«Я не думаю, що ми будемо у місті», – спікер Палати представників Конгресу Джонсон може скасувати зустріч із Зеленським.
«Все дуже плинне. На узбережжя Мексиканської затоки наближається ураган, люди повертаються додому через це», – сказав він.
Крім того, група з 9 республіканців вимагає провести розслідування візиту Зеленського в США Вони вважають, що український президент приїхав підтримати Гарріс перед виборами.
Трамп: Зеленський вивіз з Америки за ці роки 300 млрд. Ми це припинимо.
Ответ дляOlgusya
Якій пропаганді? Я голосувала за Пороха в обох турах. Але, на відміну від ненависників Зе, не радію краху, який насувається.
Крах насувається, бо людина слабких розумових здібностей практично одноосібно керує державою, а точніше веде її до краху.
Давайте, помріємо що б було якби гнусавий прислухався до західної розвідки у 21 році і будував би лінію Маннергейма вздовж кордону? Або після нападу не ліз до Залужного, а займався зовнішньою політикою, якби його друзі не дирибанили бюджет на серіальчики у 22 році, і відбудовували б руйнування чи будували б захист для енергет об´єктів...і таких якби млн.. тому він заслужив це
Natalia Счастливые покупки.• 25 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Тогда зачем мы на них полагались изначально?
Это же они заявляли что они лидеры, а в итоге оказался пшик.
Ответ дляAntiprom
Ви щось таке пишете немає плану перемоги, а бубочка що повіз туди не План перемоги?
Ні, думаю. Я про реаліі.
Повіз промови.
Привезе якісь рішення по зброї. Якість пакети.
Всі готуються до жовтня, зустріч велика Ес, Сша, -Макрон, Шольц,Стармкр, Байден потім Рамштайн
Що таке промова?
Ви бачили виступ Байдена? На оон?
Прослезиться можна. Така промова такі слова, Україна виграла, раша програла, Бін Байден всіх спас.
Такі як і наш толкає. Це промови для політикума
Повіз промови.
Що таке промова?
Ви бачили виступ Байдена? На оон?
Ответ дляOlvia1987
Заявляли,чтобы нас использовать,а мы повелись на манипуляции.К слову не только мы,а и Россия тоже.
ОБСЕ прекрасно с 2014 года использует Украину. бухая в ресторанах Донецка и здороваясь с главарями т.н ДНР.
Ответ дляLudaSHS
Ні, думаю. Я про реаліі.
Повіз промови.
Що таке промова?
Ви бачили виступ Байдена? На оон?
Повіз промови.
Що таке промова?
Ви бачили виступ Байдена? На оон?
Тобто ви прирівняли нашого бубочку і його ПРОМОВУ до 82 річного старікана, у якого підозрюють хворобу паркінсона?? Тоді я скажу словами Порошенка, коли він дізнався результати виборів 2019 ’Хай береже Бог Україну!’
Ответ дляAntiprom
Ні я порівняла двох промовців з трибун Оон
чи ви чекали чародійства?
Це політичні базікання поки що, а шо за лаштунками 🤷♀️
чи ви чекали чародійства?
Ответ дляЕленнн
в цих реаліях.., получається, що --- список наших бажань.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3605670
Я робила прогноз по плану від зеленського) я була дуже близька до істини. Пост 8
Ответ дляAntiprom
эдинодержавие ((
Ответ дляOlvia1987
Цікаво,чи зрозуміють українці хоч після цього,що ніяка заграниця нам не допоможе, а тільки використає?Це ж вже було в історії не раз.І знову на ті самі граблі.
Скільки їх залишиться тих українців ...
Президент Чехії: Перемога України ціною знищення половини населення не є перемогою
Ирина-bbd0• 25 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Нема тут ніякої русні.Є люди,які не піддаються пропаганді.
Утибозеньки)))))
Везде есть.а тут видимо святой водой покропили и меганы с фельдманами и комрадами это ’украинцы с особым мнением’))))))
Ирина-bbd0• 25 сентября 2024
Ждем ’австрийских учительниц’ с украинским флажком в очередной теме о взлетевших в воздух складах москолоты)))))
Какая же мерзость не скрывающаяся уже даже)))