lilu1990• Изменено 21 сентября 2024

Хто слідкує за історією групи Дятлова

Дуже раджу подивитись серію роликів Ігоря Титова на цю тему. Людина майже з дитинства ходить на лижах, починав ще з дерев´яних за часів ссср. Повністю погружений в тему туризму, бо сам цим багато років займається.

Дуже детально пояснює що трапилось з туристами на тому перевалі, зачитує документи, матеріали слідчого, щоденники, скрупульозно вчитується в мед огляд і на цьому будує дуже достовірну гіпотезу. Ніяка це не лавина, до речі.
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляЮджин20см
Отвратительная дикция у главного героя( который расследовал и ужасная работа звукооператора. Там же половину текста не разобрать было. Он что то бубуднел под нос
Может мы про разное?
HupBaHa• 21 сентября 2024
автор, блог Исторический любитель в ютуб, очень много материала на эту тему, явное убийство
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляkoma
Дивилась і читала. Все одно вважаю, що то лавина і природа.
Значить недочитали
Дева Мария• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Його версія - на той час збігли зеки з тюрми, і навіть у щоденниках дятловців є записи що вони довго не могли виїхати на трасу, бо дороги були перекриті.

На пошуки тих зеків відправили відповідно людей. Дятловці закопувались на тому перевалі, поки частина з них спустилися до кедру за дровами. Їх вночі в сумерках сприйняли за біглих зеків без рюкзаків і спорядження.

І вбили. Іншу частину, яка чекала і пішла перевірити, вже вбили щоб замести сліди.
Очень странная версия . Убили , даже не сверили , похожи они на зеков или нет ? Бред какой то
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Это не дурня, если вы интересуетесь в общем темой таких походов, то иногда в следствии кислородного голодания или еще каких то причин люди ведут себя неадекватно. Когда нашли группу туристов умерших на какой то горе, не помню, так у одного в желудке нашли волосы с головы другого участника группы….
Я навіть обсуждати не буду. Людина присвятила все життя походам, не просто цікавиться, а сама ходила в бараточисленні походи з холодними ночівлями і каже що це повна дурня, я їй вірю
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Значить недочитали
Каждый имеет право на свое мнение. Посмотрите ролики других блогеров, может и мнение поменяете. Их масса, от более-менее научно обоснованных, до откровенно дилетантских.
Зазнайка• 21 сентября 2024
Ще тут десь тема була з посиланнями, що фото були несправжні після виїзду з останнього пункту, де вони ночували перед переходом. Що їх тримали довго та вивозили фотографуватися навкруги того села. Тут, на форумі, пошукайте. Там є версія, що час смерті кожного учасника не співпадає, тобто десь декілька днів між ними. Плюс у щоденнику є нюанси, які вказують, що студенти намагалися писати шифровками. Це те, що я знаходила в 2022, чи зараз поновилася інфо - не знаю. Але про фото там були цікаві коментарі щодо співвідношення розміру учасників плюс наявності екіпіровки, наприклад, на жодному, вдумайтеся, не було палатки. Це як?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Треба слухати всі відео. Я написала клряво, автор усе детально пояснює
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ви ходите в походи? Ставили колись палату?
olya8385• 21 сентября 2024
За зеками точно б зі зброєю ганялися, їх за допомогою зброї вбили?
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Плохо, когда человек берет за непреложную истину один единственный источник и верит ему. Расширьте кругозор и вы увидите, сколько есть версий происшедшего. И в принципе все они имеют место быть.
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
А вы?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляolya8385
Так, перших, хто спустився до кедру за дровами, убили зі зброї і закинули трупи так щоб їх омивало водою і вони повністю згнили. Це ті яких знайшли у тому схронку біля води
Дева Мария• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Да прям убийцы были профи ))) их бы расстреляли и все , не выдумывайте
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Ви ходите в походи? Ставите палатки?
Юджин20см• 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Может мы про разное?
Я про этот. И вот как раз этот мужик на фото очень тихо говорил и местами вообще не разобрать речь
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А вы?
Я опираюсь на думку людей у яких цей досвід є. А не вашу, бо ви взагалі не маєте уявлення про те що там відбувається
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Так перших, хто спустився за дровами до кедру і розстріляли
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Да следы огнестрела было бы видно, тем более тогда ручей был замерзший и ничего их не омывало. Из нашли уже в мае, по моему, когда немного все растаяло. А если б раньше? Да и тела согласно протоколам вскрытия на были сгнившие, ну это если вы смотрели что то кроме этого ролика.
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляЮджин20см
Я тоже про него, но там вроде норм со звуком было. Мне все слышно было
julia_v_m_a_34• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

А почему их так странно убивали, а не просто застрелили
Дева Мария• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Нет. Не помню нюансов , но там они шли гуськом , полуголые .
annu-b519• 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Я не соглашусь. Оф версия - лавина таки. Но я считаю что это все таки спец службы их убрали. Смотрели фильм новый, правда, российский? Очень интересно показывают все возможные версии.
Что за фильм?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Не було би видно слідів, тканини уже дуже сильно були пошкоджені в тому числі і гризунами. А розрахунок на те й був - якомога довше шукати оті трупи біля води, щоб вода їх дістала і розмила всі сліди
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я как и вы, строю свое представление на основании информации в инете, просто вы взяли один источник и не думаете, что есть другие версии. Вот и все. Еще раз новорю- посмотрите другие ролики. Для общего развития.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Перших, хто спустився до кедра застрелили, а вже потім глянули що то не зеки. Інших інсценували обмороження і т.д. щоб замести сліди
Kot_v_meshke• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Это одна из многих версий.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Версія про лавину для ракушок вибачте
Аnnеt• 21 сентября 2024
чёрти сколько лет назад в Совке группа туристов перемёрла зимой. почему это столько лет мусолится? помер Максим - да и хрен с ним... скука.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Хто там про лавину

Людина з багаторічним досвідом походів пропонує вам пробіжати в носках ро курумниках так

Щоб на ногах взагалі не лишилося прорізів згідно з оглядом суд мед експерта

Ракушкам на роздуми