Юся шопоголик• 26 сентября 2024

Трампа вже обговорювали?

Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".

Правий чи ні?
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
В анонимной теме одна даже отписывались такая сегодня ночью
Удалено администрацией...
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляКатруська
Ну если вы судите из его предыдущего правления, то откуда вывод, что уберет любую помощь? Не Трамп ли во время своего предыдущего правление передавал Украине оружие?
Удалено администрацией...
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
ну так есть два варианта
1. Трамп и слив Украины, и последующий ЕС но возможно через пару лет
2. Камилла и будет тянутся как сейчас еще лет 6 до следующего президента США

вам какой больше нравится?
Удалено администрацией...
LudaSHS• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
ну так есть два варианта

вам какой больше нравится?
Никакой
Зависит от глобальной внешней политики Сша. Конгресса, сената , президента потом, лоби спонсоров президента.
А сейчас то все делить надо
LudaSHS• 26 сентября 2024
Ответ дляМанула
Шо там, Трамп закінчить війну?)

Якщо так розібрати, то він кардинально нового нічого не сказав, така позиція була відома ще давно, не розумів як можна було сподіватися на те, що чувак, який топить за те, щоб зняти санкції з рашки, припинити фінансування НАТО, може закінчити війну на нормальних для нас умовах.
Просто всі сподівались на його нестандартні підходи, але це більше втома від війни, розчарування в нинішніх її темпах та перспективах закінченнях, що люди починають вірити особистості, які діють нестандартно. Простіше кажучи пох..й як, але головне не так, як папєрєднікі)
Наголошую, свою позицію він висловлював давно, але багато хто це сприймав як його комунікабельність з рашкою і тд, що буде корисно для врегулювання конфлікту, але тут погоджуюсь з цитатою Чорнила: «Тобі сруть в уші, а ти кажеш, що це мед».
Спускайтесь на землю.
(с)
Офіцер ✙ | Підписатись (https://t.me/+FkVu2GZqSE80MmRi)
Люди привикли вірити в месію і персону
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Да , нужно прекращать , а что предлагаете дальше терять территории и людей ?
Как там Угледар ?
Покровск два месяца назад был полон жизни , уже почти руина , надо чтоб везде так было ?
Тобто здавати людей і території на милість маніяка?
PinkMa• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
можно просто медленно разрушать города и больше смертей.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я так люблю, коли люди, які навіть не читають аналітику, роблять такі висновки. Ви намагаєтесь маніпулювати думкою людей, хоча сама навіть хоч більш-менш актуальною інформацією не володієте.
Ну і якщо вже гіпотетично: «Прийде Трамп (він вирішує не все), віддаємо території раші, у вас думка, що вони зупиняться лише на цих областях, на які поклали око? Колись захопили Донецьк і Луганськ, думаєте не підуть після цього на Полтаву, Дніпро, Харків?
Тобто, ви розумієте, що з ваших висновків, що перемога Трампа, що Гаріс Україні дає однаковий результат продовження війни?
Удалено администрацией...
Retu• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Он русня вже чотири f 16 знищила півгодини тому
Це типу жарт? Звілки інформація?
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
То яка ж альтернатива цьому?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А у випадку коли росія прибере Україну до лап, то українців залишиться більше?
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
А я повільно помираю і страждаю?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Там в нього ще одна заява була: України немає.
В нас президент просрочка. Нема держави, нема зброї,нема людей, нема територій. У вас ще є сумніви?
PinkMa• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
То яка ж альтернатива цьому?
Так нету. в том то и проблема. Альтернатива могла бы быть одна - нам дают оружие. Но его не дают. Все хотят и дальше пить лавандовый раф

только что вот таокй прогноз прочитала ’Я вже два тижні (після форуму YES) перебуваю у переконанні, що американської підтримки у 2025 не буде.’

вот и думайте.
lilu1990• 26 сентября 2024
Хай трамп як такий Розумний сам спробує домовитись з путіним а ми на це подивимось

Трамп це зеленський 2019 року

Він зрозуміє, але вже буде пізно
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А Укаїну взагалі створив Ленін, еге ж?
Lisa_m• 26 сентября 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Ну и отлично, какой вам смысл дискутировать с человеком, который не в состоянии перевести фразу из 4 слов в прямой речи?
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляКатруська
Багато зброї передав?
PinkMa• 26 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Никакой
А сейчас то все делить надо
вот что пишут и Гончаренко (да я знаю что он черт) тоже об этом вчера говорил

’Я вже два тижні (після форуму YES) перебуваю у переконанні, що американської підтримки у 2025 не буде.’
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
А что им сейчас мешает ?
Лезут и лезут , нам по раше бить нельзя , почти ничего не дают , сидеть и ждать пока до Полтавы так дойдут предлагаете или какие ваши предложения ?
Удалено администрацией...
Подрысь• 26 сентября 2024
Ответ дляHB_girl
Чомусь відповідальність за смерті і руйнування перекладає на Зеленського. А путька і інші росіяни просто мимо проходили.
мне тоже это кольнуло в глаза..
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
І чим же це відрізняється від того що пропонуєте ви?
Вам щось заважає вже зараз бігти на Російську Дегенерацію?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
А что им сейчас мешает ?
Що їм заважає? Як, бачите, нічого.
Це вам аргумент до того, що ви зазначили, що, якщо прийде Камала, то це буде продовження війни (хоча її політика, може відрізнятися від Байдена?). Так само, якщо і прийде Трамп з тією риторикою, яку він зараз веде, це ТЕЖ продовження війни.
PinkMa• 26 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
Багато зброї передав?
нам уже партнеры из Чехии передали оружие, ага, собранный неликвид второй мировой. Удобно вышло. и утилизовать не надо и от ядовитого дерьма избавились
Леска• 26 сентября 2024
Ответ дляКатря Харківська
ну давайте представимо ’Угоду’. Віддаємо всі окуповані землі кацап´ю. Як вважаєте, вони нас залишать в спокою? До сраки всі угоди. Поки світ не об´єднається і не приб´є ту заразу, зараза буде поширюватись
Так вони ж не лише окуповані хочуть, а навіть неокуповані-Одесу, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Миколаїв. Це для першого етапу. Років через 3-5-10 знову здрастуйте буде
PinkMa• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
зачем мне туда бежать? просто подумайте без эмоций реально. У вас есть мысли как мы можем выиграть войну или хотя бы остановить русню?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
То яка ж альтернатива цьому?
Перемовини.
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А сейчас не это происходит ? Или мы отбиваем что- то ? Да , сейчас идет захват маньяком пуйлом наших территорий
Yegonyashka• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa

вот и думайте.
так этого особо никто и не скрывает