Полюю на дрони• 26 сентября 2024

Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню

Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.

А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
Булькаю• 26 сентября 2024
Ответ дляТишком_нишком
В гуртки? А одяг? Двоє дітей. А стоматолог дітям? Якщо це брекети, та навіть пломба звичайна на молочний зуб -1900 коштує. Якщо ви подібними послугами не користуєтеся, то не значить, що їх немає. Чи ви тільки на їжу гроші витрачаєте
гуртки - ні, бо якась тьотя з периферії з педосвітою з ніжина мене маол цікавить в плані розвитку дитини.
Одяг, ну одяг, купляю
Двійко дітей - ну народила ж автор своєму непутящему другу дитину, а мала б зупинитись
Брекети дітям...а хулі від кривозубого народжувати?))) повертаємось до пункту ’двійко дітей’
Це жорстоко по відношенню до людини - залишити ії в біді, а також безвідповідально до свого здоровья, бо запалення в його ротовій порожнині це небезпека і для автора. Автор ви ж цілуєтесь з чоловіком? чи дітей ’насуху’ робите?)
irinaU-9c0c• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
если бы вы любили мужа, вы бы пинали его раньше насчет здоровья - иди милый зуб запломбируй. можно с манипуляцией - не буду целоваться с тобой и куни запрещаю делать.

когда уже флюс - это капец какой запущенный рот уже. туда-сюда и мосты понадобятся - а вы ценам на них не обрадуетесь.
тут трохи не погоджусь. Чоловіки інколи гірше дітей, мені ьакож не вдається вмовити сходити до стоматолога і поставити пломби, поки не почало боліти. тож не думаю, що це має бути критерієм ’як хто кого любить’
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
хай здихає?Чи плоскогубцями в своєму гаражі видаляє сам?
Баба зажала мужику пару тысяч .Хай падлюка знает как деньги трынькать...А у кого игроманы,наркоманы,любовницам и мамам своим все деньги выносят из хаты?Тут мужик просто хочет себе что то покупать иногда(а зачем тогда зарабатывать если не тратить и все в кубышку?)
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну так, але його вклад набагато більший
Це вам здається. Мої чеки набагато суттєвіши.
Тільки із за того, що чоловік , наприклад вважає профілактичні медичні огляди марнотратство ) тоді може здатись що його вклад більший.
Бо профоглял стоматолога чи визіитт до психолога то не вагомий вклад
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Щоб мати подушку потрібно скинути ту, яка живе за його рахунок.
Ага, не смішіть. Витратить все, ще й в борги влізе.
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляirinaU-9c0c
Я записываю раз в полгода и гоню под зад к стоматологу.Без разговоров
JulliK_• 26 сентября 2024
Единственное, бесплатно зубы и в гос не вырвут, так что..
Теща дочки• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
причем, если бы ситуация была наоборт, то мужик был бы мразью. А тут жена просто экономная
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ дляТеща дочки
Мужчина, який не здатен самостійно вирішити СВОЮ проблему, вартістю нещасних 2000, може й пласкогубцями собі виривати.
irinaU-9c0c• 26 сентября 2024
Якщо чесно, дивна ситуація. Він же у вас не на новий комп просить чи телефон, це не та ситуація, де треба його провчити.
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Так что с зубиком у мужа?Решил вопрос?Прверьте,он найдет деньги,но....
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
То ж ви не знайшли такого, щоб забезпечував. Вони ж не всі такі.
Знаєте анекдот про універмаг чоловіків?
Типу, на першому поверсі - ті, в кого є робота.на другому - в кого є робота і дітей люблять. На третьому - з роботою, люблять дітей і красиві. І тд.
Ну, то ви вище другого не пішли, а тепер претензії висуваєте.
Мені норм.
Це чоловік мій поверхом помилився
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Тогда жена в случае чего раз такая экономная сама решает свои проблемы
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну що може відкласти людина, в якої мінус по кредиткам? І це при нормальному доході. Це не лікується в 40+ років. Це «стрекоза» по життю. Це людина, яка легко по набирає кредитів в шарашках, а віддавати не буде.
І не забувайте про гараж! Спінінг, ноутбуки, телевізори, годинники від верху до низу. Та. Авто не стоїть якщо що. Місця немає
Кайдашева дочка• 26 сентября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Вас жаба давит что он может это пойти и купить без угрызения совести а у вас комплекс ’бедняка’?
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А якщо б у чоловіка інфаркт був чи інсульт?Ногу зламав?То ви б теж його ’вчили’?Ви хоч його кохаєте?Це трошки не той момент коли треба ’вчити’.Вам дороже ж буде самій.Це ж ваш чоловік.Йому болить ,а ви..Я б з вами развелась після такого
Серйозно? Моя ви золота. Мені потрібно було терміново камінчик подробити. 400 доллар.
Як ви думаєте, мені хтось підкинув на лікування?
( Нє! Він чесно хотів! Просто тоді не було! А так би він мені всі гроші віддав,)
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А ви думаєте такий чоловік щось вирішить, допоможе? Він на свою проблему 2000 не має. Автору набагато легше і вигідніше буде жити самій + аліменти на дитину. Ще й безпечніше, бо не повісить такий чоловік борги на неї.
Астоновитесь!• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А люди без комплексу «бідняка» розраховують, що виїдуть на людях з цим комплексом, так?))
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
І їздить вона на повітрі.
Ну якщо що. То я працю вдома, а чоловік по об´єктах їздить.
Мене може раз- два в неділю в магазин вивезти, або кудись за місто з дітьми.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Для чого кожного сезону купувати нове?
Діти так швидко не ростуть, і зазор в розмірах на 2 роки точно.
Ну або хлам такий купуєте, ну тоді скупий платить двічі
Серьезно? На 2 года? А если за лето нога выросла на 1,5 см и все кроссовки с весны малы. Пусть босиком ходит?
Не зацілована• 26 сентября 2024
а є державні? вони всі на самозабезпеченні, і вирвати зуб у нас коштує 900 грн.
автор Полюю на дрони • 26 сентября 2024
Ответ дляТишком_нишком
Доречі, так. Старшій брекети ставила в 2021 році 16 тис - все за свій рахунок. Правда лікар дав розстрочку на 3 місяці
Квітка Миру• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
когда у автора сорвет кран на кухне или слив ванны засорится ее волосами, пусть сама решает свою проблему. а, стоп, у нее инструментов нет - ведь их покупает муж.

