Обнемашечка• 22 сентября 2024

Що обрати міксер, чи блендер із насадкою міксера

Чим ви активно користуєтеся
Бриджит_Фрикандо• 22 сентября 2024
Миксер отдельно и блендер с чашей отдельно.

Звезда в шоке• 22 сентября 2024
Блендер с миксером, пользуюсь и тем, и другим активно.
Вот только за сегодня я блендером измельчала яблоки в пюре, до этого кабачковую икру
Булку Дай• 22 сентября 2024
Краще міксер окремо. Але якщо ви не часто користуєтеся,аби було то можна універсальне брати
Брюнетка в Мармеладе• 22 сентября 2024
Миксер. Недавно нацепила на блендер насадку миксера, все стены в яйце были.
автор Обнемашечка • 22 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Дивлюсь ось на такий набір, у вас подібний?
Ось цей один вінчик добре збиває, хто в курсі дівчата
Рогнеда Карповна• 22 сентября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ви в пласкій посудині вбивали? У блендері взагалі то є чаши, можна в ній. Можна взяти любий посуд з кухні з високими бортами і в ньому взбивати
Звезда в шоке• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Да, подобный.
Венчиком яйца взбиваю, в чаше миксера фарш делаю, погружным блендером всякие крем супы, икру, пюре и тд

Рогнеда Карповна• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
В мене такий, найчастіше користуюся першою насадкою, потім другою. Найрідше у використанні третя. Я б сказала, дуууже рідко.
Брюнетка в Мармеладе• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Вот такой,я и нацепила. Лучше отдельно миксер и блендер.
Брюнетка в Мармеладе• 22 сентября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
У високому ковшику. Воно так матилялось, що мама дорогая. Довелося міксер достаіати.
Рогнеда Карповна• 22 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Да, подобный.
От скажіть, все ж нормально з тим венчиком? Дивуюсь іноді рукодупкам, яким техніка не така.
автор Обнемашечка • 22 сентября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та зрозуміло але це дорожче, тому розглядаю 2 в 1
Рогнеда Карповна• 22 сентября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я просто у мисці з високими бортиками взбиваю. Все гаразд. Завжди.
Звезда в шоке• 22 сентября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Все ок, ничего вышеописанного не было ни разу, тоже улыбаюсь)))
Я еще и зефир часто делаю и взбиваю долго всю массу, тоже без нареканий. Взбиваю в глубокой пластиковой миске, ничего никуда не летит
Фляшунька• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Нормально він збиває. Якщо ви регулярно щось печете і треба постійно збивати білки та тісто, то ліпше окремо міксер брати. Якщо кілька разів на рік, то і цей набір з завданням справляється.
автор Обнемашечка • 22 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну ризикну візьму 2в1. Скажіть а насадкою вінчик коли працюєте то потрібно робити перерву кожні 15 секунд?
Звезда в шоке• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Я не делаю, могу и 10 минут взбивать. Но ориентируюсь на то, греется корпус или нет.
Рогнеда Карповна• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
Ні не треба. Якщо перегріється, то сам відключиться. Але в мене таке буває тільки коли погружним перемелюю щось, наприклад, творог з чимось перемелюю у творожну массу. До речі - ось така штука
автор Обнемашечка • 22 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Зрозуміло дякую!

Бабо-лебідка• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
В мене такий Брун 14 років. Нормально він взбиває. Десь навіть більше подобається ніж міксер, бо є малі оберти і мука не летить як на них спочатку, потім сильніше роблю.
Міксер зазвичай достаю коли багато білків вибивати треба. Бо міксером швидше.
Як нема нічого, то звісно беріть його. Бо річ на кухні дуже зручна, користуюсь постійно.
Паштети, коктейлі, джеми, томат, картоплю на деруни подрібнити, горіхи для випічки. Дуже великий функціонал, вже без нього як без рук. Зараз мабуть би дивилась вже з насадкою для пюре та терками. Але там і ціна вища.
Міксер потім докупите, якщо зрозумієте що потрібен.
автор Обнемашечка • 22 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Всім дякую за відповіді ☺️
Залізний кіготь• 22 сентября 2024
Ответ дляОбнемашечка
У мене був подібний - мені не підійшов, бо мені більше потрібна функція міксера. Тому купила міксер з блендером.
Комиссия50%• 22 сентября 2024
У нас блендер. В качестве миксера его использовать не вариант. Греется быстро.
Дочь увлекается кондитеркой, уже заказала подарок на НГ.
Залізний кіготь• 22 сентября 2024
Ось такий в мене, вже років 9, ще є насадки для тіста. Зараз в продажі його нема, але є інші подібні моделі. Дивіться по своїм потребам - для моїх потреб більше потрібен міксер, і додатково вже блендер і подрібнювач - горіхи чи зелень подрібнити, перемолоти паштет чи крем суп.