис білий? Там теж швидкі цукор. І все
Може, перейти таки на нормальні цільні каші - гречка, вівсяна крупа (не швидкого приготування), рис нешліфований? Навіть печиво з цільнозернового борошна довше тримає ситість
Це вже по ділу, дякую
Ответ дляИнста_Богиня
Вспоминается серия фильмов ’Зубастики’
Едддааааа!!!!
Реанимация• 21 сентября 2024
Не добирає калорій вдень, тому голодний.
2 перці на день це ні про що
Йому потрібно приблизно 4000 калорій на день вживати
2 перці на день це ні про що
Инста_Богиня• 21 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вспоминается серия фильмов ’Зубастики’
Едддааааа!!!!
Мені раніше теж вмішно було, а зараз не дуже. Дитина без зайвої ваги, високий, широкий, але я ппосто реалтно боюся, що шлунок порветься.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
1 куриная грудка из белка на день? У меня 56 кг и я не растущий организм, для меня это мало , а тут парень 85 кг.
Таки мало, я згідна. Чим доповнити, ось питання. Мʼясо він погано ість, навіть стейк порпає, ніби послугу робить. Брав білковий коктейль але щось мене не переконує його користь
Ответ дляИнста_Богиня
Может скоро попустит слегка. Сейчас интенсивный рост.. Гормоны и т.д. Метаболизм быстрее нашего в разы.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
То з курки залізо не підняти. Таки гречка й вівсянка, а ще червоне м´ясо, печінка та субпродукти і де морська риба?
Раціон трохи дивний реально
Морську рибу ість дуже неохоче… я вже як не готувала, крутить носом на неі. Печінку то взагалі на дух не переносить.
Весняний Марафон• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Цукор в нормі. Здали аналізи, виявили нестачу білка і віт В12. Гемоглобін низький, прописали залізо і вітаміни. Я додаю більше мʼяса в меню, але він не любить червоне йому давай курку,
А який аналіз показав нестачу білка?
Реанимация• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Ну звісно, бо білок це ж основа спортсмена
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На жкт обследовали? Нет проблем с желудком, это может быть и не голод. Либо надо увеличивать калорийность блюд днем. Что за спорт, не употребляет случайно никаких препаратов у вас за спиной?
Обстежений все в нормі. Він дуже вередливий щодо іжі, я вже шукаю ідеі рецепти як то мʼясо в нього впхати.
Білковий коктейль купив раз, допив банку і більше не брав. Йому нема сенсу ховатися і вживати щось потай. Я не критикую він сам радився навіть коли коктейль брав.
Але лікар сказав не вживати то більше він про це мову не заводив.
Реанимация• 21 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
В мене дитина 175 і вага 59, так це за день дві грудки + протеїнові коктейлі + творог
А Я Самая Самая• 21 сентября 2024
У мене чоловік вночі їсть по 2 раза,завжди на ранок купа посуду.Гріє борщ,миску салату може рубануть.Раніше я списувала на голодне дитинство,бо він сирота і ніколи смачно не їв.А зараз вже бісить.Кажу вночі спать а не бігать на кухню.
Реанимация• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Прокидається від голоду. Хай би ів собі, але ж вранці важко встати бо ніч не спав. І потім як варена курка цілий день бо не виспався.
Бо дитина не навідається протягом дня!
Ответ дляЗупка_цем
Получается тогда надо продумать меню. Раз многое не ест, по калорийности чтобы хватало.. Я не спец по бадам и т.д.. но раз спорт есть, то по идее белок расходуется больше. И жиры нужны насыщеные тоже и клетчатка. Перебор по белкам тоже не гуд, может потому врач против.
ВыФсеВрете• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
То куди він у зал пішов, якщо їсти нормально не хоче? Вафлі, печиво - не дають ситості і м´язів. Більше школи буде від спорту на такому харчуванні.