Накладні мюслі• 26 сентября 2024

Порадьте заспокійливе, зриваюсь на сім’ї

Мені 45. Дома всі дратують. Зриваюсь на сім’ї. Що можна пити із заспокійливого, щоб не хотілося спати, була енергія для роботи
Альфасамка• 26 сентября 2024
мастурбація

Кудесница_с_пургеном• 26 сентября 2024
седафітон форте
Единорог_помог• 26 сентября 2024
Враховуючи вік, то звернутися до лікаря за вірним і дієвим призначенням.
Ваші перепади настрою можуть бути пов´язані вже зі зміною циклу.

Лікар вам призначить відповідну терапію. А приймати просто заспокійливі за рекомендацією з інтернету дуже погана ідея
Кудесница_с_пургеном• 26 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

так, так. Заплатити купа грошей за прийом і отримати те саме, що й в інтернеті порадять.....
Единорог_помог• 26 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Просто обирати досвідченого лікаря
Единорог_помог• 26 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А постійно пити заспокійливі це вихід з ситуації?
Кудесница_с_пургеном• 26 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Просто обирати досвідченого лікаря
і що?? хтось повангує про вікові зміни?? нічого вам лікар не скаже. Зробить все про протоколу + припущення.
Кудесница_с_пургеном• 26 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
а хто каже постійно? інколи вистачає просто курсу.
Затишне кубло• 26 сентября 2024
Біфрен, магній, B6

Единорог_помог• 26 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну це вибір кожного йти за професійною допомогою чи ставити експерименти на собі.
Кожен сам приймає для себе рішення
Единорог_помог• 26 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А іноді такий ’просто курс’ без потреби викликає додаткові проблеми
Кудесница_с_пургеном• 26 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
наприклад?
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Поїхати на відпочинок самій на декілька днів ,або сім´ю саму відправить кудись.
Пьяная вишня• 26 сентября 2024
Мені допомогли 2 добавки: 5НТР та Ультра маг, купую на iherb
Баба Йога• 26 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Кожен сам приймає для себе рішення
Погоджуюсь, мені рослинний Седістрес такі побічні дав. Не дай, Боже, нікому.
Причому, це лікар порадила.
автор Накладні мюслі • 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
мастурбація
Дякую. Не маю потреби. Партнер влаштовує