Встидаюся запитать• Изменено 23 сентября 2024

Инстаграм. Что такое «для вас»?

Почему у некоторых видны все подписчики, а у других не видно, а только в «для вас»?
Альфасамка• 23 сентября 2024
реклама яка бачить шо ви яжемамка і намагається вам впарити
автор Встидаюся запитать • 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Это не моя страница, взяла для примера.
Боже, везде вам мерещится
забиякина• 23 сентября 2024
У меня тот же вопрос. Особенно когда блогер говорит подпишись на все мои подписки. А их не видно
Фляшунька• 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Да куда там альфасамкам до яжемамкам
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Підписки/підписники відображає, якщо профіль відкритий. Якщо профіль приватний, то не відображає навіть тим, хто підписаний.
Наприклад, я підписана на подругу і бачу її сторінку. Але підписки/підписники її мені не доступні. А все через те, що її сторінка закрита, приватна.
Ответ дляВесёлая морковка
Ах вот оно что
Спасибо
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Для вас - це пропозиції подібних профілів по тематиці
Ответ дляВесёлая морковка
Типо друзья друзей?
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Типо друзья друзей?
Це рекомендація схожих профілей до того, який ви переглядаєте.
Наприклад, я переглядаю профіль ресторана укр кухні. Інстаграм порекомендує схожі профілі людей або бізнесів/закладів по ресторанній/кулінарній тематиці. Інколи в рекомендації може потрапити бізнес з іншої сфери, наприклад, перукарня. На все є свої певні алгоритми не до кінця розкриті компанією. Не хочу писати складними словами, але сенс має бути зрозумілий.
забиякина• 23 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Если профиль закрытый-это само собой. А когда открытый, но не видно подписок или видно только частично-это другое. Конкретный пример автора-это открытый профиль. И я имею ввиду тоже открытые профили.
Весёлая морковка• 23 сентября 2024
Ответ длязабиякина
Є ще така фішка, що інста приховує руснявих і навпаки