Распутница• 23 сентября 2024
Чоловік вважає, що я зобов´язана йому готувати їсти
Ви згодні з цим за таких умов:
1.Щодня він приходить після 20.00 з роботи, по причині відповідальної роботи, за яку трясеться та хобі після роботи;
Майже на кожні вихідні його немає вдома через те саме шахматне хобі;
2. У нас 19 років роздільний бюджет, заробляє вище середнього, однак тратить як сам вважає за потрібне, а також покриває наші витрати (комунальні) та його машину ( інколи мене на ній підвозить);
3. Дитину утримую я сама, однак коли у мене мало грошей, він може виділити трохи;
4. Дитину я супроводжую до школи, також збираю, однак він забирає після школи і відвозить мені;
5. Вдома ніколи не прибирає і нічого не ремонтує, каже, що це обов´язок жінки;
6. Темперамент в´ялий, секс не любить, може спокійно 3 місяці бути без сексу і йому байдуже, однак дуже любить гроші і постійно ними дорікає.
Ви би такому готували щодня, поки він десь на своєму хобі?
Распутница
• 23 сентября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Роздільний бюджет одразу роздільне готування.
Це само собою, а навіть якби спільний, проте секс відсутній ви би готували?
Сіґеле-міґеле• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Я б не жила з таким.
Заместитель Анонима• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
нет конечно, вы и так в рабстве
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Вы ж уже почти двадцать лет так прожили, почему сейчас только возник этот вопрос?
Библиотекарь• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
нет конечно
это очень все странно
хотя... если оглянуться, такое есть во многих семьях
это очень все странно
Та прям багіня• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Яка причина відсутності сексу? Як є проблеми, то треба лікуватися, а як він мене не хоче то до побачення.
Распутница
• 23 сентября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Бо він задовбує цим доріканням щодня, чому не приготувала, що я буду їсти? Мені не треба його гроші, просто довбе мозок щодня через цю їжу
Смурфетта• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Ну при спільному ще б можна було зрозуміти: витрачаєш гроші спільні на сім´ю, ще щось вничку відкладаєш, іноді зустрічаєшся з коханцем. Ще там якось можна виправдати. Але з роздільним бюджетом
вибачте, ви валшебная?
Замороженная селедка• 23 сентября 2024
Ответ дляТа прям багіня
В мене б теж не було бажання сексом займатися,якби був такий чолог,це ж капець,про що думає автор 19 років я не розумію
Распутница
• 23 сентября 2024
Ответ дляnata.ant
Автор,навіщо ви з ним живите? Що чи отримуєте від такого шлюбу?
Так не було на початку, боявся мене втратити, ревнував, була хоч якась пристрасть, було відчуття, що ми на все життя разом.
Кнопкотиць• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Это у вас он отсутствует. Как это он ребенка своего не содержит? Подавайте на алименты. И вообще на х вы с ним живете? Жить негде?
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
А раньше вы готовили? Или так 19 лет долбит?
Распутница
• 23 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А що він зобов´язаний робити?
Забирати дитину зі школи, інколи продукти купити.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Його дитина.
Тогда почему вы содержите его ребенка?
Кнопкотиць• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Пусть нанимает повара.
Маргарита и Мастер• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Вас це влаштовує? Він поводить себе з вами так, як ви дозволяєте
Распутница
• 23 сентября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Він сильно втомлюється, втому знімає алкоголем, порно дивиться у ванній. Лінивий. Жінками не цікавиться.
Замороженная селедка• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Як не було,він вам допомагав? Може дитину утримував? В мене взагалі ревності в сім´ї немає і ніколи не було
Ms. Откровенность• 23 сентября 2024
Ну когда у мужа и жены есть обязанности перед семьей, то его бы недовольство понять можно было. А так по сути у вас нет семьи - Вы с ребенком сами по себе за свой счет живете, он сам по себе. Вы просто соседи, сожители. Странно, что он не принимает почти никакого участия в жизни ребенка родного (даже финансово лишь иногда помогает). С какого он тогда что-то требует у Вас, что он дает чтобы требовать, как участвует в жизни семьи?
Кнопкотиць• 23 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
А у него ощущения, то ребенок его, нет?
Триндю-бриндю• 23 сентября 2024
Вот я сейчас подумала, это ж как удобно, я работаю, деньги трачу на себя, занимаюсь своими хобби, а дома есть кто-то, кто делает всю бытовую работу, стирает, убирает, готовит, детей воспитывает... И вот прям захотелось мне такую жену. Вы удобна, как мягкий диван.