Пиу!Пиу!• 24 сентября 2024
Огляд після пологів
Як проходить огляд у гінеколога після пологів? Чи боляче? Як взагалі по відчуттям? Дякую
Стрекоза любви• 24 сентября 2024
Коли лежала в палаті, то лікар приходила декілька разів, дивилася кількість виділень. Якщо не помиляюся, то тисла на живіт(матку).
Заела_пластинка• 24 сентября 2024
Ні, було не боляче. Але у мене лікар був суперовий і у нього завжди огляди такі.
Совбез• 24 сентября 2024
Мене протримали в пологовому 9 днів (у 2005-му). А все тому, що через декілька днів у мене піднялася т-ра. Лікарка дуже хотіла мене на кріслі дивитися, але я закатала істерику, бо шви після епізіо боліли. Одна думка, що хтось там буде копирсатися, наводила жах!
Намакушка• 24 сентября 2024
Только узи делали.
Тоже этот момент страшил чуть ли не больше, чем сами роды.
Обошлось.
Единорог_помог• 24 сентября 2024
У 2004 дивились на кріслі, це був жах, як боляче. Лікар чоловік, нуль емпатії, нуль делікатності. Здоровенний, 2 метра росту і 120 кг. Оглядав , як у себе в кишені. В мене почалася кровотеча, я бігла по коридору підкладаючи на ходу пелюшку, але заляпала всеодно підлогу. Так на мене ще й за це на орали. Другу дитину народжувала в 2015, УЗД і все.
всегдаДаДа• 24 сентября 2024
після пологів на 2-3 день просто на ліжку дивились, живіт мацали, а перед випискою на кріслі, але акуратно, мені не було боляче, лікар казала: треба подивитись чи згустків не залишилось, але це було 18 років тому
Треба підробіток• 24 сентября 2024
Первый раз меня смотрели через месяц. УЗИ сделали тогда же. Сразу после родов никто ничего не смотрел, только живот щупали.
ФФФФристайла• 24 сентября 2024
Ответ дляСовбез
Меня не смотрели на кресле и не делали узи, поэтому через три дня после выписки попала в больницу с температурой и воспалением( две недели первого месяца жизни ребенка провела в гинекологии(
Мне без сахара• 24 сентября 2024
3 дитини,ніхто на кріслі не дивився. Вже через кілька місяців ходила до гінеколога і на узд. Одразу УЗД робила тільки після 2х пологів.
Кусюче сонечко• 24 сентября 2024
А мене на кріслі дивились. Сказали що є згустки, щось там робили, але я вже і не пам´ятаю, що саме 🫣 Але боляче не було. Потім ще УЗД.
тогдалия• 24 сентября 2024
В палате просто посмотрели промежность, руками там ничего не мацали. В день выписки сделали УЗИ. Потом где-то через неделю меня посмотрела врач, которая принимала роды. Не помню чтобы было больно. Просто неприятно.
Через месяц назначили осмотр у гинеколога, которая вела беременность, но меня начало воротить от мысли, что мне придется опять встречаться с гинекологом, садиться на кресло и мне туда полезут. Вот аж до тошноты. Не пошла, но наверное, зря. В следующий раз попала к гинекологу чуть больше чем через год. Проблем кроме эрозии не обнаружили, но все же лучше перестраховываться