МамОмужа• 23 сентября 2024
Перехід на оптиволокно.
Провайдер пропонує перейти на оптоволоконний кабель.
Типу після переходу можна буде користуватись інтернетом при відключені світла.
Чи варто переходити?
Як саме відбувається перехід в багатоквартирному будинку? Це просто замінюють кабель і все? Чи потрібно додатково ще щось сверлити. закріплювати?
Поясніть будь ласка, бо я в цьому зовсім не розбираюсь. Спасибі!
Чи варто переходити?
Сільський ансамбль• 24 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Я за вас рада, але я писала іншій людині, яка жаліється на дороговизну, що це необов´язково, для інтернету достатньо павера.
Есть 2 вида подключения интернета: по оптоволокну и по изернету.
Если подключено по изернету- никакой пауэрбанк не спасет.
Нужна только оптика.
Трільчиха• 24 сентября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Нужна только оптика.
Ну що ви мені розказуєте? У мене в києві не оптоволокно і від павера все працює 4-6 годин після вимкнення. З мене лише заживити роутер павером і одним дротом. Провайдер ставить батареї на своє обладнання і все ок. І так у 90% провайдерів.
В області в мене оптоволокно, там треба заживити два пристрої - ону і роутер, відповідно той самий павер, тільки 2 дроти.
Сільський ансамбль• 24 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Я не соираюсь с Вами спорить.
Я не знаю, что в Киеве..
Я говорю то,что работает в Одессе и то, чем занимался мой муж до ночи, т.к. кодл-во желающих иметь интеренет без света огромно, и что стоит у меня дома.
Я не знаю, что в Киеве..
Трільчиха• 24 сентября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я не соираюсь с Вами спорить.
Я не знаю, что в Киеве..
Ні, ви мені теорію розказуєте про два види підключення інтернета і що підходить виключно оптоволокно.
ЛюбимаЯНЬ• 24 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Так, на Київщині благодать
Отож и дешево, а Харьков мучают каждый час