Нафаня Маня• 23 сентября 2024
Смарт годинник для дитини 6 років, який?
Доброго дня, порадьте будь ласка смарт годинник для дитини, 6 років, в школу. Чи зручно з ним?
Анонимба• 23 сентября 2024
Беріть фірмовий якийсь. Взяза китайський не дешевий, через тиждень накрився.
Белочкой зови• 23 сентября 2024
У сина був еларі фіксітайм. Не знаю чи є зараз в продажу еларі, це було 6 років тому )
В 2 класі перейшов на комбінацію телефон + фітнес браслет мі бенд.
Белочкой зови• 23 сентября 2024
Ответ дляHench
Нахіба 6тирічній дитині смарт годинник, взагалі не можу збагнути. Щоб що.
Що б замість телефону був. Звʼязок, можливість подивитись де дитина.
Снідаю авокадо• 23 сентября 2024
Ответ дляHench
Дитина вже гуляє сама в дворі. То той телефон в сумочці заважає, збрасує її і та сумочка тільопається по всій дитячій площадці. Годинник точно буде зручніше
Шукаю трусики• 23 сентября 2024
Еларі був.
носила донька на вулицю, бо з 6 років сама гуляла у дворі.
Нафаня Маня
• 23 сентября 2024
Ответ дляHench
Щоб можна було подзвонити, бо телефон великий і громіздкий, ще й може загубити