Сплюшка• Изменено 23 сентября 2024

На кого вчаться ваші діти?

Ми наразі у 8 класі, взагалі немає ніяких планів куди йти далі. Наше місто прифронтове. Плануємо далі в 11, але не знаю чи потягнемо ЗНО. Немає впевненості в знаннях. Зараз перейшли до ішої школи з математичним ухилом, тяжко бачу їй дається навчання. Плануємо наймати репетитора. Вона взагалі не знає куди йти та на кого навчатися. Кожного дня все міняється. Навіть не знаю що зараз в пріоритеті.
СкиниУскачи!• 23 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Психолог, все говорят, что будет очень востребована
разочарую вас
ОливьЕЖечка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Да, прям, не крив. Нет не с первого.
А с какого?
автор Сплюшка • 23 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Для її віку ви мали б розповісти історію ’моя дочка вже в 8 класі, зараз перейшла до іншої школи’.
У вас звучить ’ми в 8му класі, ми перейшли в нову школу’.
Ми посрали, ми поїли розповідають про дитину до року, коли вона не в змозі нічого без батьків самостійно.

Виганяти до 18 років не обов´язково і не треба. Але говорити про дитину як окрему особистість а не ’ми’ однозначно треба
Ну це вже мое діло, як мені виховувати та як писати.
Мексиканочка• 23 сентября 2024
Ответ дляDjacmin
Дочка тоже в 8 класса, хочет стать тренером-хореографом бальных танцев В ее 13 лет она уже несколько раз заменяла в младших группах основного тренера и вела занятия у детей с до 9 лет.
має вже розряд?
Kapitoshka7• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Иногда это правильно. Нашего папаша готовил к продолжению его ´династии’ лет с трех.
какой ужас. Никаких династий. У нас новое веяние! Новые тренды. Мы идем радикально другим путем. и чем больше, взрослее ребенок становится, тем я понимаю, что выбор был сделан правильно, с мужем это было оговорено еще когда ребенку был 1 года, потом 3, потом 4. Если со мной что-то случится все знают кем хочет стать ребенок и ребенок тоже в курсе косвенно.
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
В мене старший теж, а от молодша до останнього не знала, вступила на ІТ, а потім на 2 курсі кардинально змінила напрямок.
Ну, девочке можно ))
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Про кардіохірургію нічого не чули, нє?
Так кардиология или кардиохирургия?
Или почему тогда не невролог-гинеколог? Или проктолог-окулист?
Лінива, не каюсь• 23 сентября 2024
Ответ дляСплюшка
Звісно ваше діло)
Це ж ваша дитина.
Але ж в результаті вашого виховання дитина і не знає, що їй цікаво і що робити.
І мама не намагається допомогти їй пройти профорієнтацію і розібратися, а прийшла на порадницю. Аби знову прийняти рішення замість дитини
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Так кардиология или кардиохирургия?
Вы итальянским хорошо владете? Тогда переводите как вам больше нравится. Для меня правильность перевода не важна, я не медик. Потому, что папа сына не невролог и не окулист
Kapitoshka7• 23 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Звісно ваше діло)
Це ж ваша дитина.
когда ребенок маленький, ему можно разные наборы игрушек покупать.. например пожарника, полицейского, доктора, учительницы и тд. и ребенок сам определит что ему нравиться делать.. преступников ловить или людей лечить или ветеринаром быть и лечить кошек и собачек...
Мексиканочка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну, девочке можно ))
А чим дівчинка в цьому питанні відрізняється від хлопця. Так само повинна заробляти та міцно стояни на ногах.
Kapitoshka7• 23 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Так кардиология или кардиохирургия?
кардиология или кардиохирургия - это разные доктора. Кардиохирург может быть кардиологом, но кардиолог не может быть кардиохирургом...
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Дівчинка нікому нічого не винна
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Это не перевод с итальянского. Есть номенклатура лікарських спеціальностей. На 4-ому курсі хлопчик має вже розрізняти, тим паче папа і дідусь усі кардіохірурги
фан L.O.S.T.• 23 сентября 2024
Ответ дляСплюшка
Ну там і на облік ставлять, як і медичних працівників.
за бажанням.
Джавеліна• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хірург-кардиолог
На якому курсі ?
Мексиканочка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дівчинка нікому нічого не винна
Крім себе. Це її установка, не моя. Хоче заробляти і бути незалежною.
автор Сплюшка • 23 сентября 2024
Ответ дляМуркошечка
Подивіться на соціологію, маркетинг. Якщо є хист до точних наук, то там все набагато простіше з визначенням.
У мене теж дитина ходить у 8-й клас, але буде пробувати в коледж після 9. Якщо вступить на бюджет, піде у коледж. Якщо ні, то піде в 10 клас
Скажіть, будь ласка , як відбувається ця процедура? Ви проходите тести в коледжі, якщо Вас зараховують то потім Ви забираєте документи зі школи? Я правильно зрозуміла?
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Не може бути кардіохірург кардіологом. Кардіологом можна зараз стати тільки терапевт або сімейний лікар
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
’Хлопчик’ і розрізняє. А я - ні. Перевод есть, он в Италии учится
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну добре! Хай щастить, усе вийде
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну добре! Хай щастить, усе вийде
Звісно, вийде. Дякую.
Djacmin• 23 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
має вже розряд?
Мы не оформляли, хотя и можем. Дочка танцует с партнером старше себя и соревнуется в категории молодежь-взрослые десятка RS и входит в сборную.
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Ответ дляKapitoshka7
Я ошиблась! Могут, простите
Да_Я_ТакаЯ_• 23 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так це загальна медицина. А чи попаде по розподілу на інтернатурі, ще не відомо
Все відомо давно. Він не в Україні навчається
Мексиканочка• 23 сентября 2024
Ответ дляDjacmin
В 13 лет молодежь-взрослые? Это у нас сейчас в сборной проходит? А международная ассоциация как на это смотрит или она в международных турнирах не участвует?
RS уже есть чему учить детей, но все равно педагогические и психологические знания не помешают, планирует поступать на хореографию?
Djacmin• 23 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Ее партнеру 17. Пара считается по старшему партнеру. И сейчас в молодежи много пар где девочкам по 13-14 лет. Да собирается поступать на хореографа.
Говорю відверто• 23 сентября 2024
Режет ухо ’МЫ’ Когда вы отделетись друг от друга тогда ребенок определится.
Бутерброд з ікрою• 23 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не в Україні ще більше не відомо
Замулена ріка• 23 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Звісно ваше діло)
Це ж ваша дитина.
Вам не надоело выгуливать ’ белое пальто’, умная вы наша? Человек задал конкретный вопрос, а вы опять с этой банальщиной. Умышленно, чтобы нормальную тему замусорить всякой ерундой, которая и так всем очевидна?