Якось все дуже затянулося. Вже третій рік повномаштабної війни, а просвіту немає. Дуже хочеться, щоб це все закінчилося
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Автор, вы не читаете темы Veselka8??Она же ежедневно всех убеждает в радостном исходе.
Странно, что вы не поняли еще и тему создали))
Ответ дляMadam Turkish
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
А зря...
Как раз там конкретика, только все наоборот. В чем и ответ!
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Не читаю. Не бачу сенсу читати її теми.
Забавно как, ее тема над вашей. Пророческая, с ответом на ваш вопрос
Ответ дляMadam Turkish
Не бачу там нічого пророчого, хіба що `2-3 нєделі`
Виктория-1980• 21 сентября 2024
Нужно быть реалистами, ничем хорошим для Украины это не закончится. Вопрос в том НАСКОЛЬКО плохо будет.
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Пессимист вы, а она прямо заявила, ’ великий’ уже все порешал. Потужно!
Renesmeе 16• 21 сентября 2024
Автор а з якою владою закінчиться, путін прідьот парядок навідьот?
princess of wonderland• 21 сентября 2024
Ответ дляOks234
Заморозкою війни закінчиться через рік . А це не буде кінець війни
+1 полностью согласна
Madam Turkish• 21 сентября 2024
Ответ дляOks234
Не будет заморозки!
Або глобальним п...
Або заморозкою
Або внутрішні проблеми на Росії стануть такими, що не до України буде
Або ми придумаємо супер-пупер космічний бластер і усіх росіян перетворимо на чарівних поні
Або ...
Але це усе не завтра буде, 2-3 роки почекаємо і побачимо, що з того буде, або вже не побачимо
Або заморозкою
Або ...
Ответ дляPinkMa
мое имхо - капитуляций Украины
и начнется война в ес
или - будет все тоже самое до 2030: в 2030война с ес
самый маловероятный сценарий - капитуляция рашки, и ее реванш путем войны с ес
и начнется война в ес
Такого не буде. Не для того нам дали стільки технологій. Скільки все буде тривати це питання.
Sofia Tatra• 21 сентября 2024
Та хз чим. Але надії що чимось хорошим я не маю зовсім. Ми будемо це розгрібати роками , десятиліттями , а диття минає тут і зараз … ось що мене напрягає більш за все . Нічим хорошим це вже не може залишитись ( купа людей померло , купа людей бомжі , купа людей виїхало назавжди , купа теріторіі заміновано так що 100 років не розмінірлвать. Купа робочих місць не повернути . Єкологіі жопа. Демографічна ситуація - теж .
Ответ дляRenesmeе 16
не дай бог
Korsika999• 21 сентября 2024
Это перекличка политическая. Чистка так сказать. Не отвечайте в теме
Большой брат бдит😀
Автор создала тему, закинула сеть, и ждёт 😉
Большой брат бдит😀
Natalia505• 21 сентября 2024
Я схильна до прогнозу який нещодавно почула. Не моє. Зараз будується поліцейська держава, штатам це непотрібно. Замінять найвеличнішого, на менш потужного. Інший заведе все ж таки державу в європейський союз і НАТО. Це закінчить війну. Війни в
Європі як немає, так і не буде, з росіянами. З ісламістами, це вже інше питання.В мене сон був. Як найвеличніший впаде безславно. Як його монумент, падає в бурхливе море. Дуже багато буде лайна після, коли наступна влада, все витягне на поверхню.
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляSofia Tatra
Все так...дуже багато часу треба на відновлення.
Ответ дляNatalia505
война в Европе будет
вы не понимаете кто воюет и какие цели этой войны
Natalia505• 22 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
война в Европе будет
Давайте ми з вами пізніше про це поговоримо. Якщо я не розумію, поясніть мені. ´Ви не розумієте´- це не аргумент.
Ответ дляNatalia505
Дай бог, хвала господа вовіки милость його