Дуже раджу подивитись серію роликів Ігоря Титова на цю тему. Людина майже з дитинства ходить на лижах, починав ще з дерев´яних за часів ссср. Повністю погружений в тему туризму, бо сам цим багато років займається.
Дуже детально пояснює що трапилось з туристами на тому перевалі, зачитує документи, матеріали слідчого, щоденники, скрупульозно вчитується в мед огляд і на цьому будує дуже достовірну гіпотезу. Ніяка це не лавина, до речі.
Ответ дляЮджин20см
Что за фильм? Сериал смотрела про перевал дятлова еще в 2020-м российский. Паршивенький. А еще у Минаева большой видос на эту тему недавно был. Рекомендую
Я придерживаюсь мнения, что было испытание оружия и они увидели лишнее. В лавину не верю
Сериал шикарный, каждый год его пересматриваю
Ответ дляlilu1990
Його версія - на той час збігли зеки з тюрми, і навіть у щоденниках дятловців є записи що вони довго не могли виїхати на трасу, бо дороги були перекриті.
На пошуки тих зеків відправили відповідно людей. Дятловці закопувались на тому перевалі, поки частина з них спустилися до кедру за дровами. Їх вночі в сумерках сприйняли за біглих зеків без рюкзаків і спорядження.
І вбили. Іншу частину, яка чекала і пішла перевірити, вже вбили щоб замести сліди.
Какой кошмар, это страшно
comtesse de Valois• 21 сентября 2024
Ответ дляИошши
Сериал реально шикарный. И актеров подобрали, судя по фото, очень похожих. Он прям атмосферу передаёт от: студенческого веселья до безысходности...
Ответ дляlilu1990
Повна дурня. Якби їх за зеків прийняли, їх би розстріляли.
Ответ дляДафна
Они были студенты, 20-+ лет. Там только один постарше среди них был.
Это не опытные туристы, так, любители
Ви тому що на сучасне покоління перекладаєте. Їхні 20 ваші 30. Це були зовсім інші люди до яких нам як до луны по світобаченню і фізичній підготовці
Ответ дляlilu1990
Короче, кому цікаво подивіться. Ця версія повністю знімає усі питання. І про лавини, і про випробування. Ну то що кацап - буває
Первые слова первого видео ’Я хочу вам сказать свои предположения’
Предположения. И это так и есть. А под любые предположения можно подвести нужные факты, а ненужными пренебречь. . А фактов в том деле,слава богу, на десяток ’правдоподобных’ версий. И не стоит так агрессировать на тех, кому ближе предположения других авторов,которые тоже провели большие труды на эту тему.
Ответ дляlilu1990
Є людина яка довгі роки ходить в походи, ще й до того ходила на таких самих лижах і навіть з таким самим спорядженням як у дятлівців, і каже що версія з лавиною повна маячня
То що людина багато років ходила в походи не дає їй знань слідчих та судмедекспертів. Ну і якщо ця людина дійсно ходила в гори, то і курсі скільки досвідчених людей загинуло там.
Ответ дляПлету з бісеру
но самая страшная для меня - трагедия на туристском маршрутe № 30 ’через горы к морю’. Там-то все очевидно, но жертв могло бы быть намного меньше, если бы резко не переключились на режим ’каждый за себя’
І цей випадок дійсно приклад як на найпростішим маршруті можуть гори показати ’характер’
Ответ дляZelenkа
Ооо, це знаю! А ще був випадок з футбольною, здається, командою в Чилі. Ще Комаров брав інтервʼю в того мужичка, що їв товаришів.
Про Анну треш повний, то таке, що на голову не налізає з першого до останнього моменту.
Снежное братство фильм про этот случай. Рекгмендую
Ответ дляПлету з бісеру
Не знала, пошла в Википедию, страшно, люди звери
TATATA1973• 21 сентября 2024
Ответ дляosna
Це Північний Урал. Там погода міняється за день від +5 до -20. Вітер такий,що з ніг збиває. Все там було зрозуміло зразу- недосвідчені туристи с поганеньким снаряжением (не знаю,як українською) пішли в складний похід по Північному Уралу. Почалася негода,навіть сніжна буря. Вони не встигли дойти до нормального місця ночівлі, встановили в неправильному місці палатку, якраз під схилом. Вночі на палатку зійшла ’снігова дошка’, вони вибрались з палатки напввроздягнені, деякі поранені. Важкопораненого несли на руках. Розвели вогонь ,залишили там декількох,а не поранені намагались знайти місце для іншої палатки. В сніговій бурі заблукали,до вогнища не дійшли і перші замерзли. А друга партія по трагічному збігу обставин зробили в снігу сховище над струмком. Куди і провалились, там і загинули. А всі інші теорії то для привертання уваги, там зараз екскурсії, легенди ,фільми знімають-коротше кажучи маркетинг і гроші.
У вас все просто. А там багато різних нюансів. Троє, які замерзли на зворотньому шляху до палатки, ті що в струмку - страшні травми, та багато всього. Якби по вашому. то ніхто б і не парився.
Ответ дляlilu1990
Так, перших, хто спустився до кедру за дровами, убили зі зброї і закинули трупи так щоб їх омивало водою і вони повністю згнили. Це ті яких знайшли у тому схронку біля води
І шо на трупах не було слідів вогнестрілу?
Навіщо вбивати ’зеків’? Можна було заарештувати по повернути.
Слухати всі ці відео 10 годин не можливо, блогер дуже повільно та нудно розповідає. Може він досвічений турист, але оратор поганий.
Ответ дляTATATA1973
Я все перечитала,що було в інеті. Ніхто й не париться, народ заробляє гроші. страшні травми логічно описані і обгрунтовані.