lilu1990• Изменено 21 сентября 2024

Хто слідкує за історією групи Дятлова

Дуже раджу подивитись серію роликів Ігоря Титова на цю тему. Людина майже з дитинства ходить на лижах, починав ще з дерев´яних за часів ссср. Повністю погружений в тему туризму, бо сам цим багато років займається.

Дуже детально пояснює що трапилось з туристами на тому перевалі, зачитує документи, матеріали слідчого, щоденники, скрупульозно вчитується в мед огляд і на цьому будує дуже достовірну гіпотезу. Ніяка це не лавина, до речі.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Короче, кому цікаво подивіться. Ця версія повністю знімає усі питання. І про лавини, і про випробування. Ну то що кацап - буває
Плету з бісеру• 21 сентября 2024
но самая страшная для меня - трагедия на туристском маршрутe № 30 ’через горы к морю’. Там-то все очевидно, но жертв могло бы быть намного меньше, если бы резко не переключились на режим ’каждый за себя’
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Та да, чи й не важливе питання. Ще і автор хамить у своєму стилі, як завжди, а хоче думок по темі.
Мені не треба ваші думки профанів які навіть не зможуть поставити палатку

Я вже свою думку про цю подію повністю склала
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

Ну то йдіть на туристичні форуми, там уміють ставити і пояснять
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Так, чула за цей випадок
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Це не та історія, де вчителька зі старшокласниками, і почали сходити із розуму?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Чого ображатися, якщо я не питала нічиєї думки? Знаю, що тут є люди які цікавляться цією темою.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Ні, там вони щось не по погоді вділись, налетів сніговій, вони чуть не позамерзали а коли розвели вогнище, то там ціла драка була хто сидітиме біля нього. Савєцькі люди до речі
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Та я не ображаюсь, самій цікава ця тема, але серіал не дивилась, люблю аналітику. От за Кріс і Лісан багато читала, теж ніяк не закінчиться то розслідування, нажаль. А тут можна ставити жирну крапку, імхо: всі ці таємниці з військовими під час холодної війни ніхто не буде вивертати назовні, а так, припущення зацікавлених.
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Треба почитати, це пропустила, цікаво
JulliK_• 21 сентября 2024
Есть теория что они полезли туда куда нельзя было вот и все.
gavana• 21 сентября 2024
Я слідкую. Версія Титова не дуже вірна. Схиляюся до версії Михайла Бутова, там біля 20 роликів в ютубі є.
Плету з бісеру• 21 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
нет, с учительницей - это группа Коровиной

А эта - где 50 человек неопытных пошло по несложному маршруту с неопытными инструкторами, накануне побухав еще вечером и проспав. В итоге начался буран, они разбежались и 21 погиб в итоге от переохлаждения. Не хотели идти на поиски, за ветками для костра, отталкивали слабых от огня, бросали людей и не возвращались потом. И все это в совке произошло в 1975 году, был шок-шок, типа советские люди не могли так поступать. Не помню уже, замалчивали ли это. Да наверное замалчивали.
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру

