Anastasiia-9046• 21 сентября 2024

Як думаєте, чим закінчиться це все?

Якось все дуже затянулося. Вже третій рік повномаштабної війни, а просвіту немає. Дуже хочеться, щоб це все закінчилося
Filomena• 21 сентября 2024
Це мабуть найпопулярніша назва теми. Конкуренцію може скласти лише тема про свекруху та от і мені зрадив чоловік.

Madam Turkish• 21 сентября 2024
Автор, вы не читаете темы Veselka8??Она же ежедневно всех убеждает в радостном исходе.
Странно, что вы не поняли еще и тему создали))
Onyx83• 21 сентября 2024
Ответ дляFilomena
У автора только самая первая тема нормальная - про удаление зуба. Потом пошла по наклонной
автор Anastasiia-9046 • 21 сентября 2024
Ответ дляMadam Turkish
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
А зря...
Как раз там конкретика, только все наоборот. В чем и ответ!
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
Забавно как, ее тема над вашей. Пророческая, с ответом на ваш вопрос
Ответ дляMadam Turkish
Не бачу там нічого пророчого, хіба що `2-3 нєделі`

еліт• 21 сентября 2024
Зеленский все порешает гештальт готов едет в Америку, как всегда верим ему
Виктория-1980• 21 сентября 2024
Нужно быть реалистами, ничем хорошим для Украины это не закончится. Вопрос в том НАСКОЛЬКО плохо будет.
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Пессимист вы, а она прямо заявила, ’ великий’ уже все порешал. Потужно!
Renesmeе 16• 21 сентября 2024
Автор а з якою владою закінчиться, путін прідьот парядок навідьот?
PinkMa• 21 сентября 2024
мое имхо - капитуляций Украины
и начнется война в ес
или - будет все тоже самое до 2030: в 2030война с ес

самый маловероятный сценарий - капитуляция рашки, и ее реванш путем войны с ес
Oks234• 21 сентября 2024
Заморозкою війни закінчиться через рік . А це не буде кінець війни
princess of wonderland• 21 сентября 2024
Ответ дляOks234
+1 полностью согласна
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляOks234
Не будет заморозки!
E-ducate• 21 сентября 2024
Або глобальним п...
Або заморозкою
Або внутрішні проблеми на Росії стануть такими, що не до України буде
Або ми придумаємо супер-пупер космічний бластер і усіх росіян перетворимо на чарівних поні
Або ...

Але це усе не завтра буде, 2-3 роки почекаємо і побачимо, що з того буде, або вже не побачимо
Filomena• 21 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
мое имхо - капитуляций Украины
и начнется война в ес

Такого не буде. Не для того нам дали стільки технологій. Скільки все буде тривати це питання.
Sofia Tatra• 21 сентября 2024
Та хз чим. Але надії що чимось хорошим я не маю зовсім. Ми будемо це розгрібати роками , десятиліттями , а диття минає тут і зараз … ось що мене напрягає більш за все . Нічим хорошим це вже не може залишитись ( купа людей померло , купа людей бомжі , купа людей виїхало назавжди , купа теріторіі заміновано так що 100 років не розмінірлвать. Купа робочих місць не повернути . Єкологіі жопа. Демографічна ситуація - теж .
PinkMa• 21 сентября 2024
Ответ дляFilomena
не знаю
я разочаровалась видя как ’партнеры’ дают эту помощь
шольц вон в очередной раз сказал что таурус не даст

Prervana• 21 сентября 2024
Закончится сумбуром в верхах, разбродом и шатанием, приходом других политических сил к корыту, которые порешают. Пока нынешние там - война будет продолжаться
Ответ дляRenesmeе 16
не дай бог
Korsika999• 21 сентября 2024
Это перекличка политическая. Чистка так сказать. Не отвечайте в теме
Большой брат бдит😀
Автор создала тему, закинула сеть, и ждёт 😉
lus_so• 21 сентября 2024
Скажіть чесно - війна. Війна. ’це все’ - який огидний евфемізм. Це щоб кацапьо ніжне не образити? Фу.
Natalia505• 21 сентября 2024
Я схильна до прогнозу який нещодавно почула. Не моє. Зараз будується поліцейська держава, штатам це непотрібно. Замінять найвеличнішого, на менш потужного. Інший заведе все ж таки державу в європейський союз і НАТО. Це закінчить війну. Війни в
Європі як немає, так і не буде, з росіянами. З ісламістами, це вже інше питання.В мене сон був. Як найвеличніший впаде безславно. Як його монумент, падає в бурхливе море. Дуже багато буде лайна після, коли наступна влада, все витягне на поверхню.
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляSofia Tatra
Все так...дуже багато часу треба на відновлення.
PinkMa• 22 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
война в Европе будет
вы не понимаете кто воюет и какие цели этой войны
Natalia505• 22 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
война в Европе будет
Давайте ми з вами пізніше про це поговоримо. Якщо я не розумію, поясніть мені. ´Ви не розумієте´- це не аргумент.
еліт• 22 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Дай бог, хвала господа вовіки милость його