А шо сталося?• 25 сентября 2024

Оцінки в атестаті 11 клас

Скажіть, в атестат 11 класу йдуть оцінки лише 11 класу, чи є якісь предмети, які йдуть із 9 чи 10 класу, в 11 вже не вивчаються?
Кондуктор маршрутки• 25 сентября 2024
Если в 9 последний раз была праця или мыстецтво, то эти оценки идут в аттестат за 11 класс. Ну и другие предметы типа громадянска освита и подобное, тоже идет в аттестат.

Кубик Рубика• 25 сентября 2024
труди, музика, основи здоров´я, основи права (може по іншому називатись) читається лише рік в 9-му класі, малювання, можуть спецкурси також йти
фрау Гітта• 25 сентября 2024
Скажите, а эти оценки куда-то нужны? А за 9 класс аттестат нужен для колледжей?
Мона Лиза• 25 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
В принципі ні. Ніде той атестат не враховується в Україні, але може враховуватися закордоном.
Пекельнi Борошна• 25 сентября 2024
Йдуть лише за 10, якщо останній рік вивчення -11 клас. При вступі в нашій країні не враховуються
Пекельнi Борошна• 25 сентября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Для вступу,не для конкурсу
Ёшки_Матрёшки• 26 сентября 2024
Лише за 11 клас

Не рахую, а вважаю• 26 сентября 2024
яку маячню люди пишуть, соромно читати.
оцінки з 9го - залишаються у 9му, у Св-ві про базову освіту.
з 10го піде - Громадянська освіта обов´зково для всіх + один предмет на вибір школи, треба спитати, що це буде (інформ, труди, мистецтво, фінграм, ще щось)
і всі оцінки за 11 клас
Не рахую, а вважаю• 26 сентября 2024
гугл - Св-во ПЗСО - там все розписано