Ох ти ж капець який, дякую, буду читати😳
klaraneill• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Тому що та частина туристів не дочекавшись товаришів все одно спустилася б вниз і побачила що там трупи і сліди злочину. Що вони і зробили
ну да, увидели бы трупы. кто убил их товарищей? сбежавшие зэки. к чему было еще и этих убивать?
TATATA1973• 21 сентября 2024
Ответ дляНочка_темная
У Буянова всі ці травми перелічені з висновками медекспертів і прикладами аналогічних травм туристів інших груп, які точно загинули в лавині, теж всі травми пояснені як ті, що можуть бути отримані під лавиною чи сніговим завалом.І досвіду в Буянова теж достатньо, і бесід з експертами, і не одним, які теж мають купу досвіду. Для мене після його книги, по великому рахунку, вже не виникають питання ’що там трапилося’
Саме слово лавина. І палатка, засипана на 1,3 метри і стояча майже паралельно поверхні. Виникає питання - яка така страшна лавина під кутом ну можливо 15 градусів.
Плету з бісеру• 21 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
еще немножко не совсем про туристов, но про совковый капец и каннибализм в горах - про Анну Гурееву, 1942 год.
Самолет разбился в горах, она, двое детей (младенец и ее пасынок, сын мужа от первого брака) и бравые вояки выживали какое-то время. Потом мужики типа пошли за помощью, а на деле бросили ее и одного из них по пути. Добрались до цивилизации и про нее вообще забыли. И ее муж бегом женился, шось чи через месяц после ее пропажи.
А потом мужа и команду снарядили на поиски самолета, бо там были ценные запчасти, иначе хрен они туда пошли бы. Приходят они, а она сидит живая и даже еще силы разговаривать есть. Детей сьела, когда они умерли, по-моему, еще с мужиками младенца сначала ели, а потом уже и мальчик умер. Она потом в дурке лечилась, но прожила долго, детей родила.
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Ооо, це знаю! А ще був випадок з футбольною, здається, командою в Чилі. Ще Комаров брав інтервʼю в того мужичка, що їв товаришів.
Про Анну треш повний, то таке, що на голову не налізає з першого до останнього моменту.
osna• 21 сентября 2024
Ответ дляolya8385
Вважаю ніякої містики там немає, це все природа, вона непередбачувана, щось впливає на мозок людей на тих перевалах, що вони наче з розуму сходять
Це Північний Урал. Там погода міняється за день від +5 до -20. Вітер такий,що з ніг збиває. Все там було зрозуміло зразу- недосвідчені туристи с поганеньким снаряжением (не знаю,як українською) пішли в складний похід по Північному Уралу. Почалася негода,навіть сніжна буря. Вони не встигли дойти до нормального місця ночівлі, встановили в неправильному місці палатку, якраз під схилом. Вночі на палатку зійшла ’снігова дошка’, вони вибрались з палатки напввроздягнені, деякі поранені. Важкопораненого несли на руках. Розвели вогонь ,залишили там декількох,а не поранені намагались знайти місце для іншої палатки. В сніговій бурі заблукали,до вогнища не дійшли і перші замерзли. А друга партія по трагічному збігу обставин зробили в снігу сховище над струмком. Куди і провалились, там і загинули. А всі інші теорії то для привертання уваги, там зараз екскурсії, легенди ,фільми знімають-коротше кажучи маркетинг і гроші.
osna• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, не природа, характер їх травм інший. Людина з великим досвідом пояснює, чому це не природа
Ой, у нас в інстаграмі кожний перший людина з великим досвідом і консультант по всім питанням за гроші або розкрутку
osna• 21 сентября 2024
Ответ дляkoma
Дивилась і читала. Все одно вважаю, що то лавина і природа.
Так і є.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляosna
Усі ці теорії якраз і виходять з того що дятлівці були тупі ракушки і їх поведінка схожа на поведінку три річних дітей
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляklaraneill
Це треба все слухати. Там годин на 10 детального пояснення. Ви хочете тут все в трьох словах
СвітланкаОК• 21 сентября 2024
Ответ дляosna
Спорядження
Взрослая уже.• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я читала книгу Ракітіна,ніби все на основі документів,судмедекспертизи і таке інше,ала мені не сподобалися висновки.Тема,до речі,як на мене,дуже цікава.
Дивнулька• 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Де можна почитати чи подивитися про неї?
Взрослая уже.• 21 сентября 2024
Ответ дляДивнулька
Чайкін,у нього багато про туризм,мені було цікаво. Трошки відволікає від буденності.
Дафна• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Они были студенты, 20-+ лет. Там только один постарше среди них был.
Это не опытные туристы, так, любители
Дафна• 21 сентября 2024
Склоняюсь к версии Буянова- лавина, стечение обстоятельств, халатность следователей, соответственно нестыковки
comtesse de Valois• 21 сентября 2024
Ответ дляДафна
Мне тоже лавина кажется наиболее логичной, но, я не эксперт, а эксперты, вроде говорят, сто не могло там тогда лавины быть самой по себе. Вот то, что сошел пласт в результате какого-то индидента, здесь есть версии для размышления...