«Я не думаю, що ми будемо у місті», – спікер Палати представників Конгресу Джонсон може скасувати зустріч із Зеленським.
«Все дуже плинне. На узбережжя Мексиканської затоки наближається ураган, люди повертаються додому через це», – сказав він.
Крім того, група з 9 республіканців вимагає провести розслідування візиту Зеленського в США Вони вважають, що український президент приїхав підтримати Гарріс перед виборами.
Трамп: Зеленський вивіз з Америки за ці роки 300 млрд. Ми це припинимо.
Ответ дляДана-Нирвана
Що сказав Портніков? Що для України краще, якщо переможе Камала? Я чудово знайома з творчістю Оруелла, дяка
З його риторики - так
Бо Трамп це зеля 2019 року, який дупля не відбиває в багатьох речах. Портніков вважає що американсикий істеблішмент в ілюзіі. Він наголошує тези ’ ’примус до миру має бути сила’
Друге ’ до останнього бʼються тільки йолопи’
Третє - ’ що у Зеленського а голові не знаю, я не розумію мислення таких людей’ ( це портніков)
Раскорячка позиція.
Потрібно своє Впк, і він знову і знову казав що потрібні гарантії, на кшталт вступу в Нато
Раскорячка позиція.
Ответ дляLianaa_06
Проблема в том, что они унижают не Зеленского, а наш народ. Смерти наших солдат, детей, женщин. И какбы нормально. Блин, я понимаю, что это политика, но так хочется всех на х.й послать. Чтобы кто-то высказался во время репортажа на весь мир о красном кресте, ООН, обсье, пасье и прочую лабуду, о ’европейских ценностях’, которые выражаются в обеспокоенности. Без вот этих дипломатических штучек и жополизательства.
Проблема в том, что они унижают не Зеленского, а наш народ. --- Я про це й пишу. А мені наставили клоунів та фейспалмів
Ответ дляLianaa_06
Брити на Оон виступають так
Зараз на пуйло вивалили все.
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну, дивіться
Хто дав дозвіл путіну на вторгнення в Україну? - байден
Хто своїми рішеннями підняв ціну на нафту і дав путіну змогу заробляти на війну? - байден
Хто заблокував лендліз Для України на вимогу путіна? - байден
Хто заборонив контрнаступ України і дав змогу путіну закріпитись намертво на півдні? - байден
Хто забороняє стріляти вглиб расії і даючи путіну змогу сховати літаки? - байден
А тепер, спитаємо портнікова і савєтчіц
Хто найкращий друг України - бааааааайден
Ну, а камала- це той же байден, а по суті, обама
А тепер, спитаємо портнікова і савєтчіц
frumoasa17• 25 сентября 2024
Ответ дляok1904
Камала ніяких договорняків ні з ким не мала, навідміну від бідона
Одна парочка. Перед 24.02 зелень просила зброю, що дід, що вона відмовила. Після страти заручників в Газі, обидва наполягали на припинення вогню зі сторони Ізраїлю. Вони варті один одного.
Дана-Нирвана• 25 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
З його риторики - так
Раскорячка позиція.
Дякую
Aksinia 111• 25 сентября 2024
Ответ дляМанула
За цей час КАБи(ФАБи) вже долітають до м. Запоріжжя
І про Ф16 вже майже ніхто не згадує ...
ФАБ та КАБ, запущені з Бєлгородської області РФ, можуть долітати до 100 км, сказав в етері Суспільного керівник поліції Харківщини Володимир Тимошко, коментуючи ранковий удар авіабомби РФ по Васищевому, що на південь від Харкова
«Запущений навіть з району Бєлгорода КАБ може долітати за Харків. Тобто він покриває всю територію міста.’
Кабы на 100 км это действительно беда . Спасибо ’партнёрам’ за запрет бить вглубь рашки ......
Дана-Нирвана• 25 сентября 2024
Ответ дляtanysha777
Ну, дивіться
А тепер, спитаємо портнікова і савєтчіц
Дякую
Ответ дляtanysha777
Ну, дивіться
А тепер, спитаємо портнікова і савєтчіц
Ну
Портніков критикує адміністрацію Байдена як слабку в результаті дій якої зло росте, і каже доросте до 3 світової
Він критикує всіх. Але трамп у нього на 25 р непердбачуваний
Ответ дляLudaSHS
З його риторики - так
Раскорячка позиція.
