Завжди мало• 21 сентября 2024
Послуги дизайнера (ремонт будинку) хто користувався
Цікавлять ціни приблизно за останні 2-3 роки, а саме дизайнерський проект на ремонт будинка або квартири (100-120 м.кв)., новобудова. Також скільки бере коштів дизайнер за те, що контролює правильність виконання його проекту робочими. Поділиться досвідом будь ласка
Невісточка ж• 21 сентября 2024
50$/ м2 до войны. без авторского надзора. за работами следит прораб. по чертежам
Небалувана Галя• 21 сентября 2024
Повний дизайн проект із супроводом дизайнера коштує від 700грн за метр, це мінімально що знайшла. Послуги ремонтної бригади оплачуються окремо, в районі 100 доларів за квадрат під ключ без меблів. Ми замовили міні проект, тобто лише креслення і розробка дизайну з візуалізаціями, але без деяких технічних креслень і без креслень корпцсних меблів і без кошторису. Вартість 350 грн за квадрат
Дую на вітер• 21 сентября 2024
автор-пишите на кабанчике-и укажите свою цену-сразу предлагают свои услуги.