Леннон_Жив!• 25 сентября 2024

темос для їжі , підкажіть який обрати

для дитини , щоб зручний , не дуже великий , тримав тепло і по ціні менше 1000 грн
ПолБатона• 25 сентября 2024
Harmony, Ikea
Анонім Секретар• 25 сентября 2024
https://www.stanley.org.ua/uk/product/termos-dlja-...

такий у сина, але купували рік назад, наче не так дорого було..
Янгол в камуфляжі• 25 сентября 2024
Ікеа, він кращій
Добра, коли сита!• 25 сентября 2024
А потом как с него едят? Пересыпают в тарелку и разогревают?
А если нет где разогреть? И плюс нужно носить с собой ложку, так получается?
автор Леннон_Жив! • 25 сентября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Гріти не треба , це ж термос, їжа тепла
Їдять прям з нього, я хочу маленький на одну порцію. Дитині на змагання брати з собою, щоб тепленьке поїсти, бо бутіки не їсть
Є великі , то він більше для транспортування їжі, щоб була тепла
Добра, коли сита!• 25 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Гріти не треба , це ж термос, їжа тепла
А сколько в нем, в маленьком? Поллитра?
автор Леннон_Жив! • 25 сентября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
А сколько в нем, в маленьком? Поллитра?
Так