Полюю на дрони• 26 сентября 2024

Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню

Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.

А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Державні клініки існують
Він жеж на щось розраховував?
В нашій державній все платно
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
их ситуация лучше. хм... давайте смотреть.
у них мама и ребенок зачем-то ходят к своим психологам (и это недешево), а бедного папку с больным зубом послали нафик.
идиллическая обстановка, да
У дитини травма від війни, травма втрати рідної людини. Це трохи не по темі. В неї була тривожність завишена
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Державні клініки існують
Він жеж на щось розраховував?
Ну якщо в бракі не можна розраховувати на дружину то ....
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
дочитали, вона штори і посуд, він харчі на всих
от чесно...скільки штор, і полотенец потрібно в місяц купувти на стандартну сімью?
В гуртки? А одяг? Двоє дітей. А стоматолог дітям? Якщо це брекети, та навіть пломба звичайна на молочний зуб -1900 коштує. Якщо ви подібними послугами не користуєтеся, то не значить, що їх немає. Чи ви тільки на їжу гроші витрачаєте
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Ви написали, що жадний крот.
Криса
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Думаю, автора бісить той факт, що вона думає про майбутнє і щось там намагається, а чоловік все в нуль
Чи може автор знайти, куди на себе витратити ці 300-500 долл за місяць? Та легко)) але ж вона чогось це не робить
это не повод не помочь человеку. Не какому-то левому и постороннему, а своему мужу.
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
зато бесплатно
Ой капець...У меня другая ситуація...муж всегда экономит на стоматологах.Я,ему нахожу хороших,дорогих.И тащусь туда за шкурку.Он обвиняет меня в марнотратстве:)
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
ну муж вам же близкий человек. нет? Просто какой-то левый чувак, который ремонтирует машину и продукты покупает? Так и дети ничего не зарабатывают. Нафиг вы им оплачиваете досуг! Это же дорого!
Господи,что вы несёте Сравнить детей и взрослого мужика. Откуда в нашем обществе это повелось,что за всё ответственна женщина?
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Державні клініки існують
Він жеж на щось розраховував?
прям сидел и рассчитывал, что завтра зуб заболит и будет флюс.А если бы аппендикс или еще что-то посерьезней, что нужна ургентная операция? ТОже проучить?
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Якщо б ттт автору знадобилося, хто б їй допоміг? Чоловік з мінусом на кредитці?
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
у вас семья вроде, а не два посторонних человека? Один богатый, а другой бедный
Інший не бідний, інший-транжира
СкокоМнеДадите• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну що може відкласти людина, в якої мінус по кредиткам? І це при нормальному доході. Це не лікується в 40+ років. Це «стрекоза» по життю. Це людина, яка легко по набирає кредитів в шарашках, а віддавати не буде.
У мене були дуже схожі сусіди.
Він заробляв 5 тис евро, забезпечував жінку, своїх 2 дітей, її дитину , її собачок, кішечок і тд.
Років 2 не міг зробити собі зуби, бо після вих родичів нічого не залишилось. Вона заробляла доларів 100 і теж якось фиркнула, коли він на таксі попросив 100 грн.
Ну у нього таки хватило ума- вона поїхала до мами зі своїми котами і собачками, а він зробив зуби і на все стало вистачати
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А якщо б у чоловіка інфаркт був чи інсульт?Ногу зламав?То ви б теж його ’вчили’?Ви хоч його кохаєте?Це трошки не той момент коли треба ’вчити’.Вам дороже ж буде самій.Це ж ваш чоловік.Йому болить ,а ви..Я б з вами развелась після такого
Думаєте,автор щось втратила б матеріально?
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
аналогично. Зачем сюда - идем в государственную. Там в 3 раза дешевле.
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Посуду и постель не покупают каждый месяц )))
А порошок, прокладки, шампуні, гелі, зубні пасти, гелі для миття всього на світі, дітям в школу то обложк и то пластилін то крило сови. Постіль раз на рік 1500 грн, а треба 2 постілі. В одному місяці одне, в другому місяці інше.
Зараз поглиначі вологи купила на 400 грн,
Мовчу, але хочу• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
І їздить вона на повітрі.
А хто на машині їздить?
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Ми говоримо зараз про зуб
А якщо б автор в нуль теж витрачала, куди б пішов? А то дуже класно - витрачати все на свої бажання, бо як буде потреба - хтось економніший допоможе
Квітка Миру• 26 сентября 2024
если бы вы любили мужа, вы бы пинали его раньше насчет здоровья - иди милый зуб запломбируй. можно с манипуляцией - не буду целоваться с тобой и куни запрещаю делать.

когда уже флюс - это капец какой запущенный рот уже. туда-сюда и мосты понадобятся - а вы ценам на них не обрадуетесь.
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
А потом перелечивать в 10 раз дороже.Не,спасибо
Удальонка• 26 сентября 2024
Он все в семью, а вы откладываете. Вы знаете что продукты за последние два года в два раза подорожали.
Он же ноут не для себя купил, а отремонтировать и на продажу.

Что ж это за семья такая, где вторая половинка не может выделить на здоровье другой половинке.
Думайте о себе так и дальше, потому что вы такая и есть.
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Чоловіка можна від флюса втратити
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляМамОмужа
Нет поддержки, нет взаимопонимания. Сожители, а не семья
Зверну вашу увагу.
При однаковому доході я не прошу у чоловіка гроші не на стоматолога ні на дитячого стоматолога.
Чому це працює тільки в одну сторону?
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Зверну вашу увагу.
Чому це працює тільки в одну сторону?
Та вам тут пишуть такі самі хитрозроблені))
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ми говоримо зараз про зуб
Річ про 1-2000 грн:(
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Річ про 1-2000 грн:(
І?
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Чоловіка можна від флюса втратити
нового найдет. Ее же за дверью ждет очередь из олигархов, мечтающих обеспечивать автора и чужого ребенка. Да они уже все имущество на автора переоформляют
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Для чого кожного сезону купувати нове?
Діти так швидко не ростуть, і зазор в розмірах на 2 роки точно.
Ну або хлам такий купуєте, ну тоді скупий платить двічі
В мене донька в минулому році 145, в цьому 160
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Зверну вашу увагу.
Чому це працює тільки в одну сторону?
Ну повесь себе медальку.Вы разные и этим все сказано.Живите сами и экономьте хоть до усырачки
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
там еще не раскрыта тема старшего ребенка, который учится и живет отдельно - кто оплачивает его расходы, мама или папа? это ж съем жилья, питание, учебники и вагон всего.
Дитину утримувала по тій же схемі.
Зараз донька вивчилась, поїхала закордон. Сама себе утримує
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
І?
хай здихає?Чи плоскогубцями в своєму гаражі видаляє сам?