Птица Говоруша• 23 сентября 2024

З якої спроби ви здали на права?

Докладальниця• 23 сентября 2024
С 2

Вмію заміряти найкраще• 23 сентября 2024
с 1й
Снегопадка• 23 сентября 2024
З 1-ї спроби
Слобожаночка• 23 сентября 2024
Те кто с 1 , блин , я вами горжусь
Гжегож Бженчишчикевич• 23 сентября 2024
С первой.
Экспертиза• 23 сентября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Те кто с 1 , блин , я вами горжусь
Дякую. Гордитесь вдвойне, это было на шестерке жигули😅
Снідаю авокадо• 23 сентября 2024
З другої спроби

Ряженка• 23 сентября 2024
З 1-ї
Творческий типаж• 23 сентября 2024
А все кто с первого раза были в начале обучения нулячие и без своей/мужа машины чтоб немного закрепить практику?
Кошка Мурка• 23 сентября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Саме такою і була, але брала додаткові заняття з інструктором, десь 6 занять.
Ms. Dolly• 23 сентября 2024
Ті хто з першої спроби здав, вам дуже пощастило. У мене на екзамені такий Матіз був, що навіть інструктор на ньому заглох. Це було в 2017 році. Зараз знайомі здають теж на коритах, ніхто з першого разу не здає.
Творческий типаж• 23 сентября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Отлично, у меня как раз так, а то инструкторы начинают рассказывать про с первого раза и оказывается что там с мужем еще прокатывали маршруты, там когда-то даже водили сами 20 лет назад
Как_б_не_так• 23 сентября 2024
Купила сразу, даже не пробовала. Муж купил после 1й пробы
from Ukraine• 23 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Аналогічно, я ще і по ожеледиці здавала, як згадаю той ручник кругом треба було дьоргати), але це було аж в 2001
Непозбувна Бентега• 23 сентября 2024
С 1й, на механике, с площадкой. 2005 год.
Без QR коду• 07 октября 2024
Ответ дляТворческий типаж
Здала ось 25 вересня з першої спроби на Тойоті сервісного центру) Практично нуляча. Вдома в нас дизельний мікроавтобус Мерседес, то трохи чоловік вчив. В ньому навіть передачі геть не так вмикаються та й взагалі габарити не ті) Але якось навчилась) Тепер намагаюсь побороти страх самостійного пересування по місту. Це виявилось важче, ніж практичний іспит)
Ангелок з ріжками• 29 октября 2024
З першої, але я їздила років з 14ти за кермом
Ласковая_львица• 24 ноября 2024
В зависимости от года тесты разные, в какой то период времени был только заезд в гараж и все