выше она себе в большую заслугу поставила покупку самой же себе прокладок гигиенических. это какой-то апофеоз мелочности!
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ми говоримо зараз про зуб
А якщо б автор в нуль теж витрачала, куди б пішов? А то дуже класно - витрачати все на свої бажання, бо як буде потреба - хтось економніший допоможе
Ну і автор не просто ж зекономила. Вочевидь, в чомусь собі і відмовила. Дай транжирі 500 євро, через пів години не буде-чекаємо доставку. Може, автор теж парфуми хотіла чи комплект білизни, але ж в неї відповідальність, діти…
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 сентября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Правильно. А тетки - рожать в поле, иш ты надумали в роддомах рожать
Асталависта бэйби• 26 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
так она походу и так сама их будет решать, если муж вечно без денег.. У взрослого здорового мужика нет 2 тыс гривен на поход к стоматологу, а жена виновата..
Миссис Буркул• 26 сентября 2024
Ответ дляКрим мій
вот это у вас весело - даже я своему бы на зуб дала....
теж подумала, дурня якась, тим більше, у державній все одно треба платити, принаймні я щоб без черги пішла з 500 грн вирвала

до речі, щодо саме видалити зуб, то краще в державній, в них потік більше та краще рука набита

але як можна не дати людині з флюсом грошей на лікування я не усвідомлюю, це ж не чужа людина! тупість якась,не розумію таких відносин
Тишком_нишком• 26 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Одяг, ну одяг, купляю
А нормальних репетиторів чи тренерів грошей немає? Чого ви зараз жителів Ніжина принижуєте? Я писала не про те, що автор грошей не дає, в про те, що інші витрати частіш за все- більші, ніж витрати на харчування.
я Кукарача• 26 сентября 2024
Автор ну тут або рибку або самі знаєте , якщо ви вибираєте цього веселого доброго лантуха і любите ім покомандувати ну то будь те готові до такого , Але не виручити людину коли зуб болить? Вибачте для мене це занадто , я лікування сусідці алкоголічці (до речі зуб )оплачувала бо караул боліло , Це жесть автор, правда. Ви перегнули , Ну якщо він з вами живе й досі то це його проблеми справді ,
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру

Кран і тп коштує не так дорого. На кабанчику знайти людину, чи навіть сантехніка з ЖЕКу . Це взагалі давно не проблема для жінок. Для цього штани в домі не потрібні. Тим більше, що більшість мужчин в наш час кран навіть і не поремонтують :)))