Моя улюблена страшко• 24 сентября 2024
Пригласив іспанець на 10 рокив молодший
Дуже гарний, ріст більше двух метрів, і мій 160, красень, женат не був, дітей немає. Працюємо в одній сфері. Ніколи з такими меньшими не зустрічалась, незнаю як воно. Дівчата , в кого хлопці чоловіки молодші, норм?
Моя улюблена страшко
• 24 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Пригласил - не значит, что будет что то серьезное. У кого бы что не было, это только их опыт, у каждого индивидуальный. Может ваш с вами переспит, а потом и здороваться не будет. Как планируете работать потом? Или вы уже и фату купили?
Ми працюємо в різних місцях, заміж більше не збираюсь , просто гарно провести час
Моя улюблена страшко
• 25 сентября 2024
Ответ дляФрикаделька
Напишете нам как всё прошло
Удачи!
Пишу)
Все добре, хлопець виявився серьезним, в нього тато молодший за маму на 10 рокив. Подобаються старші жінки так як більше розуму 😅
Честно незнаю, неготова до серьезності , але буде видно
Моя улюблена страшко
• 25 сентября 2024
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...