lilu1990• Изменено 21 сентября 2024

Хто слідкує за історією групи Дятлова

Дуже раджу подивитись серію роликів Ігоря Титова на цю тему. Людина майже з дитинства ходить на лижах, починав ще з дерев´яних за часів ссср. Повністю погружений в тему туризму, бо сам цим багато років займається.

Дуже детально пояснює що трапилось з туристами на тому перевалі, зачитує документи, матеріали слідчого, щоденники, скрупульозно вчитується в мед огляд і на цьому будує дуже достовірну гіпотезу. Ніяка це не лавина, до речі.
Veronika_100k• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Хто там про лавину

Людина з багаторічним досвідом походів пропонує вам пробіжати в носках ро курумниках так

Щоб на ногах взагалі не лишилося прорізів згідно з оглядом суд мед експерта

Ракушкам на роздуми
Я согласна. Одни ракушки вокруг. Все, без исключения. Только вы гений мысли. Мнение есть только одно правильное и оно, конечно же, ваше. Всё, тему можно закрывать
СвітланкаОК• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Не було би видно слідів, тканини уже дуже сильно були пошкоджені в тому числі і гризунами. А розрахунок на те й був - якомога довше шукати оті трупи біля води, щоб вода їх дістала і розмила всі сліди
Якось дуже складно все. Це гори, там випадкових свідків немає. Склади б тіла на купу, підпалили - і шукай вітра в полі. А тут прям розрахунок, омивали водою тіла… Непереконливо звучить.

Ну і сплутати біглих зеків з компанією молоді, серед яких були жінки, і просто взяти й валити їх там — маячня.
Аnnеt• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Хто там про лавину

Ракушкам на роздуми
ракушкам срать на ваших дятловцев. продолжайте смотреть видео и исследовать эту важную проблему. не отвлекайтесь.
Ночка_темная• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, не природа, характер їх травм інший. Людина з великим досвідом пояснює, чому це не природа
У Буянова всі ці травми перелічені з висновками медекспертів і прикладами аналогічних травм туристів інших груп, які точно загинули в лавині, теж всі травми пояснені як ті, що можуть бути отримані під лавиною чи сніговим завалом.І досвіду в Буянова теж достатньо, і бесід з експертами, і не одним, які теж мають купу досвіду. Для мене після його книги, по великому рахунку, вже не виникають питання ’що там трапилося’
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Ну да, це ж серед білого дня трапилось, що можна було розгледіти веснянки на щоках дубініної. Саме тому таких експертів як ви і не слід читати
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляНочка_темная
Чому на ногах тих хто спускався по курумніках в носках не було порізів, там не сказано?
Аnnеt• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
когда у вас запланирована экспедиция на места трагедии?
СвітланкаОК• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Тобто людей вони побачили, а жінок не розгледіли? 😂
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Є жінки, а є люди
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляVeronika_100k
Є думка людини яка багато років у схожих умовах і походах а не таких балаболів як усі інші
СвітланкаОК• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Є жінки, а є люди
Якщо бачать гурт людей, то відповідно серед цього гурту можна й жінок ідентифікувати: за голосом, статурою. Прям там кромєшна темнота була - як же вони поцілили? Ну і вбивати нафіга біглих зеків? Їх повертаютт в колонію.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Все дійство зачиналося в сутінках, якщо серйозно
СвітланкаОК• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Здається ви прийшли пропіарити канал якогось кацапоїда, а вас не підтримали… упс!
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Подивіться на останнє фото де вони розчищають територію для палатки. Там вітер, спускаються сутінки. Це не ясний сонячний день де за кілометр чути дзвінкі жіночі голоси і сміх.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Як скажете.
анна 1986• 21 сентября 2024
эта история так будоражит,потому что много несостыковок и много необъяснимого. Думаю,мы так и не узнаем.
inresta• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я навіть обсуждати не буду. Людина присвятила все життя походам, не просто цікавиться, а сама ходила в бараточисленні походи з холодними ночівлями і каже що це повна дурня, я їй вірю
вы просто рекламируете канал
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляinresta
вы просто рекламируете канал
Плету з бісеру• 21 сентября 2024
думаю, что причины смерти природные, а вот потом добавилась халатность следаков на месте происшествия, наследили+прикрывали жопки свои, вот и пошли нестыковки
Ночка_темная• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Проводили експерименти неодноразово вже в наші часи, добровольці ночували на тій горі, спускалися в носках шляхом дятловців, і в експериментаторів теж не було порізів. Вони ж не босоніж були, і сніг зверху тих курумників.
Я в свій час декілька років читала все що було по цій групі, декілька форумів, книги, дослідження.
inresta• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Подивіться. Там дуже багато матеріалу досліджено. Коротко не перекажеш
зачем вы так настойчиво пишете ’подівиться, подівиться’ ???
вы просто рекламируете канал.
В правилах форума сказано, что вы не должны давать только ссылки, а давать описание,
а не отсылать нас смотреть ролики
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Є людина яка довгі роки ходить в походи, ще й до того ходила на таких самих лижах і навіть з таким самим спорядженням як у дятлівців, і каже що версія з лавиною повна маячня
Veronika_100k• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Канешна
Не могли бы вы ещё с египетскими пирамидами разобраться?
А мы пока подождем.
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляНочка_темная
Хто проводив? Можна посилання?
Ольга• 21 сентября 2024
Не хочу смотреть. Напишите, плз, какая там версия?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляinresta
вы просто рекламируете канал.
а не отсылать нас смотреть ролики
Є багато зацікавлених цією темою.
Плету з бісеру• 21 сентября 2024
Есть еще случай с группой Коровиной. Там даже выжила одна девочка, но что с ними случилось - все равно непонятно. Скорей всего, нажрались грибов, но х з
klaraneill• 21 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Його версія - на той час збігли зеки з тюрми, і навіть у щоденниках дятловців є записи що вони довго не могли виїхати на трасу, бо дороги були перекриті.

На пошуки тих зеків відправили відповідно людей. Дятловці закопувались на тому перевалі, поки частина з них спустилися до кедру за дровами. Їх вночі в сумерках сприйняли за біглих зеків без рюкзаків і спорядження.

І вбили. Іншу частину, яка чекала і пішла перевірити, вже вбили щоб замести сліди.
как-то сложно.. а почему нельзя было сказать, что туристов и убили зэки, и не убивать остальную часть туристов?
автор lilu1990 • 21 сентября 2024
Ответ дляklaraneill
Тому що та частина туристів не дочекавшись товаришів все одно спустилася б вниз і побачила що там трупи і сліди злочину. Що вони і зробили
Zelenkа• 21 сентября 2024
Ответ дляАnnеt
Та да, чи й не важливе питання. Ще і автор хамить у своєму стилі, як завжди, а хоче думок по темі.