Забагаловка• 23 сентября 2024
Смесь с какой породой эти котята?
Просто интересно.
Или с никакой?
Очень милые.
Или с никакой?
Очень милые.
Мастер Пис• 23 сентября 2024
Мені здається будь які безпородні кошенята мають суміш порід. Але там вже так все заплутано... гарні кошенятка
Істеріомама• 23 сентября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
обычные рыжики, морды пацаньи
темная черепашка-девочка
рыжыки скорее всего мальчики,если конечно мама не рыжая
Сиреневая цапля• 23 сентября 2024
А мені здається, що шерсть не за кольором, а саме за структурою схожа на турецьку ангору.
У моєї мама ангорка була, а тато якийсь дворянин, то шерсть у кішки дууууже м´якенька і гладенька на відмінну від дворового рижика, у якого шерсть врази жорсткіша.
Забагаловка
• 23 сентября 2024
Ответ дляІстеріомама
темная черепашка-девочка
2 девочки и 1 мальчик.