Встидаюся запитать• Изменено 23 сентября 2024
Инстаграм. Что такое «для вас»?
Почему у некоторых видны все подписчики, а у других не видно, а только в «для вас»?
Встидаюся запитать
• 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
реклама яка бачить шо ви яжемамка і намагається вам впарити
Это не моя страница, взяла для примера.
Боже, везде вам мерещится
забиякина• 23 сентября 2024
У меня тот же вопрос. Особенно когда блогер говорит подпишись на все мои подписки. А их не видно
Фляшунька• 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Да куда там альфасамкам до яжемамкам
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Підписки/підписники відображає, якщо профіль відкритий. Якщо профіль приватний, то не відображає навіть тим, хто підписаний.
Наприклад, я підписана на подругу і бачу її сторінку. Але підписки/підписники її мені не доступні. А все через те, що її сторінка закрита, приватна.
Встидаюся запитать
• 23 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ах вот оно что
Спасибо
Встидаюся запитать
• 23 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Для вас - це пропозиції подібних профілів по тематиці
Типо друзья друзей?
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Типо друзья друзей?
Це рекомендація схожих профілей до того, який ви переглядаєте.
Наприклад, я переглядаю профіль ресторана укр кухні. Інстаграм порекомендує схожі профілі людей або бізнесів/закладів по ресторанній/кулінарній тематиці. Інколи в рекомендації може потрапити бізнес з іншої сфери, наприклад, перукарня. На все є свої певні алгоритми не до кінця розкриті компанією. Не хочу писати складними словами, але сенс має бути зрозумілий.
забиякина• 23 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Если профиль закрытый-это само собой. А когда открытый, но не видно подписок или видно только частично-это другое. Конкретный пример автора-это открытый профиль. И я имею ввиду тоже открытые профили.
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Ответ длязабиякина
Є ще така фішка, що інста приховує руснявих і навпаки