перше правило яке мінімізує ризики при інвестиціях подивитися скільки вклав туди своїх коштів власник інвест проекту.. тобто якщо за 6! Років керування гнусавого Україна не відкрила жодного заводу по виробництву зброї, при цьому витрачає в рік більше 150 млрд грн на утримання держ апарату, то це свідчить що гнусавий всіх дурнями вважає
Про людину судять виходячи з її вчинків а не брехливих слів
Ответ дляOlgusya
да хрена вы им сдались, им похрен на народ при чем вообще любой при чем что республиканцам, что демократам, там одна ценность-деньги
Дана-Нирвана• 25 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну
Мені трохи дивно, що Портников порівнює Зеленського з Трампом враховуючи те, що Зеленський зовсім не мав досвіду у політиці, тоді як Трамп йде на другий срок і давно ’в темі’. Але, можливо, річ у повединці і рішеннях, а не у політичному досвіді...
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну
Дійсно, звідки ж портнікову знати про передбачуваність Трампа
Так, хто дав Україні дозвіл взагалі купувати або просити Зброю?
І щоб зараз робила Україна без цього рішення?
Хтось дасть нарешті відповідь на це запитання?
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Є вороги відкриті- путін
А є такі як портніков - набагато страшніші
Ответ дляtanysha777
Ну, дивіться
А тепер, спитаємо портнікова і савєтчіц
ботва научилась манипулировать фактами?
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
В тому то й справа, що жодне рішення Трампа на посаді президента США не принесло Україні жодної шкоди, навпаки
Саме рішення Трампа змінили на краще здатність України озброюватися взагалі
Ответ дляtanysha777
Какое решение может принять марионетка путина ?
Какое решение может принять педофил на которого у хуйла есть компромат скорее всего видео с маленькими девочками в Москве...
Второй приход Трампа в США - США могут не пережить, что и является мечтой хуйла.
По этому задача всего мать его мира не допустить педофила к власти в США...
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляVeselka8
ботва научилась манипулировать фактами?
Рашисты всех называют фашистами, ботва- ботами
Старо
Ответ дляtanysha777
Писали трамп підписав джавеліни під тиском лобі і конгресу в 2018
Так щоб щось дати, але не багато. Тому в пишу що політику зовнішню визначає не тільки президент, в Сша складна політична система противагів
Тому я не знаю, трамп чи камала, чи дідько лисий, головне буде програма після виборів.
Ответ дляДана-Нирвана
Ні то не про досвід, а про гру на публіку і перевиборчу
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляVeselka8
Вы всё на просрочка из пятьорочки держитесь, бедненькие Приходите в воскресенье - я подаю по воскресеньям
Ответ дляAntiprom
Відкрили
Богдану, мало, на жаль
Доробили Нептун і самі виготовляємо сняряди, є завод, але час пропущений.
це я вже писала і в 2014 тут і в 2019.
І в 22 і в 23
Про ракетну програму, про Сапсан, про Кб Луч, про закази арабські.
Про зменшення фінансування. Про Таню Чорновол і Стугни. До речі за чорновол таню вигрібала тут хейту в 2014-19 рр
І мода була тут друга, всі тоді буди за зелених а я порохоботка. Але ж знову граблі. Автор правильно наголошує. Діло не в владі а в проукраїнській позиції. Віра в персоналії це утопія.
Богдану, мало, на жаль
це я вже писала і в 2014 тут і в 2019.
І в 22 і в 23
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Трамп підписав нарешті рішення конгресу про зняття ембарго на постачання будь-якої зброї і комплектуючих до України
Зняття ЕМБАРГО
За цим ембарго, жодна країна не мала право ні продати, ні подарувати не то що зброю, навіть технології
Джавеліни вже були як наслідок
Зняття ЕМБАРГО
Джавеліни вже були як наслідок
Ответ дляtanysha777
Зняття ЕМБАРГО
Джавеліни вже були як наслідок
Зняття ЕМБАРГО
Джавеліни вже були як наслідок
Да послушайте, всем понятно что вы любите педофилов.
У вас дочка есть?
Если ей нет 16 можете Трампу отдать в благодарность.
Он любит маленьких девочек насиловать, на вечеринках Эпштейна.
Которого спешно убрали что бы не раскрыл рот в тюрьме.
У вас дочка есть?
Ответ дляtanysha777
А так чекали користі
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1643006
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляVeselka8
У вас дочка есть?
Я смотрю, вы уже с 8 лет поменяли гендер по повестке байдена
И конечно же, все мы слышали воспоминания дочки байдена из душа с папой - это ужасно
tanysha777• 25 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
А так чекали користі
І що?
Коли Трамп прийняв присягу?
Чи може треба було як обама а 2014 знову накласти вето?
Коли Трамп прийняв присягу?