Мизимец• 25 сентября 2024

Знайомий розказав, що в Швейцарії приймабться українців

Дають квартири (на фото прям крута, велика), і кожен місяць платять шось непогано. Хто там, це правда?
Анонимушка• 25 сентября 2024
Подурга поїхала з 2ма дітьми минулого року, через тиждень лагеря дали кімнату в готелі-гуртожитку, нещодавно отримала квартиру, але тепер веде боротьбу з клопами і тарганами, її звинувачують , що це вона завезла, тому що компанії - дезинфектори дорогі і оплачує той хто винен. Вона намагалась пояснити, коли побачила тарганів і клопів, ій натякнули, що їй показалось і то інші комахи)). Збирала докази в банку. Вона брала в гуртожитку довідку, що немає клопів. Тепер замовляє засоби з України. Виплати є, гуманітарка є. В школу дитині все дали. Гарні гуртки, навчають лижам.
Найщасливіша• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
А ви взагалі в школу ходили?Швейцарія це самі гори.
Вам в Польщу,там гір нема.
В Польше нет гор?
Невгамовна• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Вам в Польщу,там гір нема.
А Татри? 😆
После шести ни-ни• 25 сентября 2024
Конечно правда, ещё по 3 млн. долларов на счёт кладут.
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНайщасливіша
В Польше нет гор?
Ви теж підручника в школі скурили?Швейцарія - гірська країна.Більшість її території займає саме гірська місцевість.Саме тому туди не сунулися фашисти,а Польщу проїхали взад і вперед декілька раз.
В Польщі гірська місцевість займає менше 1/4 частини країни.І там такі гори,як в китайців в штанях.Найбільша висота 2000м.
В Швейцарії гори майже всюди,і висоти значно вище.
А так можна сказати що і я в горах живу-на правому березі Києва))
Я б такое не носила, но продаю• 25 сентября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Не надоело тупо шутить? Да, квартиры дают и платят нормально, на работу не гонят. Не завидуйте, там так себе. Я вернулась
ЧупакабраЗеБест• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
я тоже жила в горах, на батыевке, гыгы, я горянка йопта
Найщасливіша• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
В Польше горы есть. А вы написали, что их там нет. Представляете, даже на лыжи туда ездят. Но вы же сама скурили учебник географии, поэтому и пишете, что гор там нет

Ну и советовать автору Польшу, если она живёт на социале, явно тупой совет. В Польше социала нет. Она туда не сможете переехать, для этого деньги нужны.
Меряю от 0• 25 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
я в Польше первый год очень тяжело переносила влажность и холод в сырости.
Поляки в футболках, а я в куртке. Потом поняла, что 16 градусов - это у них тепло. А если при этом дождя нет - то жара.))))
Вы наверное на севере, ближе к морю. У нас на юге климат как дома в Запорожье) этим летом так вообще очень похоже было по жаре. Ну дождей много и бурь, но это у них редкость, они сами в шоке были.
А так здесь тепло и летом жарко, зимой снег и минуса
Ответ дляНайщасливіша
Зависит от кантона
В нескольких кантонах полученную соцпомощь нужно потом отработать - из зарплаты вычитают после принятия на работу
Где? В единицах может. Сейчас кто пошел на работу, ничего не вычитают. Я спрашивала в соцработника, по закону у вас положено соцпомощь возвращать, как это происходит? Она сказала что за 30 лет работы не помнит кому бы назначили возвращать. Это очередное из баек всяких. Пересидеть там вообще отлично. Я уже писала, дети учатся бесплатно в универах и магистратурах. Ну с англ, конечно кто
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНайщасливіша

Тоді і в Києві є.Теж на лижах в Протасовому яру ганяють.Як у Швейцарії.
Автору головне здоров´я,до чого ваші соціал?Боїтеся що роботу у вас забере?
Только Швейцария сейчас после других стран не принимает. Если где-то уже была защита, мурыжат по полгода в лагере и скорее всего откажут
Найщасливіша• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Закопане, Татры, конечно вам тоже ни о чем не говорят
Найщасливіша• 25 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Автор не верит, хотя ей ссылку об этом дала
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНайщасливіша
В порівнянні зі Швейцарією-’ніачом’
Невгамовна• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Не позорьтесь.
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна
Не позорьтесь.
Какая самая гористая страна Европы?
После Швейцарии, Испания является самой гористой страной в Европе.

Где Польша?На каком месте,на первом с конца?

P.S. Иногда лучше жевать...
Невгамовна• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Какая самая гористая страна Европы?

P.S. Иногда лучше жевать...
Вы написали одно, а теперь фигней страдаете. Поэтому, изучите географию, перед тем, как советовать. Дело не в том, какой процент, а надо отвечать за свои слова.
Повітруля• 25 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Какая разница, рада за каждого мужчину кому это удалось. Молодцы
а? вашeму нe удалось? да?
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна
1. Автор порівнює дві країни для проживання.
Хорватія -Швейцарія.
2.В неї тиск через гірську місцевість.
3.Я їй нагадала,що Швейцарія це найбільш гірська країна Європи,з найвищими горами-Альпами.І запропонувала їй найменш гірську країну Європи-Польщу(якщо не брати до уваги країни-карлики) .В Польщі ті гори треба шукати,а в Швейцарії вони всюди.
Розумієте різницю,і суть вислову що в Польщі немає гір?Йшло порівняння Швейцарія-Хорватія-Польща.
А так і в Києві є гори,якщо по вашому.І в пустелі-десь вище,десь нижче.
Допоможіть знайти• 25 сентября 2024
Ответ дляКошкинДом
В Швейцарии всем украинцам виллы предоставляют, личного шофера и переводчика
а ще ж корову таку фіолетову, яка альпійське молоко дає
Невгамовна• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Хорватія -Швейцарія.
2.В неї тиск через гірську місцевість.
Не утруждайтесь, ваш ответ все видели, поэтому, думайте, перед тем, как что-то писать.
КошкинДом• 25 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
а? вашeму нe удалось? да?
А вашему удалось?
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна
А я ні від чого не відмовляюсь.В Польщі немає гір,в порівнянні зі Швейцарією.
Можу втретє для вас написати.
Якщо розмірковувати з вашої точки зору,то без гір немає жодної країни в світі.І їхати автору нікуди.
Ответ дляМизимец
Яким чином?
никаким, это страшилки от наших
Повітруля• 25 сентября 2024
Ответ дляКошкинДом
А вашему удалось?
конeчно, с 24.02.22 в ЗСУ добровольцeм. ужe завидуeтe?
КошкинДом• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Можу втретє для вас написати.
Опять вы ошибаетесь, что не пост, то одни выдумки с вашей стороны
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна
До речі- не майте дитячої звички ховатись за когось - ’ми’, ’всі’.Як дитина, що наробила шкоди і шукає підтримки.
Відповідайте за себе.’Я бачила’,а не ’все видели.’
КошкинДом• 25 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Очень
Ms. При теле• 25 сентября 2024
Ответ дляКошкинДом
У вас унікальне бачення